reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Klub maMMaija zajęcia dla dzieci
A my mamy znowu kolejną niespodziankę na najbliższy piątek - 4 wejściówki dla dzieci w wieku 1- 4 lata na piatkową zabawę od 10.00-12.00. Zgłoszenia mailowe - mammaija@mammaija.pl - według kolejności zgłoszeń:-)


Sorki, że tutaj, ale może któraś by zechciała iść :-) bo to jutro, dlatego na główny wrzuciłam..


my z Adasiem się wybieramy :)
 
reklama
Karola na stres i nerwy najlepszy jest sen :-) więc jak mała śpi, to Ty też odpoczywaj!

a gdybyś nie miała nikogo chętnego na te wejściówki na targi to chętnie bym je wzięła.. (hmm.. odkupiła? )


a Julcii na gorączkę spróbuj z tym eferalganem..
 
My też chcieliśmy iść na Motor Show i dupa blada :-( Poza tym miałam inne plany na ten tydzień i niestety nie możemy sie nigdzie ruszyć. Póki co czekam co powie pediatra. A właśnie sobie policzyłam i jutro kończy nam sie antybiotykoterapia.
 
Hej dziewczynki

u nas dobrze ja moge swobodnie oddychać
od rana byłam na pobraniu krwi, mlody spi to nadrabiam oczywiscie :)

ja pod koniec marca chetnie wybrałabym sie na ten duzy plac zabaw jak bedziecie sie wybierac dajcie znac :)))
 
Marciaa ja chętnie też bym się wybrała, ale mnie pasuje po 1 kwietnia dopiero, bo wtedy wracam od dziadków..

Rikapa z FB, maile, albo stronki np. dzieci Poznań :-)
 
Tygryś miesiąc:szok:? Nie strasz że aż tyle mu zajeło dojście do siebie po szpitalu:baffled:

wiesz co, ale Seba w sumie już miał roczek, to też bardziej kumaty i może dlatego bardziej przeżył (plus te wszystkie dolegliwości:confused2:), a Anielka młodsza to może szybciej się "ogarnie"? ja bym obstawiała ten szpital, bo u nas było to samo i też lecieliśmy do pediatry wystraszeni czy wszystko ok... daj znać co Wasz powie!

A Wy w jakich stanikach spałyście? Normalnych czy może tych sportowych?
Bo ja się właśnie zastanawiam czy takiego nie kupić...
Serio wierzycie w takie "odciotowania" dziecka? Bo ja nie... :-p
A my mamy dziś 8miesięcznicę ślubu :rofl2:
poza tym jedziemy do Brata na imieniny... PATRYK :-) i mamy zasadę, że na imieniny kupujemy za 30 zł jakiś drobiazg... A ja nie mam pojęcia co mu kupić?!
Może jakieś pomysły?

bardzo fajną niespodziankę Ci mąż zrobił, wszystkiego najlepszego z okazji miesięcznicy:tak: co do prezentu - my ostatnio kupowaliśmy kumplowi różne piwa z różnych krajów w Piotrze i Pawle, cieszył się bardzo:-D co do siary - to jest jak najbardziej normalne:tak: co prawda mi nie leciała i się denerwowałam czy będę miała mleko, ale wszystko było ok. staniki to bym Ci doradziła tak jak Skrzat - bawełniane są bardzo wygodne:tak: też nie wierzę w ociotowanie, ale nie neguję tego że inne wierzą, chociaż ja się pierwszy raz z tym tutaj spotkałam, wcześniej nie słyszałam o tym;-)

ja wogole jestem taka dziwaczna ze nie uzywam do teraz i nigdy nie uzywalam stanikow do karmienia ;/ od poczatku karmienia nosze zwykle staniki pol usztywniane takie z wklaka z gabki i sobie miseczke odsuwam i Jula pije...

dobra decyzja z tabsami! ja w ogóle wierzę w pozytywne myślenie i wszelkie poprawiacze nastroju typu spa, kąpiel, spacer... nie martw się więcej! ja staniki do karmienia używałam na początku, ale potem zaczęłam robić jak Ty, tylko ja noszę "miękkie" staniki ;-) zdrówka dla Julki!!

ja pod koniec marca chetnie wybrałabym sie na ten duzy plac zabaw jak bedziecie sie wybierac dajcie znac :)))

dobrze że dobrze! a z wyjściem to daj znać kiedy będziesz gotowa:tak:

dzień dobry!
ja na chwilkę, bo dzisiaj mam męża w domu :-D leniuchowanie w łóżku i jajecznicę w jego wykonaniu już zaliczyliśmy :-D teraz czekamy aż młody się obudzi i polecimy na zakupy, a wieczorem do Lubonia na spotkanie Świadoma mama..
miłego dnia!
 
reklama
Hejka
leze i siedze ale wczoraj to byl taki dzien ze myslalam ze urodze ale nie urodzilam siedzi w brzuszku i niech jeszcze siedzi bo jeszcze za wczesnie.

Ale bym sie przeszla "tyłek mnie swedzi" od lezenia - może dla mnie dobrze ze deszcz pada bo jakby słońce świeciło to chyba bym nie wytrzymała w chacie

Nudzi mi sie jak cholera
 
Do góry