reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Guziczku fajnie że w domku:)
Jutro ma być tak syf jak dzisiaj:( A ja do babci na imieniny pieszo mam iść, a zet ma mnie zgarnąc, może się wbiję w jakąś lukę opadową!? Baśka się obudziła, sen nic nie pomógł - marudzenia cd, czy to ta pogoda???
 
reklama
yoł,
moja znalazla sobie wreszcie zajęcie;) ściąganie książeczek z półki:) dobrze że swoich a nie mamusich:D dziecka od 15 minut nie ma:D
 
Witam ... znowu paskudnie... brrr

zrobiłam obiad i tak sobie siedzę przed kompem ... nigdzie nie chce się wychodzić ...
dziś wieczorem koniecznie piwko w końcu dzień Św Patryka ;-)...
Spojrzałam na te targi Motor show - super pewnie mężowi by się podobały to zrobię mu niespodziankę :)

skrzat - dobra decyzja by skonsultować zachowanie z pediatrą ale Tygrynka moze ma racje, ze odreagowuje szpital .
agatkaT - to normalne, że leci siara, organizm przygotowuje się już do porodu, ja nosiłam jak karmiłam specjalne staniki do karmienia - poprostu były wygodne bo normalne staniki mnie uciskały a wkładki najlepsze były belli bo miekkie i nie przesiąkały.

rikapa - ja nie byłam świadoma tego , ze Bactrim to takie g***o myślałam ,że to lepsze zło od antybiotyku !!!

mamaGabi- co za głupa bestia z tej bratowej ... i pewnie poszło jej o jakieś głupstwo ?

na- tuska- super ten namiot z tunelem.

karola - współczuję relacji z rodzicami , przykre ... nie faszeruj się środkami jak karmisz ... dziewczyny dobrze radzą jakiś relaks ...

brzoskwinka - super, że wyszukujesz te fajne akcje i się dzielisz z nami :)
te spotkanie jutrzejsze wydaje mi się , że dla większych dzieci niby od roku ale mała jeszcze nie łazi i tylko plącze się pod nogami innych dzieci, w ogóle jakoś zaczynam się martwic że ona taki leniuszek i nie chodzi.

tygrynka - fajny dzionek się zapowiada.

... no a miałam sobie farbę położyć jak mała śpi - zapomniałam ...
 
hej Mamuśki!

Ale u mnie beznadziejna pogoda... :wściekła/y: jakby chciało za chwile mega lać!

Ale humorek mam cudowny, bo w nocy wrócił mój Mąż. Nic mi nie napisał, tylko przyjechał, wykąpał się i położył obok mnie :-D oczywiście początkowo myślałam że dostanę zawału, ale później było już tylko miło.... :tak::zawstydzona/y:

A rano obudziłam się z plamą siary!!! :szok: ale tylko z lewego cycka... To normalne?
Teraz już siedze w staniku i wkładkach...

A Wy w jakich stanikach spałyście? Normalnych czy może tych sportowych?
Bo ja się właśnie zastanawiam czy takiego nie kupić...


Serio wierzycie w takie "odciotowania" dziecka? Bo ja nie... :-p
A może Młoda ma okres buntu?!

A my mamy dziś 8miesięcznicę ślubu :rofl2:
poza tym jedziemy do Brata na imieniny... PATRYK :-) i mamy zasadę, że na imieniny kupujemy za 30 zł jakiś drobiazg... A ja nie mam pojęcia co mu kupić?!
Może jakieś pomysły?

Ja lecę na śniadanko- dziś chodzą za mną płatki z mlekiem ;-)

Miłego dnia ;-)


Ja sobie wlasnie kupiłam taki stanik ale to tylko dlatego ze mam 2 nowe ktore kupilam przed ciaza a nie chce ich rozciagnac a ten do karmienia to tanio kupilam tylko mam nadzieje ze bedzie mi pasowal
TOTALNA WYPRZEDAŻ!!!BIAŁY STANIK DO KARMIENIA 90B (1493783827) - Aukcje internetowe Allegro

edit
a czytac ksiazki to ja nie moge bo czytajac mysle o czyms innym i nic mi nie wychodzi z tego czytania

was sobie poczytam ;)
 
an82- dziękuję bardzo... Szukam mojego rozmiaru i jak jest to od razu kupuję!

Reszcie Dziewczyn też dziękuję :-) za rady...

Pisałam do Brata w sprawie prezentów i poprosił o kosmetyki- więc kupiłam żel pod prysznic, krem po goleniu i deo. I Mąż chce flaszkę kupić... Więc problem prezentu z głowy ;-)
 
gdyby nie Wy to bym nie miala pojecia o roznych akcjach ...typu targi i spotkania he he ;-) swoja droga dzieki :)

ale pogoda. cholera mnie juz bierze bo od pon w chacie...a mlody moj dzisiaj grzeczny tylko wszystko sciagac chce i wkladać łapeczki tam gdzie nie ma...na kazde nei wolno to sie smieje...;-))

nuda nuda dzis...jedyna rozrywka to na 18.30 nauki przedmałz. ha ha :>

moj Ł. ma 20 marca ur co ja mam mu kupic masakra nie mam pojecia:szok:
 
No to już wiem na czym stoje. Młoda ma zapalenie gardła i pleśniawki na języku. Zapalenie oskrzeli mineło. Zostawiłam prawie 100zl w aptece bo dostała nowe leki w tym uspokajający bo sie lekarz nad naszymi nerwami zlitował. We wtorek mamy kontrole.
 
hellllllllllllllo

ja juz z synusiem po drogiej stronie brzuszka od 4.03.11 maly miał 3720kg i 50 cm poród szybki wrecz ekspresowy............trzymali mnie 4 dni dłuzej w szpitalu bo miałam/mam problemy z cisnieniem do tej pory połozna przychodzi i kontroluje mi cisnienie...

mały jest uroczy a ja mega zmęczona ale za to szczesliwa mam nadzieje ze pomału jakos to wszystko ogarnę i bede czesciej do was wpadac.............

zdjecie zostawiłam na odpowiednim watku a teraz juz uciekam bo mały sie wiertoli jedzonko pewnie bedzie chciał......

buziaki dla was i miłego weekendu gdybym nie dała rady wpaść:tak:
 
reklama
Do góry