reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
skrzat jezeli masz mozliwosc sciagniecia przez torrent moge ci wyslac na email torrent do tego filmu nawet z lektorem ;)
 
no ja młodą uspiłam w wózku na dworze, zimnica jak nie wiem, ale pojeżdziłam pod folia na ogordzie i spi pod drzwiami, nic jej sie nie podobalo, maruder nie z tej ziemi, wiec moze jak sie wyspi jej przejdzie;)
Co do Social Network to dobry film, generlanie pokazuje jak mozna zrobic cos ciekawego o niczym;P ale dobrze sie to oglada;) polecam:D
Ja tam nadal nie wiem o co chodzi z tym ociotowaniem, to to samo co to czarcie zebro?
Tygrynka fajnie że masz męża w domku, pozazdrościć:p
My osotanio ciagle ten serial ogladamy, wciaga jak nie wiem już drugi sezon lecimy!
Może ktoras ma ochotę jutro na AJRISZ PARTY?
An82 ksiązki czytaj puki możesz;)
 
Ostatnia edycja:
Ja tam nadal nie wiem o co chodzi z tym ociotowaniem, to to samo co to czarcie zebro?


ociotowanie to rzucenie czaru na kogoś przez osobę która czegoś np. nam zazdrości, a czarcie żebro to zioła które pomagają się tego czaru pozbyć :-)

z tym ociotowaniem to trochę tak jak z wiarą w ufo czy w duchy, póki nie zobaczysz lub nie doznasz tego na własnej skórze nie uwierzysz :-)
 
reklama
Do góry