reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witam z wieczora:)

Skrzat910 ja kiedys slyszalam ze trzeba dziecko odczarowac pielucha tetrowa ktora obsikalao tak kiedys podobno robili ze machali nad dzieckiem taka pielucha czy jak...tak slyszalam tylko wiec nie wiem jak naprawde z tym jest...
u nas taka babka jest ktora zawsze uroki na dzieci rzucala...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

u mnie nie najlepeij sie dzieje....mialam dzisiaj mega spiecie z bratowa m i oczywiscie to jajestem ta zla iniedobra i najgorsza....uch jak ja jej niecierpie...ryczec mi sie chce bo duzo przykrych slow uslyszalam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja osobiscie jak sie Gabi urodzila tez bardziej doceniam mame no i dziadkow bo to oni w sumie mnie wychowali tak naprawde...
 
reklama
My właśnie po kąpieli w tym czarcim żebrze. Zobaczymy czy coś to da. W kąpieli darła sie jak nigdy :szok:a przecież lubi kąpiele. Zawsze sie chichra i pluska. Może złe wychodziło;-).

Brzoskwinka Mąż jak wziął tą dużą gąsienice to tak ją pomacał i mówi że Mała jak podrośnie, jak to złapie, jak mi przylutuje to sie nie pozbieram:-D bo tam w środku jakiś pałąk jest.
 
hejos,
Skrzat910 zdrowka dla Małej, może ziele pomoze, ja sie nie odwazylam basi wykapac, a sie sama do porzadku doprowadzila!
dzis cos ciezko zasypiala, niestety:( ale spi teraz a rodzice ida ogladac jacka bauera;P:D i jaks kolacyjke!
Na-tuska dzieki za aukcję, pomysle, ale wkurzam sie jak jest taka droga wysylka;P wole zaplacic 50 zl za przedmiot i 10 za wysylke niz nabijac kase ta wysylka, suchar;( ech ci sprzedawcy na allegro;/
A mi kumpel dzis powiedzial zę są w 7 tygodniu ciązy:D:D
 
a ja się kurde zastanawiam nad jutrem.. z tym spotkaniem świadomej mamy.. grr....

Skrzat910 no ta, w srodku cos ma.. wiec uwazaj :-D ja ostatnio z drewnianego klocka dostalam od Adasia, tal, ze mam małą rankę koło oka.. :/

Skrzat czy ten pałąk chcesz od Ilony? Ilona pytała ;p
 
hejos,
Skrzat910 zdrowka dla Małej, może ziele pomoze, ja sie nie odwazylam basi wykapac, a sie sama do porzadku doprowadzila!
Fajnie powiedziane hehehe. U Anielki jak jutro nie będzie poprawy to jade do pediatry. Będe go nękać żeby coś zrobił bo to nie jest normalne żeby pogodne i rozrabiające dziecko na okrągło marudziło. A dodatkowo martwi mie bo praktycznie cały dzie ma otwartą buzie, nawet jak śpi to dzióbek otwarty.
 
Natuska nie było farfocli:baffled:. Jade jutro do pediatry jak taka marudna jutro będzie. Ale nie dyszy nic sie nie dzieje. Myśmy wymyślili właśnie mega teorie że zęby jej wychodzą i sobie przez oddychanie przez buzie chłodzi dziąsła.

MamaGabi głupia pinda z tej bratowej że takiej fajnej dziewczynie jak ty przykrości robi. Ja póki co nie mam bratowej i sie nie zanosi. Ale mam zajebistego szwagra.

Dobranoc wszystkim!
 
skrzat910 a ty wierzysz w te czary rzucane na dzieci, ja mysle ze to bajki...
MamaGabi witaj w kllubie ja tez przez rodzinke dzisiaj zdolinowana
Na-tuska ale fajny ten namiot ;)dzieciaki pewnie maja frajde jak niewiem

edit:

Dobry wieczór
Ja miałam dziś bardzo trudny i męczący dzień.
Po pierwsze Julcia mi się rozchorowała- od rana kaszel ale taki charczący że szok a potem jeszscze gorączka.No więc szybko do lekarza i mamy Bactrim- mam nadzieje ze pomoze.
Więc juz sie troche denerwowałam tym jej stanem. Jak w przychodni cała rozpalona lała mi się przez ręce to aż mi się ryczeć chciało.

A do tego mam mega dolinę z powodu rodziców a raczej kłótni z nimi...aż mi łzy lecą jak czytam że wy doceniacie mamę teraz jak same macie dzieci, ja niestety nie mam tego szczęścia i moi rodzice mi w ogole nie pomagaja a tylko mam przez nich problemy.
Dzisiaj musiałam wyprosić bardzo agresywnie mojego ojca z naszego domu;/ potem oczywiscie sie poryczalam bo nerwy puscily. a z matka to wojna przez telefon...

przykro mi to stwierdzic ale moj B utwierdzil mnie dzis w przekonaniu ze rodzice traktuja mnie jak problem ktorego pozbyli sie z dniem gdy sie od nich wyprowadzilam jakies 3 lata temu...;/ tak mi przykro!!! ;(

a B na to wszystko wieczorem tez mie wkurzyl wiec siedze jak głupek i rycze z bezsilnosci. tesciowa mi przyszla zaparzyc meliske. i juz trzy wypilam i nadal mam dol.
jutro kupie jakies uspokajace tabsy bo inaczej nie wyrobie. nie wiecie czy takie tabletki przenikaja do mleka i moga zle wplynac na dziecko?

Wieczorem jeszcze pojechalam do Tesco bo najpotrzebniejsze rzeczy ale kolejki ;/ a ceny!!! kosmos.
Jedyne co godne polecenia to dwupaki deserkow bobovita za 3,99 tansze niz w akpolu ale okrojony wybor smakow tylko niektore z tych po 4 miesiacu
ale i tak wzielam
a bebiko 2 10,99 masakra bo jeszcze niedawno po 9 zl bylo
jutro jeszcze do biedronki musze skoczyc po ten czteropak chusteczek i to wsio na ten miesiac zakupowy

Zaparze jeszcze meliske wezme lyka Dipherganu na uspokojenie i ide sie polozyc kolo mojej choróbki. ciekawe jaka bedzie nocka ;/ ?!
Dobranoc :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry