reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
hej
dotarliśmy do domku - nienawidzę mpk w godzinach szczytu :p tłumy ludzi, kierowca nie chce obniżyć progu (właśnie, jak to z tym w ogóle jest? powinien to zrobić czy to jego dobra wola? wie któraś?), i ostatnie dwa przystanki płacz Seby że nic nie widzi, a w ogóle to on by już wyszedł...
U Ilonki było super, dzięki kochana :* Seba zachwycony - kolega, pies, zabawki: żyć nie umierać :D i pierwszy raz widziałam jak moje dziecko samo sobie poradziło ze schodami - nie zleciał, nie wołał, tylko hop na ziemię i tyłem zlazł :D (ps. Ilonka wiesz że kierowca chciał nam policzyć za wózek drugi bilet?? ale go zbajerowałyśmy i opuścił nam 3zł :p)
w domu trochę do kitu - mąż dostał mandat za jazdę uszkodzonym wozem i zabrali mu dowód, oddadzą po naprawie :/ cholera a chcieliśmy sprzedawać uszkodzony :/ i tak dobrze że zbajerował i mniej będzie płacił bo chcieli mu 900zł wlepić :/
przeczytałam co u Was ale zapomniałam co miałam odpowiedzieć, jedynie: Ilonka powodzenia!!
zmęczona jestem i humorek mi siadł, idę się poprzytulać do moich chłopaków..
pa!
 
Dzien doberek :)
Dzisiaj taki leniwy dzień, pewnie przez ta pogode! troche dolinuje ;/
Ale i tak na poł godz wyszłysmy na spacerek z Julka. A tak to w domku siedzimy od rana i się bawimy, a teraz Julcia śpi sobie.
Tygrynka wspolczuje tej sytuacji z autem ;/ tez nam zabrali kiedyś dowód za pęknięty zderzak. nie jest lekko bo trzeba naprawic, jechać na przegląd a potem do urzędu po dowód. Kupę załatwiania.
Fajnie ze spotkanie sie udało! Dzieciaczki pewnie wybawione, a mamy się nagadały!
Życzę miłego popołudnia ;*

edit.
Marciaa, Kozaczino
zdrówka życzę!
 
Wreszcie moge siąść spokojnie. Młoda była u pediatry i dostała syrop przeciw wymiotom i co ważne na oskrzelach już prawie nic nie słychać:-).

Ilonka trzymaj sie kochana w tym szpitalu i wracaj do nas szybko.

Tygrynka kurcze nie zazdroszcze sytuacji z autem. A co do obniżania progu to musisz pogrzebać na stronie mpk. Ale mi sie wydaje że skoro jest możliwość obniżenia to on musi obniżyć próg kiedy widzi wózek/ niepełnosprawnego.
 
hej kochane:)
alez padnieta jestem,caly dzien bylam u dziadkow moich dzisiaj. staram sie jeden dzien spedzac u tesciow (chodz latwe i przyjemne to nie jest:dry:) a jeden u dziadkow....

mala dzisiaj 3 godz na podworku pospala:) a mi nadal nei przechodzi wczoraj bylam u internisty i znowu kolejny antybiotyk,do tego jeszcze mala ma zatwardzenie, i jakas markotna jest i nei wiem czy cos ja lapie czy przez ta kupke:-:)-:)-(

Tygrys nieladnie kierowca zrobil,z tego oc wiem prog musi zawsze obnizyc nie ma to tamto, wiec becwal z niego... i przykro mi z autem waszym.

Ilonka trzymaj sie w tym szpitalu i wracaj szybko:)

alez mnie glowa boli dzisaj,masakra...

Kozaczino zdrowka!
Marciaa zdrowka dla ciebie i chlopakow twoich!
Skrzat910 zdrowka dla Anielki!
 
hej hej
ja dzisiaj dopiero przed 19 na dobre zlądowałam w domu.. tyle się dzisiaj działo!

Ilonka cieszę się, że nasza wizyta Cię uszczęśliwiła i nie pozostawiła po sobie złych wspomnień :-D powodzenia w szpitalu! dasz radę Kochana!

Tygrynka generalnie kierowcy powinni obniżać próg, jeśli widzą wózek, ale niestety nie zawsze jest to stosowane, chociaż często w moim przypadku spotykam się z uprzejmością kierowców, ale zdarzają się wyjątki, którzy udawają, że wózka nie ma!

to co dziewczyny, jutro do starego zoo?


Marciaa zdrówka dla Was! super, że od gina dobre wieści :-)
Kozaczino kuruj się :*
 
zaraz będzie pogoda na tvp1 to zobacze co i jak ;p
chociaż ja słyszałam, że jutro ma być nie najgorzej ;p


edit.
ale lipna pogoda ma być.. ja piernicze...
no to my jutro w domu posiedzimy...

mnie i tak twarz od zęba puchnie.. druga część ósemeczki mi wychodzi :/ grrr...
w sumie jutro i tak chyba będę w okolicach starego zoo, bo do skarbówki pita będę leciała zanieść
idę zaraz rozliczyć ten shit..
 
Ostatnia edycja:
reklama
no melduje sie wieczorowa pora,
u mnie dzisn zlecial, bo przyjechala kolezanka ze studiow i LO, wiec razem gotowalysmy obiad etc.
Basia kochana, ale chyba dzis ja zabki cos bo wyla przed zasnieciem biedulka moja, smoka gryzla nielsychanie, skonczylo sie na czopku, a teraz juz spi! I ona chyba z butelki kaszek nie lubi bo plula a mleko wypila..
Co do pogody jutro to ma byc jak dzisiaj i czwartek tez nie za ciekawy:( Meteorogramy - meteorograms :(
Marcia super ze ok:)
Dziewczyny cieszę się ze wam się udał wypad do Ilonki,
Kozaczino zdrowka!
 
Do góry