reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
hej dziewczyny,
my wczoraj znowu pochłonięci serialem, masakra jak to wciaga!
Basia mi dziś o 4 pobudke zrobiła potem o 6 i grnadzi, ale powoli robi się marudna, więc chyba strzelę jak zaraz zaśnie!
Zet pojechał do pracy a za oknem szaruga...i co tu robic?
Rikapa to uwazaj na małą by jej szybko przeszło!
Julia jak dzieci?
Kozaczino wszystko ok, bo nie zagladasz do nas!
milego dzionka!
 
No mała zasnęła. A ja może też się pójdę kimnąć chociaż średnio mi się chce, bo kawę wypiłam!

edit. Łe teraz widzę, sory za posta pod postem
 
Skrzat szaro strasznie az sie wychodzic nie chce ;/ Filipmi od rana chodzi i "cip cip" wiec bede musiała chyba ich ubrac i isc te ptaszory nakarmic :-D

ja sie z miła checia za Cibie położę :p czuje jakmi oczy leca;/
 
Hej!
Mam za sobą kompletnie nie przespaną noc. Młoda mi przed spaniem chlusneła mlekiem to już w nocy pilnowałam i sprawdzałam czy sie nie chlusła znowu. Na szczęście nic sie nie działo. Teraz marudzi. Kurde niech to choróbsko paskudne sobie już pójdzie!
 
Hej kochane :-)
Nie zaglądałm przez weekend bo był pozytywnie zalatany :-) A wczoraj o 20.30 poszliśmy spać hihi
Z Lulą wszystko ok tylko nastraszyli mnie w żłobku, że panuje u nich szkarlatyna więc mam nadzieję że młodą ominie. Ja z kolei jestem przeziębiona no ale póki nie mam temp. to chodzę do tyry :-( ale może pod koniec tyg. pójde na L4 zobaczymy
miłego dnia wam życzę wracam do pracy
 
Ja rowniez bardzo szukałam towarzystwa i muszę powiedziec ze watek poznanskich mam jest super. Jestem zalogowana chyba tydzien a juz poznałam 3 dziewczyny :) I mam nadzieje poznan kolejne :)
 
czesc dziewczyny
chorobska nas dopadly
Ł. juz tydzien walczy i nic...Niko wczoraj wymiotował tmp mial i w nocy dzis ok ...ale oslabiony
ja zakatarzona...a wszystko przez cieply weekend ...krotki rekawe i biegalam po ogrodzie

u gina byłam i wszystko OK :D tak sie ciesze...musze wyregulowac cykle...
dzis mnie czeka dentysta jeszcze ale chyba daruje sobie bo nie ujade z tym katarem

pogoda do D...

poczytam was troszke i spadam
 
reklama
Dzień dobry!

Ja od rana "biegam" po sklepach- nudzi mi się. ;-)

W nocy nawet spałam... Ale i tak jestem zmęczona!

U mnie pogoda cudowna- słoneczko tak świeci, że póki co nie rozpalam w piecu!
Okno nawet otworzyłam.

I zastanawiam się czy kawki na balkonie nie wypić... :-)
 
Do góry