reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Ja już wcześniej widziałam to nagranie... Masakra! Ta Matka jest chora psychicznie! Powinni ją zamknąć... A Szymona oddać Ojcu pod opiekę...

Osobiście skopała bym jej dupe!

Jak można się tak do Dziecka odnosić?
Ja rozumiem, że można mieć słabszy dzień i trochę przy dziecku poprzeklinać no ale...
Bardzo mi szkoda Młodego!

Ja już kładę się do łóżka bo jakaś zmęczona jestem!

na- tuska odezwij się do mnie :-)

miłego wieczoru i kolorowych :*
 
reklama
witam wieczorkiem;-)
Ilonko powodzenia w szpitalu i wracaj do nas szybko :-)
Tygrynko ale pech z tym autem :-( A kierowca autobusu burak !!!
Skrzat9 jak dobrze że z małą lepiej :-)
MamaGabi kuruj się babo bo faktycznie cię długo trzyma :-)
Marcia dobrze, że u gin wszytko ok :-) Zdrówka dla was :-)
Brzoskwinko chyba Tygrynce Niańka podrzucę bo szybciej ci odda niż ja :-) I zazdroszczę spotkania u Ilonki, jak fajnie spędzić wspólny dzień :-)
Skrzat ty jak zwykle towarzyski dzień :-) szkoda że w weekend się nie spotkałyśmy ale akurat byłam juz w drodze do znajomych ;-)
Ja mam już chyba apogeum kataru czuje jak smarki mi wypychają oczy z oczodołów :eek: ide obejrzeć californication i usta usta
 
U nas znowu Anielka wymiotowała. Eh ciężko mi:-(. Nie wiem jak jej pomóc bo cały czas piszczy jakby coś ją bolało i wogóle sie nie uśmiecha. Wyżyłam swoje żale na cieście bo zrobiłam zebre i teraz dochodzi w piekarniku.
Co do tego Szymonka to żal mi chłopaka. Ale ojca nie bronie tak do końca bo jak żonka zaczeła fikać to zwinął manatki i wtedy na synka sie nie patrzył.

Marciaa i Kozaczino kurujcie sie! Wiosna idzie i trzeba być zdrowym by chodzić na spacerki i inne przyjemne rzeczy na świeżym powietrzu.

MamaGabi jak zdrówko dziadków? Pewnie wniebowzięci byli widząc kochaną prawnusie.

Brzoskwinka oby ból ząbka przeszedł. Może idź sprawdź czy coś sie nie dzieje pod nim złego.
 
hej a już było tak pięknie i znowu szaruga ...

Dziewczyny zazdroszczę wypadu :)

Ilonka szybko wracaj z tego szpitala .
Tygrynka - e to pech z tym autem ! Ze akurat musieli go capnąć , a kierowca ma chyba obowiązek opuścić ten próg ale co tam jak widzi, że kobitka sobie poradzi to po co się trudzić no nie ? :no:
mamaGabi- zdrowiej wreszcie chyba , ze uczulona jesteś na teściów :)
skrzat910 - mam nadzieje, że małej już się polepszy.
kozaczino, Marciaa -
dużo zdrówka :)

To co chyba z jutra nici w taki paskudny dzionek? Ale chętnie bym się tam wybrała w jakiś fajny ładny dzionek.
 
A powiedzcie mi czy kupujecie w "lumpkach" ciuszki dla swoich dzieci? A jak tak to gdzie? Chodzi o miejsce... Ja kiedyś na Dabrowskiego kupowałam koło ZUSu ale nie wiem czy tam to jeszcze jest..
A patrzyłam na allegro to troche tego jest ale nigdy nie wiem czy to bedzie dobre...
 
Karola 2901 ja kupuje ale tylko wierzchnie jak sie cos ładnego trafi z allegro tez mam trochę, body i bielizne nie, to wole nowe, bo mozna w promocjach tez tanio kupic a zawsze nowe;)
Skrzat910 zdrowwka dla Malej
Na-tuska ja wpadam w next week do obozu indianskiego:)
Kozaczino no muismy odbic koniecznie!!!
Ilonka powodzenia:)
 
reklama
Do góry