reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Brzoskwinka a masz AMOL w domu?? jesli tak toposmaruj sobie te bolace mijesca a minie :)

Tygrynka wow Seba?? u nas jak u Brzoskwinki nie idzie wejsc do domu bo zawsze cos ryczącego lezy wzdłuż drzwi :-D

COŚ :-D :-D :-D


na-tuska to musiałabym się chyba cała wysmarować, wszystko mnie boli.. a Amol mam, u babci :-D ale średnio mi pomaga ;p ale dzięki :-)

miałam iść na dobre, bo mały mi marudzi, ale jeszcze fotki z dzisiaj oglądam na pc..
 
ide spac pozdrawiam jakby co bede pisac, dzisiaj bylam chwile przed starym zoo i nawet karuzela dziala wiec dla szkrabow bedzie super zabawa
buziaki dla was
 
An w koncu wrocilaś! uważaj na siebie hehe :-)

Rikapa a co z Twoją Ritą?? co lekarze mówili??


poszłam rano do lekarki , ogólnie stwierdziła jelitówkę jednak, mała rano miała biegunkę później wymioty ale tylko raz, mam skierowanie do szpitala jak jej do środy nie przejdzie, bo bardzo ją brzuszek boli i prawie nic nie je ale na szczescie pije wode
 
Rikapa dobrze że pije! zdrówka dla małej!
AgatkaT nie płacz, dasz radę! wiem, że ciężko, ja też nie lubię się ze swoim rozstawać, ale nie denerwuj się, te dni szybko zlecą a jaka radość będzie jak się spotkacie :)))

Tygrynka wow Seba?? u nas jak u Brzoskwinki nie idzie wejsc do domu bo zawsze cos ryczącego lezy wzdłuż drzwi :-D

no Seba, Seba:-p ja wiem że on ogólnie grzeczny, ale też zdarza mu się mieć swoje numerki:-D

dziewczyny, a co z Julią? Kozaczino gdzie jesteś?? jeszcze Lilou od dawna się nie odzywała... Marciaa gdzieś wsiąkła...

edit: An82 boski filmik :D:D:D trzymaj się, jeszcze trochę!!
 
reklama
Do góry