reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Macie jakieś sposoby na marudne niemowle w chorobie? Nie wiem już jak jej dogodzić. Noszenie, lulanie, śpiewanie, smoczek, pielucha, wszystko na nie:no:. Wieczny pisk 24h na dobe z przerwami na spanie. Ratunku!!!!:-(
 
Skrzat910 może zrób jej masaż, albo potańcz, żeby się rozluźniła... u nas dobrze się sprawdzał w takich sytuacjach fotelik-bujaczek z wibracjami... nawet teraz czasem jest przydatny :-)

Na-tuska w czwartek wpadnę po towar :-D

lecę robić rozliczenia, potem wpadnę :)
 
SKrzat ja tez tylko o wierzchnich mysle, bielizne i takie blisko cialka zawsze kupuje nowe.
rzeczywiscie zapomnialam o tym nad sfinksem kiedys tam bylam i mieli fajne ciuchy.

Moja mała i duza cholera juz spi :) ja zrobilam rozliczenie firmy jutro puszcze przelewy i bedzie placz ile pieniedzy poszlo w eter! :))

ja tez zmykam spac ;* do jutra
 
skrzat910 - są takie herbatki uspakajające, jeśli jutro będzie tak dalej to może Viburcol ale nie wiem jak działa ja tylko słyszałam, że jest to na uspokojenie. Na pewno lekkie bujanie i Twoja bliskość ją uspokoi. Możesz też ją głaskać delikatnie od czółka w dół całą dłonią, dziecko wtedy zamyka oczka na moją to zadziałało.
 
a nie, wpadnę na chwilke tylko, wezmę mleko i będe mykała, bo przed wyjazdem mam parę spraw zdrowotnych do załatwienia.. myślę, że koło południa. może być? jeszcze jutro wieczorem dogadamy szczgóły...
 
reklama
hejka..
ja od 4 na nogach...tak mi z nosa leci ze szok, lzy ciekna, glowa boli...masakraaaaa...a moje kochanego dziecko dzisiaj pieknie spi...zrobil mamusi prezencik i jest wyrozumialy ale jak wyzdrowieje to znowu mi da popalic...ehhhhhhh...

Ilonqa oby Ci czas szybko minął!
 
Do góry