reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy coś widać ?

reklama
A ja dołączam się do dziewczyn, które twierdzą, że " wyłączenie myślenia" i zmiana nastawienia może pomóc z zajściem w ciążę, oczywiście gdy nie ma żadnych medycznych przeciwwskazań ( to jest bardzo ważne, bo czytając inne wypowiedzi mam wrażenie że wiele osób tego nie rozumie, bo cały czas powołuje się na ten argument, że pozytywne nastawienie nie pomaga, gdy konieczne jest leczenie - bo to jest oczywiste, nikt tego nie neguje). Mowa jest o wyłączeniu myślenia, gdy stres może rzeczywiście utrudniać poczęcie. Dziwne że nawet Lekarze podkreślają jak ważne jest pozytywne myślenie w wielu chorobach, jak wiele zależy od głowy. Ale wiszę że mamy tu samych specjalistów medycznych ;)
aaaa ieszcze druga kłamała, że nie ma owulacji przez stres, a jednak się okazało, że miała 😂
 
Każdy ma prawo do swoich racji. Ktoś chce to wierzy, nie chce to nie- ma do tego prawo. Ale na siłe przekonywanie do swoich racji, kreowanie się na wybitnych specjalistów jest słabe. Ale tak to już jest na tym forum, jak zdążyłam się przekonać, że są osoby, które myślą że pozjadały wszystkie rozumy i jak ostanie się wypowiedzą to myślą że mają rację 🤦
no to nie piszcie bzdur! Dziewczyna się pyta, czy ma pozytywny test, długo się stara, a tam tekst, że ja wyłączyłam myślenie i się udało - po pierwsze nikt nie pytał, a po drugie chwalisz się, żalisz? Czy o co chodzi bo nie rozumem? 🤦‍♀️
 
Ty nie czytasz ze zrozumieniem… Dziewczyna od rad z wyłączeniem myślenia miała problemy medyczne po swojej i po męża stronie - dziękuję za uwagę 😉
Ale to nie znaczy że w przypadkach w których nie ma problemu medycznego pozytywne nastawienie pomaga :) a poza tym, jak potwierdza wielu lekarzy nasza głowa w wielu przypadkach pomaga w procesie leczenia. Więc to nie jest tylko wymysł dziewczyn.
 
W którym miejscu dziewczyny pisały że pozytywne myślenie pomoże z zajściem w ciążę gdy partner ma słabe myślenie? Bo ja cały czas czytałam że pomoże hdy
W którym momencie o tym pisały? Bo ja cały czas czytałam że podkreślały że pomaga wtedy gdy nie ma problemu natury medycznej. Gdzie ktoś napisał że pozytywne myślenie zastąpi leczenie?
proszę,
Czy to nie mowa czy wyłączenie myślenia u kobiety wypłynęło na nasienie?
 

Załączniki

  • cf792ec8-610c-4206-b61c-04bf12581f8c.jpeg
    cf792ec8-610c-4206-b61c-04bf12581f8c.jpeg
    38,1 KB · Wyświetleń: 60
  • a5074729-6539-4762-976d-6501d114689a.jpeg
    a5074729-6539-4762-976d-6501d114689a.jpeg
    44,8 KB · Wyświetleń: 65
  • 9501b41a-b946-4304-94bc-b3123cc90b1b.jpeg
    9501b41a-b946-4304-94bc-b3123cc90b1b.jpeg
    50,4 KB · Wyświetleń: 55
Ale to nie znaczy że w przypadkach w których nie ma problemu medycznego pozytywne nastawienie pomaga :) a poza tym, jak potwierdza wielu lekarzy nasza głowa w wielu przypadkach pomaga w procesie leczenia. Więc to nie jest tylko wymysł dziewczyn.
ale nie o tym mowa 😂 Pojawiasz się i piszesz nie na temat 😉
 
Ale to nie znaczy że w przypadkach w których nie ma problemu medycznego pozytywne nastawienie pomaga :) a poza tym, jak potwierdza wielu lekarzy nasza głowa w wielu przypadkach pomaga w procesie leczenia. Więc to nie jest tylko wymysł dziewczyn.
ale my tu pisałyśmy, że jesteśmy za pozytywnym myśleniem :)

Ale nie da się odpuścić starań i chęci posiadania dziecka jeśli się o to walczy latami 🤷🏻‍♀️

Bo jak odpuścić starania? Nie uprawiać seksu bez zabezpieczenia?
 
no to nie piszcie bzdur! Dziewczyna się pyta, czy ma pozytywny test, długo się stara, a tam tekst, że ja wyłączyłam myślenie i się udało - po pierwsze nikt nie pytał, a po drugie chwalisz się, żalisz? Czy o co chodzi bo nie rozumem? 🤦‍♀️
A dlaczego uważasz ta wypowiedz za bzdury? Czyli jak ktoś jest chory a Ty mu mimo wszystko życzysz dużo zdrowia i siły do walki to jest bzdura bo nikt nie prosił o radę? Serio? Dziwne myślenie. Ja myślę ze autorka nie ma nic złego na myśli. Bo jest sporo osób którym takie rady pomagają. To że Tobie nie , i innym osobom również to trudno, ale nie pisz że nikomu nie pomaga i nie staraj się za wszelką cenę zaprzeczyć czemus, bo się z tym nie zgadzasz. Poza tym z tego co widzie na innych wątkach niemal każdemu wpisowi towarzyszy " nieproszona rada".
 
reklama
A dlaczego uważasz ta wypowiedz za bzdury? Czyli jak ktoś jest chory a Ty mu mimo wszystko życzysz dużo zdrowia i siły do walki to jest bzdura bo nikt nie prosił o radę? Serio? Dziwne myślenie. Ja myślę ze autorka nie ma nic złego na myśli. Bo jest sporo osób którym takie rady pomagają. To że Tobie nie , i innym osobom również to trudno, ale nie pisz że nikomu nie pomaga i nie staraj się za wszelką cenę zaprzeczyć czemus, bo się z tym nie zgadzasz. Poza tym z tego co widzie na innych wątkach niemal każdemu wpisowi towarzyszy " nieproszona rada".
a czyli mamy dawać rady na ślepo, spoko 😂 Dziewczyna która to napisała też nie znała historii tej której odpisywała, ale masz rację. Są Ci co mogą dawać rady z dupy oraz Ci co nie mogą mimo 😂
 
Do góry