reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy coś tu widać ?

Trzymam kciuki aby ciemniala. Ale podejdz na chlodno prosze.
Ja np w cyklu udanym nie miałam zadnych objawow jak wcześniej 🤣 wszystko na spokojnie

A to moje z tej ostatniej ciazy.
9/10/11..jak wysychały to kreska znikała taki myk 😆

Mi wczorajszy cień też prawie zaginął ale dziś już jest ciemniejszy
 

Załączniki

  • IMG20210830054916.jpg
    IMG20210830054916.jpg
    199,5 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Jeśli ciąży nie ma to test jest biały i tyle nie ma żadnych cieni

Widać, że Koleżanka króciutko na forum :D Na szczęście już Cię dziewczyny uświadomiły, w jak bardzo głębokim błędzie jesteś :)


@KolorowaBlondBomba niestety dla mnie test negatywny, ale trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli! :*
 
@Nulini widzę ze lubisz powtrącać się tam gdzie cię nikt nie prosil, wystarczy wejść w twoje wpisy i każdy zaczyna się „dziewczyno co to za brednie opowiadasz” „ dziewczyno tamto.. „ No ale ponad 10 letnie doświadczenie na forum pewnie Ci na to pozwala 😂😂😂
Skoro jesteś szczęśliwa żona i mama to co tu robisz ? 😊 wspierasz ? Pisząc innym nie widzę kreski, na pewno nie jesteś w ciąży ! Koleżanki zapomniały Cie uświadomić jakim człowiekiem jesteś.
temat jest zakończony a autorka sama da znać o swoich wynikach
 
@OsnowaM to, że ktoś piszę tekst typu: dla mnie test negatywny, nie oznacza, że autorka nie jest w ciąży[emoji2358] może być za wcześnie na zrobienie testu bo do zagnieżdżenia może dojść w 12dpo plus 48h na wytworzenie bhcg. Każda z nas ma inny telefon, komputer więc u jednej może być coś widać u drugiej nie [emoji2370] nikt nie napisał, że autorka na pewno nie jest w ciąży tylko każda odniosła się do testu załączonego w poście a nie jest on jednoznaczny. Ile ludzi tyle opinii. Ty masz prawo wyrazić swoją opinię ale ktoś kto ma inne zdanie już nie? Piszesz, żeby nie jeździć po sobie a sama do każdej się przywalasz. Brawo. [emoji122]
 
@Nulini widzę ze lubisz powtrącać się tam gdzie cię nikt nie prosil, wystarczy wejść w twoje wpisy i każdy zaczyna się „dziewczyno co to za brednie opowiadasz” „ dziewczyno tamto.. „ No ale ponad 10 letnie doświadczenie na forum pewnie Ci na to pozwala 😂😂😂
Skoro jesteś szczęśliwa żona i mama to co tu robisz ? 😊 wspierasz ? Pisząc innym nie widzę kreski, na pewno nie jesteś w ciąży ! Koleżanki zapomniały Cie uświadomić jakim człowiekiem jesteś.
temat jest zakończony a autorka sama da znać o swoich wynikach
Za to Twoje "wyjmij kij z tyłka" to po prostu poezja i wcale, a wcale nie pokazuje jakim jesteś człowiekiem 🙈🙈🙈

każdy ma inny sprzęt, inny wzrok i ma prawo widzieć/ nie widzieć kreski. Tym bardziej, że autorka sama nie jest pewna co widzi na żywo, a nie na zdjęciu. I nie ma nic złego w tym, że ktoś napisze, że negatywny. Natomiast pisanie, że testy fabryczne to "jeden na milion" i gratuliwanie ciąży na podstawie kreski, tak bladej, że nie każdy ja widzi tylko dlatego, że "ja tak miałam" to okrucieństwo. Co powiesz autorce jak w ciąży nie będzie?
 
@OsnowaM to, że ktoś piszę tekst typu: dla mnie test negatywny, nie oznacza, że autorka nie jest w ciąży[emoji2358] może być za wcześnie na zrobienie testu bo do zagnieżdżenia może dojść w 12dpo plus 48h na wytworzenie bhcg. Każda z nas ma inny telefon, komputer więc u jednej może być coś widać u drugiej nie [emoji2370] nikt nie napisał, że autorka na pewno nie jest w ciąży tylko każda odniosła się do testu załączonego w poście a nie jest on jednoznaczny. Ile ludzi tyle opinii. Ty masz prawo wyrazić swoją opinię ale ktoś kto ma inne zdanie już nie? Piszesz, żeby nie jeździć po sobie a sama do każdej się przywalasz. Brawo. [emoji122]
Dokładnie ile ludzi tyle opinii tylko ja się nie przywalilam do waszych. Skończycie już? czy chcecie to ciągnąć jeszcze..
 
Ja na tych testach nie widzę żadnej drugiej kreski, i nawet jeśli jestes w ciąży to na jakiekolwiek objawy na 5 dni przed miesiączką jest stanowczo za szybko. Jeśli masz wątpliwości idź na betę w dniu miesiączki
 
reklama
Do góry