reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Kasiulka ja też mam FYna. Fakt jeszcze nie jeździmy w spacerówce ale jak na razie świetnie się sprawuje.
A warto ci kupować spacerówkę dużą? Kurcze bo potem pewnie będziesz chciała coś mniejszego kupić?
Dziwne że mała nie chce patrzeć do przodu, coś czuję że jak moją przesadzę to nie będzie chciała patrzeć na mnie;P
 
reklama
Ja dzisiaj myślałam o tym wózku. Bo Hania nie chce za bardzo jeździć w spacerówkach przodem do kierunku jazdy i powoli myślę, żeby sprzedać x-landera.

Dzisiaj ten wózek co masz oglądałam w sklepie. Ale czytałam też opinie w internecie i własnie jest dużo negatywnych opini jeśli chodzi o spacerówkę w tym wózku. Najbardziej - daszek który ponoć nie chroni przed słońcem ani przed deszczem, a także to, że nie można na płasko rozłożyć siedziska.

Dziewczyny, jakie znacie jeszcze spacerówki które można zamontować tyłem do kierunku jazdy? Ja znam ten o którym piszę teraz i MUTSY

Jeśli chodzi o kierunek jazdy to może się jeszcze wstrzymaj ze sprzedażą, tym bardziej że faktycznie z czasem będziemy chcieli mniejsze modele mieć. Jeśli chodzi o kierunek jazdy to widziałam lub czytałam (nie pamiętam, zresztą to nieistotne) że dzieci po 8 miesiącu chętnie jeżdżą przodem do kierunku jazdy, są już na tyle ciekawe świata że mama im nie wystarcza :-)

Ja mam wózek Quinny i tam spacerówka jest tylko przodem w kierunku jazdy, ale Kamil nie protestuje i chętnie jeździ :-) ale on często był też w ten sposób noszony to może dlatego. Też się nie rozkłada kompletnie na płasko, ale nie wydaje mi się żeby to była wada, młody bez problemów w niej zasypia w pozycji półleżącej w zasadzie to w bardziej leżącej :-D Ja mam starszy model quinny bowiem jesteśmy jego trzecimi właścicielami, ale jestem zadowolona. Do tej pory żadnego problemu z nim nie miałam, powietrze z kółek nie schodzi, nic nie skrzypi nie zacina się czyli lepiej niż nie jeden nowy wózek :-)
 
a ja jestem srednio zadowolona z mojego kombajna, gleboki byl super ale spacerowka jest dosc plytka
w PL jezdzilam pozyczonym espiro metro, kosztuje nieduzo a super sie sprawdzil nawet na zaspach snieznych
 
Kasiulka ja też mam FYna. Fakt jeszcze nie jeździmy w spacerówce ale jak na razie świetnie się sprawuje.
A warto ci kupować spacerówkę dużą? Kurcze bo potem pewnie będziesz chciała coś mniejszego kupić?
Dziwne że mała nie chce patrzeć do przodu, coś czuję że jak moją przesadzę to nie będzie chciała patrzeć na mnie;P

Spacerówkę typu laskę już mam od koleżanki. Hania jest wrażliwą dziewczynką i niestety zdarza jej się płakać w spacerówce, więc najlepsza będzie taka, która ma możliwość odwrócenia w jedną i w drugą stronę. A te espiro własnie tak mają ;-)
 
My mamy MUTSY i poki co mała jeździ w spacerówce przodem do mnie, bo przodem do kierunku jazdy jej się nie podoba. No chyba, że idziemy w dwójkę z mężem z nią na spacer i ktoś idzie obok wózka, tak że mała go widzi to jest ok. Ale w innym przypadku jest bunt...

Póki co to jestem na etapie szukania spacerówki lekkiej i składanej a'la parasolka lub coś w ten deseń, bo MUTSY jest cholernie ciężki. Do tego my mamy model sprzed 5 lat (po synku siostry) i w nim są zarówno kółka z przodu jak i z tyłu duże, więc jak zdejmiemy górę z wózka to stelaż zajmuje nam cały bagażnik, który na szczęście mamy duży. Jakbyśmy mieli mniejsze auto to chyba by nam wózek do auta nie wszedł :) Ostatnio sąsiad jak mnie zobaczył wyjmującą ten stelaż z bagażnika to stwierdził, że teraz już wie czemu sobie kupiliśmy tak duże auto :))
 
Kasiulka- prosze bardzo. Wybacz ze nie poodwracane, ale Jagode musze leciec polozyc.
 

Załączniki

  • wozek2.jpg
    wozek2.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 51
  • wozek3.jpg
    wozek3.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 57
  • wozek4.jpg
    wozek4.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry