reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Uwielbiam twój optymizm [emoji3590]
To nie wynika tylko z optymizmu a posiadanej wiedzy i odrobiny rozsądku. Nic nie jest na tym świecie takie same- jest podobne :) pokaz mi dwa takie same drzewa, dwa takie same psiaczki, dwa takie same blizniaki - nie ma !!!
Wiec wez przestań grzebać tam w głowie doszukując sie najgorszych scenariuszy bo pizgne
 
reklama
U mnie pierwszy przyszedł sam po 52dniach, drugi nie wiem... Jest 36 dc...
Zakłada się, że prawidłowa długość cyklu menstruacyjnego u kobiety wynosi od 25 do 35 dni. Aby mówić o regularnych miesiączkach różnice między długością kolejnych cykli nie powinny przekraczać 3 dni.
Do przyczyn spóźniającej się miesiączki należy m.in. nieprawidłowe odżywianie. Zbyt mała ilość tłuszczu w diecie może zahamować wydzielanie hormonów odpowiedzialnych za wystąpienie krwawienia miesiączkowego. Rygorystyczna dieta i bardzo szybka utrata kilogramów oraz otyłość to również przyczyny spóźniającego się okresu. Zarówno długotrwały, jak i nagły i silny stres mogą wpływać niekorzystnie na regularność miesiączki. Spóźniający się okres może być wywołany też: silniejszymi infekcjami, podróżami między strefami klimatycznymi i czasowymi, zaburzeniami hormonalnymi, przemęczeniem, dużym wysiłkiem, czy niektórymi lekami

No i tyle.w temacie [emoji173] niedramatyzuj
 
A ja juz zgłupiałam. Za duzo sie chyba na tych forach naczytałam i sobie wkręcam .. tylko nie wiem co..
14 dni po owu.. śluz jak na płodny.. piersi bolą... ehh niezasne chyba
 
reklama
Wpadlam na wspanialy pomysl znowu, poszlam z kolezankami sie poplatac po miescie, siadlysmy napic sie winka i sie okazalo ze jedna z kumpeli przyszla z corka przyjaciolki od swojej mamy. Laska mieszka za granica, jest Pania do towarzystwa i tanczy w klubie, nie mylac z dziwka hahah , rozmowa sie nam kleila i wpadlam na wspanialy pomysl , a ze mi sie juz troche krecilo w glowie, wpadlam na pomysl, zeby wkrecic mojego starego hahaha laska sie przebrala w ciuszki seksowne i na gore sam kozuszek , dzwonie do starego ze bede do pol godziny niech drzwi zostawi otwarte. I tak mysmy zaczekaly w taksi, a ta weszla do mnie do chalupy z dyltafonem w rece , stary po domowemu w majtach z myszka miki kupilam Mu na swieta . I za wchodzi i mowi, ze zostala oplacona przez kolegow, moj stary myslalam , ze je.bne. Zaczal sie smiac pod nosem, ze nie wie co powiedziec, ale zona za chwile bedzie... a ta do Niego moze lodzika na szybko, w 2 minuty sie wyrobie hahaha myslalam ze tak pierdolne , ale miny nie widzialam i wparzam Ja Krolowa i mowie popierdo... Cie co ta dziwka tu robi hahaha mina mojego bezbledna hahahah i teraz siedzi zamkniety w pokoju i obrazony a ja poczytam Was jutro bo padam, chociaz jie wiem czy z emocji zasne to Kretyn hahaha
 
Do góry