reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Zgłupiałam już całkiem.... Poszukałam na necie jak się bada szyjkę... A potem jak ma wyglądać przed@ ii moja jest dziwna[emoji33] miękka i otwarta i nisko. E ja się nagrzebałam... I nie wiem nic.

Aaaa jeszcze sluzzz kremowy. Czekam do poniedziałku. Objawów brak!
Ja wiem tylko czy jest wysoko czy nisko mieka czy twarda ale nie mogłam się dogrzebac czy otwarta czy zamknięta przestałam sprawdzać jak się zadrapałam pazurem [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ma chwile Was babki zostawic i mam czytania od zaebania [emoji8][emoji8][emoji8] uwielbiam Was ps. Ponizej foto moich zdobyczy. Ale i tak mnie na okres juz ciagnie dziadostwo

Ja Wam serdecznie kibicuje [emoji7] boskie jesteście [emoji38] konkretnie i na temat gadacie [emoji23] ja jestem w ciąży trzeciej dziś 11+0 [emoji106]
Ciąża 1- zdrowy syn, ma 2 lata
Ciąża 2-poronienie
Ciaza 3- aktualnie [emoji846]

Siedzi z nami. Kibicuj i wysyłaj pozytywne fluidy. Moze już staraczką nie jesteś ale niedlugo utworzy sie lub zrobi zmiane nazwy na CZILAŁTOWE CIĘŻARÓWKI - i wszystkie tam z automatu przechodzimy

Bzykać sie bzykać. Najgorsze co bys zrobila teraz to przestala dawac mezowi! Mowie serio. Nasienie musi byc non stop wymieniane, nie można go przetrzymywac w żadnym wypadku[emoji106]

Zgadza sie. Nieodpuszczaj mu ani dnia ani minuty w ty chcesz cykl caly. Nawet mi sie niewarz. Jak masz @ to rob lody zeby mu chcica nie przeszła bo sie facet przez przerwy zmienia w starego leniwego tetryka. Wiec podtrzymuj ogien milosci

Noi przyszła @:frown: Juz brak sił poprostu



Witaj w klubie.
U mnie tez dzis 1dc[emoji43]

Shea i Tinia [emoji173] cycki do gory. Lepiej sir przygotujecie do nastepnego owu. Jakies sexi bielizna moze. Poszukajcie na necie jakie zajebiaszcze. Bedą wtedy super snajperki

Salsa miałaś racje śluz teraz przezroczysty i rozciągliwy. Czyli dzisiaj owu? Bo już nie wiem.

Jak przezroczyste gluty plus chcica jak cholera. I wiem ze owu. Bierz sie za niego a nie na necie siedzisz. Ile fabryka dała

Dziewczyny muszę Wam powiedzieć, że jesteście na prawdę zajebiste laski. Krótko z Wami jestem ale czuje się swobodnie i na luzie. [emoji8]

No baaa [emoji13][emoji12][emoji14][emoji23]

A jakie preferujecie pozycje do robienia dzieci?[emoji3]

Najlepiej od tylu ale glowa na poduszce. Tak zeby po wszystkim pościekało ile sie da. No i taka pozycja sprzyja ze szybciej jest orgazm. A to wg mnie tez wazne przy seksowaniu z nastawieniem na bobo.

Ja lubię od tylca[emoji12] jeszcze jak mój mąż mnie przy tym sponiewiera to już w ogóle jestem szczęśliwa[emoji23]
Lubię być przetrzepana[emoji23]

Oh tak hahahaha

Określenia apacz czy Indian to właśnie gdzieś słyszałam na sex w czasie @ może dlatego że to czerwonoskórzy [emoji23][emoji23][emoji23]

Zgadza sie to okreslenia na sex w @

Zgłupiałam już całkiem.... Poszukałam na necie jak się bada szyjkę... A potem jak ma wyglądać przed@ ii moja jest dziwna[emoji33] miękka i otwarta i nisko. E ja się nagrzebałam... I nie wiem nic.

Aaaa jeszcze sluzzz kremowy. Czekam do poniedziałku. Objawów brak!

Bo to bys musiala kilak cykli codziennie zeby wyczuc. Bo wg mnie to ja nic nie wiem. Niby porównują ze miękką to jak usta a twarda jak nos. A mi sie zdaje ze mam nos bardziej miekki [emoji23][emoji23][emoji23]
20190112_222116.jpeg
 
Myślę że nie zaszkodzi a jak będą jakieś anomalia to powtórzysz w kolejnym cyklu. Tylko progesteron to później się chyba robi.
Bo już wariuje, że mój cykl tak szaleje.... Zamiast okresu znowu kremowy śluz... Już się zaczynam załamywać... Nigdy nie miałam takich problemów, a to już 36 dzień cyklu...
 
Wydaje mi się że jeszcze brał Clostylbegyt ale tutaj mogę się mylić.

@Shea nie ważne jaka droga ale wierzę, że doczekasz się i będziesz mieć wspaniałe potomstwo. Będziesz najcudowniejsza mama jaka mogłaby być dla tego maleństwa. I za to trzymam kciuki.
Zresztą ja trzymam za każdą z Was.
 
FSH, LH, estradiol, progesteron i prolaktyna
To rob i nie gadaj. Ja zrobilam sama od siebie. Do lekarza na wizyte poszlam z kompletem papierow a ten w szoku ze zrobilam i sa zajebiste. Poszukam na necie wynikow i co podam jakie ja robilam i jaka cena byla
 
reklama
Do góry