reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Wskaż mi gdzie napisałam, że wątek został stworzony, przez spinę na 2018. :)
No i pierwszy raz zgłosiłam usunięcie wątku, no ale przecież ja tak mam już, że zamykam wątki i otwieram nowe. :)
No i po co chodzisz za nimi i im dogryzasz. Daj spokoj. Niech kazdy zajmie sie swoim zyciem. Niech kazda przejdzie w miare bezstresowo starania o dzidzie. Na kiego takie komentarze...
 
reklama
Zaraz wszystkie Was patolki pozamykam w wariatkowie [emoji23][emoji23][emoji23]
A wiec tak. Pomimo ze bralam clo na wywolanie owulacji moj organizm twierdzi ze i tak robi swoje. Mam kolejne dwa jajeczka w cyklu. Urosly do 20mm i 19mm. Ten lekarz zabronil jednak sztucznie je wspomagac na pekniecie. Niech sobie zyja swoim zyciem. Albo z jednej albo z drugiej owu moze cos byc. Jak nie dostane w ciągu tygodnia @ to beta. A jak dostane to nic nie łykać tylko na 8dc pokazac sie na monit jajeczek bo powstaja okolo 3dc wiec juz bedzie cos widac.
Co do brania tabsow- zapytałam w imieniu poruszanego dzis tematu. Zakaz. Kwas foliowy OK. Ale zadne dodatkowe typu vit a vit b vit c itp. Jak juz sie ktoras mocno uprze to "prenagol uno" czy jakos tak- zdjecie nizej. Bo ma kwas foliowy. Ale i tak zaleca jak juz ktos to bierze zeby kwas brac osobno. Zobacz załącznik 932553
Biere też. No każdy lekarz inaczej. Ja z ovarinem i prenatalem uno ufam swojej :)
IMG-20190111-WA0007.jpeg
 
To przestańcie zajmować się obrabianiem mi dupy jakbym nie wiadomo co wam zrobiła.
Niemasz co robic tylko latasz i szukasz gdzie ci obrabiają ? To idz prosze w innym kierunku szukać bo moze tam też a nam daj święty spokój. Serio nudzi Ci sie tak bardzo ?
I chyba masz trochę za duże mniemanie o swojej dupie sądząc że jest idealna do obrabiania.
 
Ostatnia edycja:
Z tarota mi wyszło że nie długo zajdę w ciąże ale wiosna lato. Do tego wyszło że problem nie jest po mojej stronie.
Trochę szok
 
To przestańcie zajmować się obrabianiem mi dupy jakbym nie wiadomo co wam zrobiła.
Dziecko.... bo na upartego mogłabyś być moją córką - wskaż mi gdzie obrabiamy Ci dupę - w tym wątku bo jakoś tego nie zauważyłam. To co zrobiłaś z wątkiem Starania2019 jest poniżej krytyki - ktoś przyleciał się do Ciebie naskarżyć, a Ty wysłuchałaś tylko jednej strony, przeczytałaś - nie dopytałaś - choć po zażaleniach na wulgarny języka dziewczyny zaraz się ogarnęły, poprzepraszały - temat zamknęły, Ty przyszłaś z swoją władzą - bo masz prawo zamknąć wątek. Uważam to za dziecinadę - wypowiedziałam się na ten temat raz i teraz - więcej nie zamierzam. Trzeba ze sobą rozmawiać, ile ludzie tyle charakterów - forum jest medium opiniotwórczym i otwartym i nie można nikogo dyskryminować za język czy sposób bycia. Owszem można tak jak było to zrobione zwrócić uwagę, że to "niesmaczne" i może gdyby nie było reakcji to można by się było oburzać, ale reakcja była. Wszystko się wyjaśniło, dziewczyny dalej prowadziły tematy o swoich staraniowych problemach, a Ty w środku nocy weszłaś i wszystko zburzyłaś jednym pstryknięciem. Nie chcę być nie uprzejma, ale tak jak jesteśmy tu Wszystkie, tak z nami wszystkimi nie chciałaś prowadzić rozmów - bo byłaś zniesmaczona naszymi żartami - więc tu i teraz po prostu daj nam spokój ! Bo i język nie dla Ciebie i tematy pewnie nie wszystkie też. Masz swój wątek i tam zostań.
 
Z tarota mi wyszło że nie długo zajdę w ciąże ale wiosna lato. Do tego wyszło że problem nie jest po mojej stronie.
Trochę szok
ŁOŁ - lecę na tarota - ale chcę takiego jak TY :D Też chcę na wiosnę. @evellin 00 a wiosna już za chwilę - przecież liczymy ją zaraz od marca :D Wino pij, ja dzisiaj też się z Tobą napije, żeby Ci smutno nie było, że się sama tak męczyć musisz :D
 
reklama
Do góry