reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Ty niewdzięczna kobieto. Klękaj przed nimi na grochu i odpokutowac musisz że śmiałaś o nich publicznie wspomnieć. A wstydz sie [emoji23][emoji23][emoji23]
Nie moge klekac bo jeszcze palka w leb dostane hahaha przynajmniej sa znane:) to jak w tych wszystkich reality wystarczy zrobic szum 2 minuty i jest.Zaczyna mnie tylko wkurzac ze podlreslane jest, ze kulturalnie!!! A co my nie kulturalne???Salsa zrob wideo rozmowe z samolotu bo my tu czekamy wszystkie hahahah
 
reklama
No chyba mnie ktoś prześladuje
Dziewczyny tylko pisały gdzie jest nowy wątek więc wskazalam drogę. Znów źle.. Ale ale tamten wątek 2019 też powstał bo na 2018 powstała nagonka, że jedna dziewczyna to troll. Co prawda po tem się wyjaśniło, dziewczyny podały sobie rękę na zgodę ale wątek 2019 został. Możecie pierwsze wpisy założycielki poczytać. Najwyraźniej dziewczyna już tak ma, że byle jaki zgrzyt i otwiera bądź zamyka wątki... Zapomina, że ludzie są różni i nawet wśród przyjaciół będą odmienne zdania. I mogą powstać zgrzyt. Tylko trzeba umieć uderzyć się w pierś i iść dalej. Co zrobiła @kobietka301. I dlatego zdziwiło mnie zamykanie mimo to wątku...
@SalsaPL tylko Ty nie zamykaj jak się wkur... Na nas ;)
 
Zaraz wszystkie Was patolki pozamykam w wariatkowie [emoji23][emoji23][emoji23]
A wiec tak. Pomimo ze bralam clo na wywolanie owulacji moj organizm twierdzi ze i tak robi swoje. Mam kolejne dwa jajeczka w cyklu. Urosly do 20mm i 19mm. Ten lekarz zabronil jednak sztucznie je wspomagac na pekniecie. Niech sobie zyja swoim zyciem. Albo z jednej albo z drugiej owu moze cos byc. Jak nie dostane w ciągu tygodnia @ to beta. A jak dostane to nic nie łykać tylko na 8dc pokazac sie na monit jajeczek bo powstaja okolo 3dc wiec juz bedzie cos widac.
Co do brania tabsow- zapytałam w imieniu poruszanego dzis tematu. Zakaz. Kwas foliowy OK. Ale zadne dodatkowe typu vit a vit b vit c itp. Jak juz sie ktoras mocno uprze to "prenagol uno" czy jakos tak- zdjecie nizej. Bo ma kwas foliowy. Ale i tak zaleca jak juz ktos to bierze zeby kwas brac osobno.
1547225840713.jpeg
 
Witam i ja mam nadzieję, że mogę dołączyć kobietki nie wiem o co tam poszło, ale ja nie chcę się z nikim kłócić. Lubię poczucie humoru i trzeba podejść na luzie do tego wszystkiego i mieć dystans do siebie. Ja Was bardzo lubię, bez wyjątku, wszystkie ❤️
No właśnie się zastanawiałam gdzieś Ty się zgubiła :D
 
No i o to chodzi. Kochać sie i szanowac nawet jak ktoś nas mocno fqurfia [emoji23][emoji39][emoji847][emoji8][emoji173]
 
reklama
@Migdalove czemu mnie podczytujesz? Śledzisz co pisze? Chyba wyjaśnione było koniec tematu. I sama napisałaś to na wątku 2018.jak mi się będzie nudzić to Ci to znajdę.
 
Do góry