reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

ptynia​w Livorno byliscie???

cucciola nie, w Piombino bylismy, tu mamy rzut beretem, do Livorno jest dalej.

CHcialam sie Was zapytac jak to jest z prowadzeniem ciazy tutaj? Od razu mowie, ze w ciazy nie jestem, ale sie tak zastanawiamy nad dzidkiem. Slyszalam, ze w czasie ciazy wszystkie badania zlecone przez ginekologa sa darmowe, prawda to? Ja mam problemy z krwia, od razu powinnam miec podane zastrzyki i mialoby to trwac cala ciaze bo inaczej nie donosze, i jestem ciekawa czy takie rzeczy to sie dostaje na czerwona recepte czy sa platne? Jak to jest z usg, pobieraniem krwi, sa darmowe czy na ticket?
 
reklama
Dzien Dobry


w koncu pogoda sie poprawila:-)
w lazience mam mega wielka plame dach zaczal przeciekac ale tu fachowcy tyle razy juz naprawiali i wciaz to samo niedlugo to mufa sie rzuci:baffled:

agatkoTy to wciaz cos robisz podziwiac tylko!!!!
ania i agatkajak tam postepy w diecie??
kermitkoojj bidna ta Twoja Olunia tez slyszalam,ze z pecherzem to nie ma zartow i nawraca
:baffled:moja siostra od pecherza nabawila sie problemow z nerkami:-(wazne zeby porzadnie wyleczyc!!macie jakis antybiotyk??
ptynia​w Livorno byliscie???

Cucciola Ola miala antybiotyk ,oprocz tego inny lek od wirosow i syrop z zurawiny , teraz trzeba uwazac bo lekko cos zawieje a ona juz sie skarzy na pecherz ,teraz brala tylko syrop na razie minelo ,zobaczymy na jak dlugo....z ta dieta to tez mi cos nie wychodzi , zamiast mniej too zdarz sie wiecej zjesc , zero mobilizacji:no::no:
 
witam witam.Moja dieta no ostatnii zaniedbana ale moja waga ze mna niewaczy bywa ze pokaze 67 a bywa ze 70 no mam nadziej ze 70 juz niebedzie :-D

aniu wlasnie chciaam powiedziec ze na fb wygladasz super nie widac tej wagi , ja zle wygladam mam poprostu okropny brzuch ,widac te kilosy u mnie wiec chyba naprawde trzeba cos robic:baffled:
 
witajcie.sorki ze was zaniedbalam od rana ale mialam urwanie glowy dzisiaj,ale od poczatku.ranobylam po zakupy z moja cora pozniej wzielysmy sie za obiad i w miedzyczasie pojechalam z tesciem do dontysty i cora cama przygotowala obiad bo mialysmy gosci na obiedzie.moj mial dzisiaj wizyte kontrolna na nefrologii i na obiad przyjechal razem ze swoimi kolezankami co mieli razem pszeszczep i tak razem grupa sie trzymaja 12 lat:-D.no i zrobilam obiadek a po drugie to i dzisiaj moje imieniny.wiec dwa w jednymsie zlozylo.
cuciola moja dietka dzisiaj w kat poszla,ale nie daje sie,jak na suwaczku widac kilosiki pomalu spadaja-3 kilo.
my zawsze staramy sie cos zrobic jak jedziemy na dzialke,nie lubie siedziec z zalozonymi recami,byleby nie padalo:tak:.
 
cucciola nie, w Piombino bylismy, tu mamy rzut beretem, do Livorno jest dalej.

CHcialam sie Was zapytac jak to jest z prowadzeniem ciazy tutaj? Od razu mowie, ze w ciazy nie jestem, ale sie tak zastanawiamy nad dzidkiem. Slyszalam, ze w czasie ciazy wszystkie badania zlecone przez ginekologa sa darmowe, prawda to? Ja mam problemy z krwia, od razu powinnam miec podane zastrzyki i mialoby to trwac cala ciaze bo inaczej nie donosze, i jestem ciekawa czy takie rzeczy to sie dostaje na czerwona recepte czy sa platne? Jak to jest z usg, pobieraniem krwi, sa darmowe czy na ticket?


kochana tutaj mozesz byc spokojna wszystko jest gratis a w ogole opieka medyczna super ja bylam bardzo zadowolona u nas reparto porodowe bylo super wyposazone i personel wszystkie polozne i medycy swietnie przygotowani tylko rodzic!!!!
no to teraz trzeba bybylo postarac sie o siostrzyczke dla Maciusia!!!
kermitkotak tak syrop z zurawiny jest ponoc na pecherz i stany zapalne bardzo dobry!!!
agatkano to idzie dobrze juz 3 kiloski !!oby do przodu
 
Jagodty to bardziej na jelita i zoladek a na pecherz to wlasnie zurawina..

Dziewczyny dzieki z apocieszenie ze niewygladam na swoja wage.Ale ja mam 174 cm wzrostu to tez juz inaczej sie rozklada...

Agatka najlepszego :*


Ja za wszytko niestety placilam tzn ticket prawie na wszytko jedyne co darmowe to wizyty u cipologa ale ja trafilam na koszmar wiec sie niewypowiadam :)
 
dziewczyny gdzie was wywialo???czy moze zasypalo??:-D:-D:-D

th
 
reklama
Do góry