reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
MAMA_WIKI - może też już coś się dzieje, tylko zwracasz małą uwagę na brzucholek. Chodzi mi o to, że Ty wszystko robisz - dom masz na głowie, dziecko, spacery, zakupy. Pewnie nie masz dużo czasu do bycia samej ze sobą i wtedy się nie zauważa tych malutkich ruchów. A ja całe dnie leżę w łóżku i z nudów się w ten brzuch wpatruję i wypatruję :-).
Gdybym żyła normalnym rytmem jak zawsze to nie wiem czy bym zwróciła uwagę na te ruchy - pewnie pomyślałabym, że się w brzuchu przelewa i tyle.

Ale mam dziś wenę do udzielania się na forum :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Wiesz natis moze jest w tym coś co napisałaś... wieczorem padam zmęczona, a po nocach spać nie mogę ale nie mam chwili takiej tylko dla siebie zawsze coś... aaa i prosze o trzymanie jutro kciuków za moją sis... bedą jej usuwac polip z macicy
 
Natis dziekuje. moje maleństwo jest bardzo aktywne jak narazie że usiedzieć nawet nie moge w jednej pozycji :-)
o a jeszcze pochwale się wam dzisiaj że koleżanka zrobiła mi dzisiaj niespodzianke i przywiozła mi całą wyprawke do malenstwa. z jednej strony jestem szczęśliwa a z drugiej zawiedziona bo tak bardzo chciałam sama z mężem zrobić wyprawk. no ale cóż:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Barbarki - sto lat :) Wróciłam z usg genetycznego - relacja, byc może nie dokładna ale jest w odpowiednim wątku :) Jest tam jedna z ważniejszych informacji - pan dr w 75 % twierdzi, że kolejna dziewczynka będzie :D Kari - trzymam za Was kciuki bardzo mocno, mam nadzieję, że szybko się uporacie, a syneczek będzie miał więcej chęci do rehabilitacji. Tego wam życzę z całego serca ! eh jestem padnięta. Najpierw prawie półtoragodzinne opóźnienie u lekarza, później na szybko do przedszkola :p Luka pojechał z Tosią do sklepu a ja zostałam i szykowałam z rodzicami paczki na mikołajki dla dzieciaków. Ehhh wkopałam się w ten komitet rodzicielski :p Najgorsze jest w tym wszystkim to, że tak strasznie mi się chciało siusiu, że łoooo jak tylko weszliśmy do domu to od razu do wc i chyba z pięć minut siedziała, aż kolejka w postaci Tosi i Luki się ustawiła :p Dobra uciekam, Luka kupił mi pysznego, pełnego cudownego kremu - eklerka :p więc idę go sobie po prostu zjeść :p Ehhh muszę ochłonąć, kurde śliczny tej mój dzidziuś :p Zdjęcie wrzucę, jak tylko mi skaner zatrybi :/ Pozdrawiam kochane :**


aaa zapomniałam dodać - dołączam do mamusiek, które już wyczuwają ruchy swoich pociech :) Moje słońce najbardziej aktywne jest wieczorami, kiedy to mi się chce spać :p powtarza się sytuacja z Tosią :p Na razie to takie delikatne plumkanie, ale ewidentnie czuć gdzie się umiejscawia, i że świruje na maksa :p
 
Ostatnia edycja:
Zdrówka i spełnienia marzeń wszystkim Basiom! :-)
447.jpg

Co do farb, to przetestowałam wiele i przekonałam się tylko do Loreal`a. Przeważnie używam Loreal Feria Preference - są najtrwalsze i pięknie pokrywają, włosy są lśniące i miękkie. Teraz użyłam Loreal Casting Creme Gloss - ten nie ma amoniaku, ale też ładnie pokrył odrosty.


Tak piszecie o tych kolejnych etapach.. o rozpoznawalnej już płci.. o ruchach dziecka.. a mnie nadal czasem trudno uwierzyć, że mieszka we mnie mały człowieczek - jestem z tych bezobjawowych i czasem muszę sobie przypominać, że jestem w ciąży :-) no, ale badania, usg i zdjęcia nie kłamią na szczęście :tak:

Odebrałam wyniki na posiew - drobnoustrojów nie wyhodowano :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Tak piszecie o tych kolejnych etapach.. o rozpoznawalnej już płci.. o ruchach dziecka.. a mnie nadal czasem trudno uwierzyć, że mieszka we mnie mały człowieczek
Dokładnie! Ja jakoś oswoiłam się z myślą że płeć poznam w jakimś 20 tygodniu a ruchy..że to jeszcze dużo czasu zajmie a masz babo placek :p pozostaje wyczekiwać :p
 
super dziewczyny że już czujecie!!BOMBA ja muszę jeszcze poczekać!jeszcze 2 tyg. do wizyty a ja znowu zaczynam fiksować czy wszystko ok i wogóle...mam nasrane...co do farbowania włosów ja pofarbowałam po 12tc!
 
reklama
Dokładnie! Ja jakoś oswoiłam się z myślą że płeć poznam w jakimś 20 tygodniu a ruchy..że to jeszcze dużo czasu zajmie a masz babo placek :p pozostaje wyczekiwać :p
ja też, zwłaszcza ze moja gin powiedziała ze w ok 12 tyg łatwo pomylić siusiaczka i wargami sromowymi ?:-) wiec pomimo ze mi też powiedziała ze prawdopodobnie chłopak czekam cierpliwie choć mój mąż już chodzi jak paw:-D
 
Do góry