reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Z łyżew nici. Lodowisko jest na dworze.. a wieje tak że ledwo pospacerowalismy pół godziny :(

Mikoto Odpocznij skoro Zosia śpi. Tymek też pochrapuje a ja zastanawiam się nad drzemką ;-)
Dobrze że z kręgosłupem już lepiej!!

Teri zupełnie ograniczasz kawę? Ile dziennie pilas? Ja lubię smak kawy, piję rano i jedną w pracy (chyba że nie mam czasu)

Robaczku skoro łyżwy nie wypaliły chyba wezmę starszaka na basen. Siedzi od rana na kompie z małymi przerwami i już się nerwowy robi :-/
Oby ząb już nie bolał :*

Palin kopytka.. z jakimś pysznym sosem np serowym-ot tak to mój plan na wtorkowy obiad :-D Tylko czy potrzebuję prasę do ziemniaków czy poradzimy sobie zwykłym ugniataczem? Qrde zapomnialam jak nazywa się to coś czym ugniata się ziemniaki na puree :what:
 
reklama
Madzia, ja zawsze miele w maszynce, bo Miki to lubi robić i mam godz jak zająć. Ale możesz po prostu potluc je, tyle, że pewnie będą troszkę grudkowate. U nas dziś z okraska- takie lub podsmażone Mikołaj lubi najbardziej. Ją może poleje sobie jogurtem.
 
Przerwa na herbatę
Teri
Mnie czasem zmęczenie powala. Kiedyś też nie umiałam spać w dzień. Kawa ponoć przyczynia się zmarszczką. A ja tak lubię
Mikotku
Oj chciałabym. A idzie jak po grudzie. Pająki zrobiły sobie festyn. Wszędzie pajęczyny. Kurzu też sporo w różnych miejscach. Potrzebuje 2 dni co najmniej a ich nie mam

Robaczku
Nasze maluchy zawsze były kościelną atrakcją. A ostatnio Toś śpi całą mszę. Mam z prasowaniem to samo
Anilek
Oby buncik przeszedł zanim Jaś się pojawi. U nas kłopot z Mila
 
Wisienka jesteś dowodem obalajacym tą tezę- nie zauważyłam u Ciebie zmarszczek, jedynie takie delikatne podczas uśmiechu.

Madzia, ja Ciebie też lofciam :*

Czas relaksu: poduszka, pilot, coś słodkiego i duża herbata :)
 

Załączniki

  • 1420979122441.jpg
    1420979122441.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 40
Madziu juz ogarnelam kuchnie, obiad gotowy. Nawet już zjadłam.Kasze. I właśnie popijam herbatę. Szkoda ze łyżwy nie wyszły, ale.basen.ten.świetnie brzmi.


Wisnieka oh, doskonale Cie rozumiem. U mnie to samo, sprzatne dół dokładnie, już wracam.na.górę, by odkurzac za kanapa. Wszystko na widoku. Zosia tez wcześniej przysypiala, a teraz woli kierunek ołtarz -dwór. A zimą średnio pasuje bieganie wokół kościoła, zwłaszcza w taką pogodę jak dzisiaj. Bardzo żałuję że nie ma.u nas mszy dla dzieci :-( kiedyś byłam.na.takiej w.Krakowie, cudowne przeżycie! Co jeszcze zostało.Ci do.zrobienia? Ja musze jeszcze odkurzac, Zosia jadła wafle.ryzowe i karmiła nimi kilka.rzeczy w domu ;-) teraz pracuje nad lista zakupów.



Palin pełny relaks! Co ciekawego oglądasz? Wczoraj wylaczyli prąd w trakcie filmu :-/ a tak chciałam.obejrzeć do.końca :-(


Zosia śpi, tak więc wykorzystam to.egoistyczne i tez się porelaksuje chwilkę :p
 
Mikoto, od 3 dni probuje obejrzeć film "Lucy", Ale zawsze zasne w trakcie albo cos/ktoś mi namiętnie przerywa. Podjęłam kolejną próbę. Tym razem skuteczną ;)
 
reklama
Palin
smacznie brzmi. Co to Lucy ? Nie znam
Mikotku
Ja kuchnie tylko wypieścilam. Ale na Maxa i 2 prania. Teraz jestem z autem na myjni. Potem na chwilę muszę do Lidla bo mleko się skończyło. Obiad zjem po powrocie i skończę sprzątanie. P ogarnął zabawki. Tosiu śpi
 
Do góry