reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Niania juz poszla i popoludnie mam z chlopcami :-) chyba dobrze sie najedli bo zaraz chatka bedzie stala na dachu tak ich energia rizpiera. A mnie boli glowa a proszki jadlam :-(
Wieje i leje u nas niemilosiernie.
Do sklepu musze iść bo kolacji nie będzie. Nsjgorzej to wybierac sie w taka pogodę z Ogonami...

Wisienko, Mikotko no czekam na Was ;-)

Wisienko lepiej sie czujesz ?
Palin skacze Miki ? My mamy od gwiazdorow dwa osly i wciaz chłopaki na nich sie bawia. Hubi skacze tak w miejscu.

Teri a polen sie jeszcze poki ferie trwaja :-) od kiedy macie szkole? My od 7.01 :-)

Marys biedni Wy z tym spaniem. Hubi po 3 godz od wstania musi miec drzemke i potem do 19 ma dobry chumor a spi 2-3 h. Seweryn do 4 rz spal :-)

Gosiak a no mowi sie ze wybor domu to radosc... yhm przez chwile na poczatku.. ale jak juz sie przeprowadzicie to dopiero bedzie radosc ! A i gosci miec bedziecie;-) pamietam o zaproszeniu mimo ze bylam pod dwóch drinkach :p :p

Ide zorganizować wyprawe po mske kukurydziana i wiecej jabłek
 
reklama
Robaczku co planujesz na kolację? Matt też spał do 4rz - piękne to było :-D

Gosiak teraz pewnie trochę nerwów będziecie mieli, ale potem super radość Was czeka. Każdy wybór ma swoje plusy i minusy ;)

Wisienko lepiej?

Palin ja sobie Tymka na takiej piłce nie wyobrażam.. taka duża piłka i mój krasnal :-/

Wenusjanka powodzenia w walce z paskuctwem!

Marys kiedy zaczynasz kurs?

Teri i u nas wiosna. + 3'C deszcz leje i jedyny plus jest taki że odmarzl mi płyn do spryskiwaczy :-) i auto już nie jest takie brudne
(Moje postanowienie noworoczne-optymizm :p )
Ja już do słownika przywyknęłam.. ale początki były trudne
 
Wisienka no jakos musimy :-( poki co daje jeszcze za wygrana bo Mloda chora, ale musze teraz przez weekend ja przestawic bo jak wrocimy dovpracy to bedzie ciezko :-/ a nie mozesz wylaczyc automatycznego uzupelniania slownika?
Palin ale super Miki dostal prezent! :-D a polozna extra! Niestety teraz to zadkosc :-/
Gosiak zabki Tymusiowi ida? Kupiliscie lozeczko?
Robaczku Karina min po 4-5 godz dopiero moze isc na drzemke, wczesniej nie da rady :-/ ale ponoc M tez tak mial jak byl maly, wiec widac ma to po nim

Wrocilam do domu to Mloda spala :-/ nosz cholera jasna no... Masakra bedzie ja polozyc pozniej :-/
 
Robaczku też do 7 wolne i jak byłaś w sklepie fajnie że jesteś z nami
Marys nosz to niech teraz M ją usypia :confused: a nawet nie wiedziałam że jest taka opcja muszę tak zrobić
Mikoto wybraliście się gdzieś? U Was też pada?
Madzia super postanowienia optymizm to podstawa ja nie mogę się zabrać za moje postanowienia czyli dieta i ćwiczenia :banghead::banghead:
 
Teri tak, wlasnie wróciłam ale autem pojechalam mimo ze tylko pol km. Wieje az glowy urywa.

Madzia robie za podpowiedzia Mikotko racuchy z jabłkami i cynamonem. Spróbuję na makach b/glutenu, mam nadzieje ze wyjda :-D
Optymizm w zyciu jest wazny. Ja tez staram sie wszystko widziec w kolorach ale problem mam z tym przed okresem, w tedy jestem czarnowidzem i mam depresje :-D:-D

Oj Marys :-( wscieklabym sie :-( wieczor z glowy. Ja mojego zaraz do kapieli wstawiam tylko zrobie racuchy.

To zaczynam experymentowac. Trzymajcie kciuki :p
 
Marys Teri dobrze pisze - niech M teraz ją usypia. Tymek wstaje ok 6-7 ale tak ok 11 jest już senny. W żłobku lezakuja o 12.

Teri nawet mi nie mów o diecie i ćwiczeniach :-/ Miały być od po świętach.. od nowego roku-a dziś zastanawiam się, że może po tym wolnym czyli 7/01.. nosz kurde :banghead:

Robaczku osz Ty następna z racuchami.. :p
 
Teri powinnas miec taka opcje :-)
Teri, Robaczku, Madzia juz powiedzialam M, ze on ja kladzie dzisiaj, ja nie daam rady jej utrxymac, wczoraj myslalam, ze rwce mi odpadna :-/ ponoc zasnela na podlodze :-/
Robaczku na pewno racuszki wyjda super!
Teri, Madzia to zdzwoncie sie i razem cwiczcie razem przez tel :p wieksza motywacje bedziecie miec ;-)
 
Marys dobry pomysł z tym zdzwonieniem hehe tylko ja nie przepadam za telefonicznymi rozmowami :( I bardzo żałuję bo z tego co wiem, to dziewczyny są w stałym kontakcie tel

Mam nadzieję że M ją uśpi. Powodzenia dla Was tzn dla niego przy usypianiu :p
 
reklama
Zainteresowany wcina drugiego racuszka :-) udaly sie aczkolwiek inaczej smakuja. Dalam troche maki orzechowej i dużo cynamonu. Wyszly bardzo kruche. Seweryn stwierdzil zevkiepskie ale dwa zjadl :-)

Szybko kapiel bo pozno juz
 

Załączniki

  • 1420222988338.jpg
    1420222988338.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 42
Do góry