reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam
Niby po świętach a atmosfera jeszcze świąteczna. Mróz na dworze mocny i słonecznie. Mila ma zapalenie spojówek, Tosiowi się zaczyna. P jedzie z Mila na
IP. Ja pakuje nas.
Palin
Jak ty wyrabiasz z taką ilością snu ? Gratki dla Ara
Gosiak
Co chcesz kupić. U nas już chyba 1 wyprzedaże. Dostałam od Babci 200 zł. Na pewno przehulam !
Madzia
Jak Tymcio ?
Mikoto
Dziękuję. Ja natomiast proszę fotki. My jedziemy kolo 12. P na 18 do pracy. No i wiesz... wszędzie dobrze ale ... a my tu na,Sylwestra wracamy.
 
reklama
Mikoto, Wisienka, to chyba juz z przyzwyczajenia, albo geny po mamie (ona tez krótko zawsze spala; 4 rano juz cos zawsze robiła w kuchni, teraz z wiekiem dopada ją "przymusowe" lenistwo). Zresztą, kto to mówi? Jedna perfekcyjna, która nieprzesypiała nocy z cierpiącą przez zęby córcią, a mimo to całe dnie krząta się i to nie tylko z obowiązkami kury, ale i koguta domowego (mam nadzieje, ze nie pogniewasz się za porównanie :-* ). Druga wstaje skoro świt, spędza dzień według napiętego grafiki, a wieczorem do późnych godzin wieczornych (albo wczesnych porannych) ogarnia dom. To Was Kobietki trzeba podziwiać :-* :-*

Mikoto, kontrakt na 2 lata (do tej pory były półtoraroczne).

Wczoraj zrobiłam male przemeblowanko i Krysia z łóżeczkiem przeprowadziła się do dużego pokoju. Raz sprawdzamy, czy niechęć do leżenia w łóżeczku wynikała z pokoju, a dwa ona taka Kręcioła, że powoli juz strach ją kłaść na kanapie i zostawić samą. Miejsce jej wyrka troszkę mi nie pasuje (w pobliżu drzwi balonowych i kaloryfera), ale innego nie było (chyba, że jeszcze cos pokombinuje no i z Arek we dwoje będzie łatwiej meble przenosić).

A dziś juz pranie się kończy. Święta za nami, czas się brać za codzienne obowiązki.
 
Witam i ja poświątecznie
za oknem biało i mróz -10 st teraz widać że jest zima
Nasze święta udane rodzinne 2 dni bylismy w odwiedzinach prawie nas w domu nie było wiec i jedzenia dużo zostało pomroziłam wczoraj bo szkoda tyle wędlin mięsa bigos wszystko zostało
Madzia nie jeszcze nie szalała bo nie było kiedy :zawstydzona/y:tyle tylko co szliśmy do auta dziś planujemy bez pospiechu dopiero iść na śnieg
Mikoto żadnych planów dziś się lenimy :-ppójdziemy z Darią na spacer gotować nie muszę tylko Darii świeży rosołek Dawidek wczoraj został u babci ma tyle dni wolnego a zjechały prawie wszystkie wnuczki do babci także niezła gromadka się uzbierała wszystko w jednym wieku wieć wspólne tematy zabrał gry planszowe karciane i tableta niech się bawią w domu to jednak mu się trochę nudzi :zawstydzona/y:

Gosia my mieliśmy tez tą ksiażeczkę z tym misiem co żegna pieluszke Darią ją jak uwielbiała że z tej miłości ją popsuła wtedy jeszcze psuła książeczki teraz już nie mogłam ją wtedy schować i trzymać na odpowiedni czas ... dobrze że za rok są plany na rodzinne święta :)

wisienka super że na sylwestra wracacie !!!

Palin dokładnie czas wracać do rzeczywistości białe pranie juz sie kończy ciemne czeka w kolejce
teraz czekamy na Nowy Rok ;-)
 
Teri, fajnie, że wszystko masz, na jakiś czas obiady z głowy. U nas zostało ryby po grecku i sałatki ok porcji dla 1 osoby. Wiec juz dziś myślę co tu na obiad przyrządzić ;-)

Przepraszam, gdzie ten śnieg? Bo u nas tylko -8 na termometrze, ale białe tylko samochody na parkingu
 
Wisienka o matko! :-( jakie krople dostali? Jeszcze przy słonecznym dniu to uciążliwe :-( oby szybko przeszło! plany sylwestrowe super!


Palin <3 :-* kogut się nie pogniewa, tym bardziej kura :p bo ze mnie to prawdziwa kura domowa :-/ taka matka kwoka :p oby przeprowadzka była rozwiązaniem niechęci do spania w łóżeczku.


Teri wow,niezła temperatura :-o u nas -2??? Super,że Dawid ma tylu rówieśników w Rodzinie. A my prawie wszystko zjedliśmy, ale sporo wydałam,no i gości Te mieliśmy.


Drugie pranie się kończy. Zosia leży z Tata, może usnie. Palce non stop w buzi, wczoraj wieczore mega luźna kupa. I z jedzeniem bardzo słabo :-( dzisiaj będzie pomidorowa z makaronem, a jak to.nie da rady, to frytki z piekarnika.
 
Witam poświątecznie
Filipek śpi, jak się obudzi zjemy obiadek i wyjdziemy na dwór. Bardzo się cieszę z takiej zimowej pogody, w końcu będzie okazja założyć kombinezon na śnieg. Dziś leniu****emy dalej dopóki rodzina w komplecie

gosiak_85 ta dziura w smoczku nie przeszkadza w dalszym gryzieniu, cały dzień go męczy a w nocy wczoraj nie mógł zasnąć do 23.00 chyba z powodu tego smoczka, ja już byłam umęczona tym płaczem. Super, ze kolejne święta spędzicie w Polsce.

madzia128 zdrówka, fajnie, ze Tymek interesuje się Duplo, u nas tylko wiertarka cieszy się uznaniem

Palindromea bardzo dobra wiadomość, że Aro przedłużyli kontrakt, zresztą nie mogło być inaczej. Widziałam fotki, Mikołaj jaki opiekuńczy dla siostry. Słodki widok. Jak plany zakupu mieszkania?

Wisieńka zdrówka dla dzieciaków. Cudne święta mieliście.

Po tych świętach marzę o obiedzie z ziemniakami, zatem uciekam do kuchni coś przyrządzić.
 
Wisienka oj zdrówka! Jak na życzenie po napisaniu wczorajszego posta, delektowałam się Waszymi fotkami :* Sylwester w górach? Ekstra :-D My też mamy taki plan o ile nikogo choroba nie rozłoży. Niby mamy zaproszenie na sylwestra z wszystkimi naszymi znajomymi.. ale ochoty brak-kusi nas snowboard ;-)
Oby zapalenie spojówek szybko minęło

Palin Gratuluję. Taki dłuższy kontrakt to i spokój dla Was ;-) Ja Cię podziwiam jak ogarniasz dwójkę.. Dziś Tymcio miałczał od 5 do po 7 i nie wiem jakbym miała np nakarmić młodsze jego rodzeństwo :-/
Po tych kocich koncertach dospaliśmy do po 10!!!

Gosiak super że spędzając święta w Polsce będą one typowo rodzinne! U mnie persspektyw na zmianę atmosfery brak..

Justa udanych wyglupow na śniegu. Fotki koniecznie poprosimy!

Mikoto u nas -8 i śnieg.. o poranku słyszałam piękną łacinę z parkingu i odgłos skrobaczki do szyb.. założę się że te same osoby wypatrywały dwa dni temu zimy ;-) Jakie macie duplo? U nas cyferkowy pociąg i jakiś zestaw.. mamy jeszcze drewniane klocki z Lidla ale Tymcio patrzy na nie jak na obrazek a potem nozką rozkopuje.. więc schowałam bo elementów jest 150 :-/

Dziś już pralka pierze. Ł odkurza. Za chwilę ruszamy do sklepu bo wieczorem mamy gości. O 15 wpada moja mama na obiad. Mamy kaczke z wczoraj i mięsko od mojej babci. Dokupimy tylko ciasto na kluski.. A na wieczór krabowa sałatka i sajgonki :-) Jest jakiś plan i ten dzień nie jest taki nudny jak wczoraj. Oby taki pozostał :-)
Miłego dnia Kochane!

Właśnie Mikoto ćwiczysz coś? Ja zaczynam.. oby od jutra mi wyszło. Coraz bliżej do 60 a miało iść ku 50.. na wadze :-(
Na drugie śniadanie planuje koktajle.. plan jest-a to podstawa :-) :-D
 
reklama
Wisienka, uuuu, zdrówka. Oby przeszło jak najszybciej.

Mikoto, puki co Krysia albo śpi, albo leży zainteresowana firankami ;-) oj daje Wam popalić ta 5. Mam nadzieje, ze Zosi apetyt wróci.

Justa, kupno mieszkania wstrzymane, bo krążą glosy, że jednostka bedzie przenoszona, a to byłoby 40 km stąd. Jeśli się ploty potwierdzą, wygodniej byłoby szukać czegoś tam.
Mikołaj fakt, opiekuńczy, ale czasem się zapomina. Dziś np z tej troski wrzucił na nią poduzk do łóżeczka (ile razy lądowały juz tam misie to nie zlicze. Po to też łóżeczko trafiło do pokoju, żeby ją trochę zabezpieczyć przed Mikolajem. Z kuchni mam dobry widok na duży pokój, wiec nawet jak cos robię, będę miała ją na oku.

Posprzatane, poprane, cała trojka poszła spać (Aro położył się z Mikim, trochę służbę odespać), a ja się biorę za obiad - lasange z wlasnym makaronem. Wczoraj chyba z tego nic nie robienia miałam dola, bo dziś co chwila czymś zajęta i lepiej się czuje.
 
Do góry