reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się świątecznie!


Gosiak jak.dziaslo Tymcia?


Teri byliście zobaczyć szopkę? Podobało się Darii? My może dzisiaj pojedziemy jak pogoda pozwoli, bo póki co pada deszcz :-/ Dawid zadowolony z prezentu?



Minnie wesołych! I u Was wszystko w Rodzinnej atmosferze, super! Winko wskazane, zwłaszcza w towarzystwie ukochanego ;-)


Justa Wisienka ma fajne łóżka dla dzieci. Są niskie, także bezpieczna wysokość. My będziemy kupować raczej mniejsze.


Palin biedna Krysia :-( tez wole swoje, ale są sytuacje, kiedy kupuje, np. Gotowe ciasta.


Zosia wstała o 7.30. Wczoraj późno wróciliśmy, biegiem kapanie i karmienie. Byliśmy u moich rodziców i u dziadków Mikotowego, byli też tam jego Rodzice, także spotkanie w większym gronie :-)
 
reklama
Melduję się prawie po świątecznie :-)
Dzieci zadowolone z prezentów-duplo lata po całym mieszkaniu a Matt nie rozstaje się z Fifa 2015 :-D
My rano pilismy pyszną kawkę z kawiarki :-D

Wczoraj pojechaliśmy do mojej babci. Było sympatycznie i o dziwo nie sztucznie. Babcia dała mi kasę więc chłopcy zadowoleni z prezentów. Tymcio z książeczką z odglosami zwierząt nie rozstaje się :-D

Dziś siedzimy w domu i leczymy się. Wszyscy zakatarzeni :( Najbardziej Tymek.. do tego ropieja mu oczka. Lekarstwa tak jakby nie działały bo z nosa leje się i leje :(
 
Witam sie
Mikoto deszcz ???? U nas od rana sypie gruby snieg juz sie zabielilo :) bylismy wczoraj zobaczyc szopke ale tak wialo ze glowy chcialo urwac wiec tylko chwile bylismy Daria zobczyla Jezuska i mowi ciiiii dzidzia spi ;):sly:
Oj prezent trafiony w 10 bardzo sie cieszy mowi do mnie ty to wiesz co dziecku w moim wieku kupic :sly::cool::D
Ja pozyczam tylko do pisania na bb bo chociaz posty mi w calosci wysyla :p:cool:

Ech szkoda ze swieta sie koncza my wczoraj wrocilismy od rodzinki dopiero na 21 a Daria sie tak rozbrykala z dziecmi ze jeszcze dlugo nie poszla spac po 22 zagonilam ja juz do lozka jeszcze dlugo sie krecila dzis odwiedzin ciag dalszy

Palin biedna Krysia nameczyla sie :( szkoda ze dzis zostajecie juz sami

Jej taka radosc rano byla ze sniegu nawet Daria klaskala z radosci teraz dopiero jest klimat swiateczny ;)

Madzia o jej zdrowka dla Was !!!! Dawid tez fifia 2015 od Wigili tylko na tablecie ;)
 
Ostatnia edycja:
Robi się ciemno. A było tak ładnie, słonecznie, choć mroźnie.

Krysia chyba odsypia święta, bo cały dzień prawie jej nie ma, budzi się tylko zjeść lub pić. Miki też dość grzeczny, zadowolony, bo ma mamę całą dla siebie. Nawet nie dal się skusić na drzemke. Mam nadzieje, że wieczorem szybko i spokojnie zaśnie,a obudzi się dopiero rano.

Teri, super, z choć dziś macie białe święta :-) Daria coraz doroślejsza, nie zamierza chodzić spać jak male dzieci ;-)

Madzia zdrówka. U mnie w domu kiedyś tak było, ze na święta zawsze musialbyuc ktoś chory. Cale szczęście, że ta "tradycja" nie przeniosła się do niej malej rodzinki.

Mikoto, widzę miło mijają Wam święta, cieszę się :-) Oj robicie tylko smaka tym winem. Dobry rok juz nie piłam, a mam takiego smaka, ech...

Ja mimo, że spokojny dzień, czuje się kompletnie zamordowana, marzę o śnie.
 
Ale świąteczne pustki! U nas dziś leniwy dzień. Nigdzie nie wychodzilismy ze względu na Tymcia, nikt nas nie odwiedził i nic konkretnego nie robiliśmy. Jak jutrzejszy dzień też będzie taki to zwariuje :(
Nie lubię świąt.. Ł ze swoją rodziną nie utrzymuje kontaktów.. poszło o podział spadku i od strony mamy i taty. Teście pojechali do Czech. Z mojej strony jest tylko babcia i siostra taty z rodziną ale spotykamy się tylko bo wypada od święta. Dlatego nie lubię świąt :(
Ciężko mi też jakoś zagospodarować czas chlopcom.. w nic nie mogę z Mattem pograć bo od razu pojawia się zazdrosny niszczyciel.. więc starszak wisi w swoim wirtualnym świecie. Czasem dołącza do niego tata. Proponowałam łyżwy-nie. Basen-nie. Spacer-nie.. Wszystko na nie :( A przed nami jeszcze tyle wolnych dni..

Mikoto jak Wam minął dzień?
Palin siostra Mikiemu dała prawdziwy prezent od serca - mamę na pełny etat :-) Oby tylko w nocy sobie o Tobie nie przypomniała..
Teri Daria szalała na śniegu? Jaka ona dorosła że wytrzymała do tak późnych godzin
Gosiak gdzie Ty? Czytałam na fb że i u Was nijako.. Tulę :*
Kingusia a jak u Was? Jak Laura i prezenty?
Wisienka poproszę trochę magii Twoich świąt na fotkach! Odpoczywasz Kochana? :*
 
Ostatnia edycja:
Witam drugiego światecznego wieczoru
U nas było tak cudniie, ze szkoda mi bylo każdej minty. Nie wchodziłam za duzo na bb ale was podczytywałam. Mnie najbardziej cieszyło, że jest tak rodzinnie i wesoło, żadnych troski, chorób, swar, czysta miłośc. Wszystko smacznie się udało, ciasta, mięsiwa, pierozki, barszcz, grzybowa, uszka, sałatki. Palce lizać. Dzisiejszy śnieg bardzo nas ucieszył. P tato zabrał nas w góry i pobawilismy się z dzieciakami na sniegu. Wymarzona gwiazdka, wymarzony rodzinny czas. :happy2::happy2::happy2:
 
Wisienka, ogromnie się cieszę, że Wasze Święta takie jak być powinny, prawdziwe. Troszkę Ci zazdroszcze.

Krysia wieczorem postanowiła nadrobić spokój dnia i mieliśmy wisielczy wieczór. Ciężko było się oderwać od niej, żeby robić mikiemu kolacje, nie mówiąc juz o kapaniu, czy usypianiu.na szczęście udało się i Miki właśnie zasnął. Daj Boże, żeby spał do rana. Boje się takich ganianych nocek jak jestem sama.

Madzia, dokładnie. Ale wieczorem wrociłam na podwójny etat.

Wreszcie mam chwileczke, żeby samej cos zjeść i chwilunie odpocząć.
 
Jestem, jestem

wlasnie przez ta nijaka atmofere nie mam kompletnie weny do pisanie. E obiecal mi, ze nastepne swieta spedzimy w Polsce...

Mikotku - dziaselko ponownie podkrwione , czekam na wyklucie intruza jak na szpilkach

Madzia
- u nas kazdy dzien swiat spedzony jak kazdy inny weekend wiec tez nuda zawiewalo

Palin
- tez mam momenty kryzysowe jak jestem sama w dzien, a wieczru chyba bym nie ogarnela sama...

Wisienka - cudowne Swieta za Wami, ciesze sie Waszym szczesciem :tak:

Tymek dostal pod choinke ksiazeczke jak to mis zegna sie z pieluszka i tak chcial aby mu czytac i sie cieszyl, wiec zalozylam mu dzis majteczki. Nie dosc ze smiesznie wygladal, jak latal w galotkach to mial radoche...do momentu posiusiania oczywiscie chwilke po tym jak pytalam czy chce ;-) zdziwienie jego bylo ogromne, ale jak E zaczalw ycierac to i on musial po sobie sprztanac :-D

Jutro na 13 E ma sesje, wiec z maluchami wyjde na spacer, choc to czas drzemki Tymka i moze byc ciezko, a z rana jade do maista. Dzis zaczely sie wyprzedaze, moze cos jeszcze zgarne :eek:
 
Witam się poświątecznie, weekendowo. Dzień zaczęliśmy juz o 6.
Nocka dobra i średnia. Dobra, bo Krysia zasypiała w łóżeczku, bez stekania i prężenia. Co prawda kupki może idealne nie są (śluzu nie ma, wśród żółtych są drobinki zielone), ale po świętach mają prawo jeszcze wracać do normy. No i w sumie nie wiem, czy ten Sab simplex nie wpływa jakoś na nie.
A średnio, bo jak zasnęłam ciut przed 22 (oczy same mi się zamknęły), to dospałam do północy i koniec. Najpierw Krysi karmienie, potem Miki popłakiwał przez sen, potem Krysi karmienie, a po 5 i Miki przypomniał sobie o mleku i już już mi zasypiał, kiedy zawołała Krysia i juz zaczęli się nawzajem wybudzać. Zgarnelam cale towarzystwo do swojego łóżka, leżymy i czekamy na Ara. Maluchy się gilgoczą a ja mam sekundę dla Was.

Gosiak, nie odpuszczaj bb w kiepskie humory. Mnie poprawia nastrój pisanie, a każdy choćby smet jest tu akceptowany. U nas tez żeby nie posiłek wigilijny (bo to raczej był obiad a nie kolacja), prezent dla Mikiego i zmiany repertuaru w TV to w ogóle ni byłoby tych świąt widać.
Spokojnie dala byś rade ogarnąć wieczór z dziećmi. Zresztą jak sieć musi to się zrobi.

A i się pochwalę, tzn Ara. Dostał kolejny kontrakt pracy (bo teoretycznie pracował tylko do końca roku, ale mu przedłużyli). :-D
 
reklama
Witam sobotnio!


Leniwy poranek, kawka, Mikociatka układają duplo, za oknem mróz. Wczoraj mieliśmy gości, był mój brat cioteczny z rodziną, potem pojechaliśmy do moich rodziców i jeszcze poszliśmy na spacer. Zosia podziwiala swiatelka :-)


Madzia jak sytuacja? Jak Tymcio? Dużo zdrówka dla Was!



Teri Daria jest cudowna! Długo dzisiaj pospala? Co dzisiaj planujecie robić?



Wisienka i ja te atmosferę chlonelam ile mogłam, jak na zapas. Właśnie obejrzałam Wasze zdjęcia na fb, ależ cudnie biało! :-D wracacie juz dzisiaj do domu?



Gosiak skąd ta nijaka atmosfera? Jak Tymcio? Na coś konkretnego polujesz w sklepach?



Palin naprawdę chylę Czoła! 4prawie nie spisz, a jesteś cały czas z nami! <3 gratulacje dla.Ara! Na długo kontrakt?
 
Do góry