reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Teri Daria pewnie zadowolona z bujaka? ;-) za to rano pewnie dłużej pośpi.


Wisienka juz drugi rok nie idziemy na parterke. Idziemy na poranna msze. Jak nie bedzie wiało to wybierzemy się też zobaczyć.żywa Szopkę.


Teri u Was też tak dzisiaj wieje? :-o u sąsiada lampki na zewnątrz fruwaja :-o Mikotkowy mocowal u nas opaskami.zaciskowymi, widzę ze dobrze zrobił.



Ankaka. Super prezent! Zosia rowerek biegowy ma.u swojej cioci. To prezent na roczek ;-) ale Ciocia.jeszcze po.świecie lata, także może.akurat na.wiosnę będzie u nas;-)


Zosia zachwycona.zwłaszcza drewnianą nawlekanką i lego duplo ze zwierzątkami. Podstawowy zestaw startowy ;-)
 
Dziewczynki, ostatnio znowu malo pisze :-/ ale mysle o Was, i zycze Wam spokojnych, rodzinnych Swiat Bozegonarodzenia, mnostwa prezentow pod choinka i duuuzo milosci i cierpliwosci!
 

Załączniki

  • 1419451587077.jpg
    1419451587077.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 44
  • 1419451602801.jpg
    1419451602801.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 46
Mikoto tak wieje aż huczy :/ o tak ona ma jeszcze konika do skakania więc chwile poskakała to znów poszła się bujać i tak pól wieczoru :D
Maryś ślicznie wyglądacie :*
 
Ostatnia edycja:
U nas szybko było po. Krysia przespała, obudziła się, jak mama juz była najedzona, gotowa karmić Bałdę. Najdłużej wigiliował Mikołaj. Tak mu zasmakowała sałatka warzywna, że aż nie wierzyłam, a on nie pozwalał sobie miski odsunąć. Nawet kochana rybka przegrała z sałatką.
Pozwoliła sobie na 2 pierogi z grzybami. Mam nadzieje, że Krysi nic nie będzie.

Dzieci poszły spać jak zwykle, a my mamy spokojny wieczór dla siebie. Za oknem masakra, leje i wieje niemiłosiernie. W taką pogodę to i stajenka byłaby 3 gwiazdkowym hotelem.

U Was juz się dzieci cieszą z prezentów? U nas prezenty Święty przynosi nocą, radocha będzie jutro. Szkoda tylko, ze kuchnia nie dotarła, ale i tak będzie czym zająć nóżki ;-)
 
Palin u nas zawsze było tak że w nocy dopóki Dawid wierzył w Mikołaja a w tym roku mówi że nie wytrzyma do jutra żeby już te prezenty pod choinkę włożyć :p dobrze że spać mi się nie chcę za 2 godziny Pasterka nie odpuszczę pójdę w tą wichurę dobrze że Kościół mam 2 bloki dalej hihi
hmm które wybrać ?
 

Załączniki

  • DSC04679.jpg
    DSC04679.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 44
Wiatmy i my ;)

Pailn - Tymus cieszyl sie z prezentow, a wlasnie tak sie zastanawiamy aby nasyepne lata dawac prezenty jutro ;) zawsze to łatwiej Mikolajowi je podlozyc ;)

Mikotku - Tymek tez dostal duplo od babci ;) jest w nich koza , konik i farmwr . Czyli czeka nas teraz dokupowanie duplo :p

U nasWigilia skromna, ale świąt sie tu nie czyje. I mam nadzieje, ze za rok spedzimy ja w Polscsnnie istotne czy u mnienczy u E choc wiadomo wolabym w Szczecinie ;)

Tymus jedzacy rybke po grecku ;) lyzke musial miec ta i koniec :p
 

Załączniki

  • 1419459001145.jpg
    1419459001145.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 40
Witam po pasterce

Gosiak
Cudnie Tymcio je
Mikotku
Ja w końcu mogłam pójść, rano pójdziemy do szopki
Palin
To Mikołaj sałatkowy chłopak
Marys
Śliczne dziewczyny i choinka
U nas było dużo radości z prezentów. Tosiu kombajn, telefon, znikopis. Mila malowanke podłogowa , zamek Play doh, wróżki.
Przynosi je aniołek pod choinkę w wigilię.
Idę spać
Dobranoc
 
reklama
Super, ze Wasze Smerfy cieszą się z prezentów. U mnie w domu to kiedyś było tak, że po Wigilii każdy myl swój talerz I stawiał pod choinką z karteczki z imieniem i szliśmy spać (lub jak już ciut starsi szliśmy na pasterskie dziecięca na 22). Potem każdy na swoim znajdował orzechy, owoce, słodycze i prezent. I zachodzilismy w głowę gdzie one były schowane, bo przecież przetrzepalismy cały dom. Brakuje mi trochę tej magii z dziecięcych lat.

Daria, też miałabym dylemat
 
Do góry