reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

witam
ale dziś u nas maskara za oknem tak wieje że aż wszystko fruwa do tego mokro i zimno brrrrrrrrrrrrrrrrrr
dziewczyny proszę niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi na fb z tymi wpisami każdy piszę że lubi na krześle na kanapie a ja nie wiem o co chodzi :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Palin o jejku idz koniecznie na wizytę mi się tak spinał brzuch że aż cały bolał wysiedzieć wyleżeć nić czasem myslałam że peknie taki był napięty i finał znasz poród 36 tc :-(idz koniecznie i daj znać P.S mimo sporego brzuszka pieknie wyglądasz na buzi taka promienna :*

Mikoto
wow piękny ten komplecik !!! oj płaszczyk jesienny to chyba już nie za długo w uzytku co ? dziś jest 2 st a przez wiatr odczuwalna pewnie na minusie jakbym miała teraz wyjść z Darią to chyba bym jej zimową założyła :baffled:
jak Zosia teraz po odrobaczeniu lepiej spi w nocy nie wierci się już tak ?

ja kupiłam w końcu ten znikopis
ZNIKOPIS Tablica do rysowania Zestaw Duża i Mała (4706815518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
widziałam go w sklepie na żywo ta tablica jest na prawdę duża !! a ta mała będzie np . do auta żeby małej sie nie nudziło w podróży ;)
u mnie w sklepie kosztował 45 zł :baffled:to tu nawet z przesyłką mam taniej :dry:

anielek może na swięta się dowiesz juz jaka pleć ja wiedziałam bardzo szybko jak na dziewczynkę bo już w 16 tc to było na samo Boże Narodzenie ;-)
proszę link do laptopa
Laptop EDUKACYJNY SMILY PLAY Uczy Liter Liczyć (4696607266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

stoliczek wczoraj zamówiłam jak przyjdzie to dam fotkę jak wygląda Daria przy nim to bedzie mieć porównanie ;-)

Gosia a mówiłam Ci że Nelka dotrwa do terminu i będzie skorpionica :-pczuję że będziesz rodzić jutro w urodziny mojego męża :)
matko jak wieje :szok:

lecę bo Daria wola mamuuu buziaczki :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam z rana
u nas nocka taka sobie Artur obudził się o 3 i Adam mi go przyniósł, ten mój chłop się w końcu czegoś nauczył, bo zawsze warczał na młodego w nocy, jak ten się budził i jęczał, wiecie dzieciak nietomny a ten go "wychowuje"
gadałam gadałam, aż w końcu dotarło, że nakręcanie sytuacji, gdy dzieciak majaczy w półśnie nie rozwiąże problemu, dziś bez warczenia przyniósł go do mnie i 3 minuty później spaliśmy... choć Adam twierdzi, że oka nie zmrużył od tej 3

Fioletowa: oby to nie łuszczyca. Mój Miki kiedyś miał taką bardzo szorstką skórę. Okazało się, że to od mydła w płynie i niedokładnego suszenia rąk. Na jakiś czas zmiiniliśmy mydło na kostkowe i było ok. Potem aż do teraz jedziemy na mydle w płynie i historia się nie powtórzyła(odpukać), a było to daaawno temu.

jak sobie poogldałam obrazki wczoraj w necie, to to raczej nie jest łuszczyca, ani liszaj, obstawiam właśnie albo mydło, albo suszarkę, no ale zobaczymy co lekarz dziś powie, po szkole zrobię fotki i pokażę wam na fb jak to koszmarnie wygląda
ja też mam ręce "siedemdziesięciolatki" - zimą mam makabrę, mówię na to "alergia na mróz", Muszę mieć kozaki, bo jak mam botki, to od razu powyżej na nogach robi mi się to samo, aż mi skóra pęka, no i dłonie też, zwłaszcza przy dzieciach, jak często się myje i moczy ręce, ale nie miałam tego w wieku 5 lat :-/

no nic, spadam, postaram się jeszcze zajrzeć, dziś dalszy montaż płotu [własnie Filip ogląda przez okno] no i latanie po mieście
 
Palin- wiem marudze ale chcialabym abys racje miala. Nie nie zaoladek psa tylko sam pies wydaje takie odglosy :p
Terii - chodzi o to gdzie zostawiasz torebke bez pisana tego bezposredni. Przylaczenie do alcji walki z rakiem piersi. No jak sie wbije w termi no chhba ze śmiechu padne ;) a pogode macie typowo angielska :p podziele sie nia - nie bede taka

My na nogach oczywiscie jak trzeba bylo wstawac to ja najechetniej bym spala...
 
Dzieńdoberek!
Jestem z kawką.

Ale Was tu dużo, jak fajnie :-) Tylko nie fajnie, że mnie tu mało:-(

Poczytałam Was, ale jak zwykle tylko troszkę. Głupio mi jest, że nie odpisuję każdej z Was, a czasem nikomu. Zresztą, na fb też nie komentuję wszystkich postów. Nie wyrabiam ze wszytskim.

Pszczoły sa chore. Zosia dziś nie poszła do szkoły, siedzimy w domku i się grzejemy. Czy u Was tez jest tak zimno?? Masakra jakaś.

Mikotku- ciesze sie, ze dziergołki Ci się podobają.:-)

Emka- ja juz ez mam dosyc różu. Niestety ubieram dziewczyny głównie w ciucholandach , a tam trudn uniknąć tego koloru. Kurtki na zime kupiłam im zeszłej wiosny przecenione o 70% w tesco- jaki kolor? :sorry2: różowe, niestety, ale kij z tym;-)

Ola- ja niestety juz tez jestem bezzębna, więc przybij pionę:sorry2:

Kto kawkuje ze mną?
 
Dzień dobry kochane.
My już po szczepieniach.
Laura wrzeszczała niemiłosiernie zaraz po wejściu do gabinetu :-( musiałam ją na siłe trzymać żeby dr ją zbadała. Przy samym szczepieniu też płakała ale nawet nie tak bardzo jak przy badaniu. Ewidentnie boi się tej lekarki :dry: Biedactwo moje malutkie musiało znieść 3 kłucia :-( na szczęście to już ostatni raz.
Oby teraz nie było temperatury ani obrzęku...

Laura waży 9kg. Nie zmierzyły jej. Ja zapomniałam a one może też przez te wrzaski.

Najważniejsze że jest zdrowa i dr powiedziała że dobry czas na szczepienie bo gardło bielutkie a 3-ki jeszcze nie prędko wyjdą choć coś się tam już dzieje...

Dmuchawcu jak miło Cię tu widzieć :tak: chętnie napije się z Tobą kawki. Zdrówka dla dziewczynek! Wszystkie chore?

Moja córcia zasypia... nie mam sumienia jej dzisiaj męczyć z jedną drzemką. Na dodatek na dworze dalej leje i 3 stopnie :baffled:
 
Hejo, hejo!
Dziś mi lepiej, ale to tak z rana zawsze jakoś lepiej jest. Stwierdziłam, że chyba monotonia dnia codziennego mnie męczy. :tak: No i ta pogoda robi swoje.

Gosiak-codziennie o Tobie myślę, może Nelcia faktycznie taka akuratna będzie i urodzi się w terminie. :tak:;-)
Dmuchawcu: jak to kto kawkuje z Tobą? No ja! Herbatkuję. ;-):tak: Fajnie, ze jesteś. :-)
Teri: ja liczę, ze na tej wizycie mi powie czy różowo czy niebiesko. ALe obiecałam sobie, że sama się nie będę pytać. :-p Jak powie, to powie, nie, to next time.

Palin: koniecznie daj znać, co u Was, bo będę się martwić.

U nas dziś robota na całego. Mąż ze swoim ojcem wzmacnjiają nasze fundamenty. kamienica stara-nasza dobudówka też, ściana pęka, więc trzeba coś zrobić.
 
Kingusia biedna Laura u nas ostatnio to samo przy badaniu musze Darię trzymać na siłę tak się boi :-(my mamy szczepienie teraz ale boję się iść :zawstydzona/y:pujdziemy po swiętach w listopadzie ..
dmuchawcu oj zimno zimno i to jak jak !!! leje wieje maskara jakaś tak mi było szkoda rano Dawida że musiał iść do szkoły no ale cóż bedzie gorzej i też będzie musiał iść :-(
anielek uu 11 tc nie nastawiaj sie według mnie to za wcześnie na płeć na kolejnej to tak najwcześniej chyba można cos stwierdzić ok 14 tc ale to tak 50 na 50 %:-p
 
Kingusia, biedna Laurunia. Ale to już był ostatni raz. Macie juz to za sobą. &&&& żeby nie było żadnych reakcji.

Teri, teoretycznie wizytę mam 3 listopada, został tydzień z groszami, ale się przede dla spokoju. Poza tym bólem to nic się nie dzieje. Ogólnie czuje się dobrze, ciśnienie 115/67, temperatura tez oki, Krysia się kręci swoim stylu. Mam nadzieje, że to tylko jakieś niewinne straszaki. Dobrze by było jeszcze z tydzień wytrzymać.

Gosiak, masz jak najwieksze prawo marudzic. Domyslam się, ze pies, ale zabrzmialo fajnie :p

Dmuchawcu, zdrówka dla Pszczolek. U nas tez zimno za oknem, ale w domku 24 stopnie.

Fioletowa, kurcze, mam nadzieje, że to nic poważnego.

Anilek, na pewno dam znać. A Ty się za bardzo nie martw. Jak najmniej stresów Ciężaróweczko ;-)

Miki zakupolił 4 pampersa. Robi dziś na raty, małymi ilosciami, chyba każdą wczorajsza kłusie zamierza wykupkać oddzielnie...

Znalazłam Fajny 2 częściowy kombinezon dla Mikiego na zimę za 20 zł. Na razie nie mogę się dodzwonić, ale trzymajcie kciuki, żeby było aktualne i faktycznie stan jak ze zdjęć.
 
reklama
Witam się w ten paskudny dzień!


Madziu byliście u lekarza? Biedny Tymcio :-( a jak Ty Się czujesz?


Palin trzymam kciuki!



Teri i.u nas taka paskudna pogoda :-( świetna ta tablica ;-) ten płaszczyk jest na podszewce i grubym polarze id spodu,także jeszcze chwile pochodzimy, a zwłaszcza będzie do.auta. Potem na wiosnę. Bo jest większy. Zosia śpi lepiej, chociaż dzisiaj spala niespokojnie, ale to za chwile. Czekam.na zdjęcie mebelkow :-D



Fioletowa daj znać co powie lekarz.


Dmuchawcu :-* dużo zdrówka dla Pszczółek!


Kingusia u nas tez takie dantejskie sceny odchodzą u lekarza, chociaż dzisiaj było bardzo spokojnie :-o niech Laura odsypia.


Anilek pogoda jest fatalna :-( u Was bardzo pracowicie. Ty odpoczywaj.


Zosia wstała grubo po 7, z zaklejonym od ropy okiem :-( pod okiem było zaczerwienienie, przemylam sola fizjologiczna i.nie czekałam, tylko obrazu pojechałam do.lekarza. Dostała krople. Juz jest po.pierwszym zakropieniu. Mają być 3 dziennie po 1 kropli do każdego oka. Poprosiłam tez o Mucofluid. Niedawno wrócilysmy. Zaraz wstawiam zupę i biorę się za sałatkę. Póki Zosia ładnie się zabawila.
 
Do góry