reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Witam wieczorową porą :-)
Świetne wieści - mamy drugiego zęba :tak: może teraz mój króliczek będzie spokojniejszy ;-) dzisiaj miała troche lepszy dzień, no i dzisiaj tatuś dużo się nią zajmuje ;-)

Mikotku, Maryś super dziewczynki w swoich krzesełkach :tak: nic tylko jedzonko podawać i zajadać :-)
Cały czas dzisiaj myślę o naszej Korbie, Kasieńko jesteśmy z Tobą myślami :*
Smile masz racje, cholernie drogie to wszystko... ja znowu muszę odwiedzić aptekę, kupić Laurze coś na gorączkę bo się skończyło, żel na dziąsełka i jej lekarstwo więc znowu troche kasy pójdzie. Na dodatek wyrosła z większości bodziaków na krótki rękaw i musze chociaż ze 3 kupić.
Gosiak to kiedy chcesz męża wykorzystać? :-D A co do teściowej to ciesz się że masz ją daleko :-p moja mieszka ze 2 km od nas i przyłazi kiedy jej się zamarzy... np dziś :baffled: to nic że człowiek w niedziele o 9 rano chciałby sobie połazić w piżamie albo może do męża się przytulić :wściekła/y: Olej swoją. Jest daleko to jest nieszkodliwa :-p niech se gada co chce. Moja też pieprzy głupoty i ciągle mnie poucza ale zaczynam już ją olewać.
Sara mam nadzieję że teraz będziesz częściej gościć na BB :-)
Palin ja tam za świętami nie tęsknie ale pierogi lubie ;-) u nas dzisiaj był pierogi na obiad ale z mięsem, na szybko bo mieliśmy iść do teściów na obiad a oni tam są przeziębieni więc nie chciałam ryzykować.

Robimy drugie podejście do pieluch Dada. Kupiłam na razie jedną pakę ale faktycznie są lepsze niż te wcześniej. Jak do środy Laury nie odparzą to kupie jeszcze dwie paczki bo ta promocja 2op za 50zł jest do środy a u nas jest dużo tych pieluch jeszcze ;-)
 
Morena super, że nowy termin pasuje - czekam jeszcze na info od Sary i Teri. Sącz, sącz i stosuj się do zaleceń Marys Też widzę jak Zosia się zmienia, wszyscy mówią, że do męza podobna, a ja widzę, że robi się i do mnie podobna :-)

Sara, Morena aplikacja i u mnie już, przynajmniej z niej mogę dodać zdjęcia, bo z laptopa nie dodaja się :no:

Marys Karinka cudna! Jak dumnie siedzi!

Kingusia
ogromne gratulacje!:-D Moja teściowa mieszka jeszcze bliżej niż Twoja, a przychodzi raz na ruski rok :-p
 
Hej, dość podczytywania czas w końcu zacząć pisać :)

Kingusia Gratulujemy ząbka ! U Nas dalej nic...
Mikotek, Maryś Śliczne macie Córeczki a w tych krzesełkach wyglądają rewelacyjnie.
Smile Ja bym chciała żeby Tymek spał w swoim pokoiku, niestety Mąż tam pracuje i nie chce się wynieś ja bym bardzo chętnie oglądnęła głośniej telewizję, poćwiczyła a nie zachowywała jak mysz pod miotłą kiedy Mały śpi...
Korba I ja trzymam kciuki za Ciebie !
Palin Zazdroszczę, że potrafisz sama zrobić pierogi. Ja nie chciałam się uczyć jak Mama i Babcia mi pokazywały i teraz żałuję :zawstydzona/y:
Morena Ja mam dalej stres i Tymek nigdy nie śpi na brzuchu, chyba, że na moim ale wtedy mam Go na oku :)
Robaczku Myślę o Was, smutno, że u Wielu z Nas takie kryzysy :(
Gosiak - Oby z pieskiem nie było problemów przez tego tłuszczaka...
Asiulka Ja bym uciekła, żadnego zwierzęcia tak się nie boję jak gołębi...
Bona Ale tempo z tymi zębami :)
mama2013 U Nas ciągle czepianie, że Tymek waży za mało.Ale już tego nie słucham swoje wiem
Skalbka Super, że macie swoje mieszkanko. Takie przygotowanie, dekorowanie to ciężka praca ale też ogromna przyjemność !

Wenusjanka Moja Babcia mówiła podobnie :p
Anulka Niech Karolek zdrowieje bo Tymek czeka na spotkanie !

DSCF1589.jpgŻeby nie było, że tylko księżniczki siedzą w swoich tronach , książę też jest :rofl2:
 

Załączniki

  • DSCF1589.jpg
    DSCF1589.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 42
MORENA :D
KINGUSIA gratulacje drugiegi zabka! Moja tesciowe mieszka jakies 0,5 km od nas ale poki co zaczesto nie wpada. Ale hak juz przyjdzie to gula w gardle mi skacze :/
MIKOTKU Zosia ma cudny usmiech i jak najbardziej jest do Ciebie podobna! :)
ASKA na nauke nigdy nie jest za pozno ;) ksiaze pieknie siedzi! :D a jakie ma berlo! No no :D
 
KINGUSIA wielkie gratki zabka Laurusi :* :* :*

ASKA Gabunia zasypia czasem na dniu na brzuszku, ja chwile po zasnieciu przekladam ja na plecki. W nocy jesli zdarzy jej sie podczas snu wyladowac na brzuchu to ja zawsze to slysze. Ona nie spi na poduszce ani pod kolderka takze nie mam obaw co do podduszenia. Z reszta ona za pare minut znow na boku laduje takze luzik w ramionkach :D
Super Ksiaze Tymus i Jego tron!

Pindusia moja nadal spi... znow o polnocy nocnie spac pojdzie :p dobrze, ze mam co czytac :D
 
Gosiak tekst pierwsza klasa!!!! Super, że będzie rodzeństwo... teraz pytanie: Kiedy?:) czyżby plan NIE wracania do pracy i pójścia od razu na L4 jest realny ?:>

Sa_raa ten podpis da się usunąć, po prostu w sygnaturze to wykasuj i nie wpisuj nic. Edytować posta też się da, klikasz tylko na posta.. tak samo dziękujesz za posty ;) aplikacja po poprawkach faktycznie lepiej działa :)

ooo Madzia no no:) odchamić się czasem trzeba:) jak było?

_anula dobrze, że z Lolem lepiej... !! oby tak dalej!

Marys to tak jakby mojego słyszała... cokolwiek nie zrobię i tak źle... obiad jest albo za zimny albo za ciepły, herbata albo za słodka albo za gorzka... to samo ze sprzątaniem (co chwile zwraca mi uwagę chociaż sam nie sprząta wcale!) ehhh.
Franuś dziękuję za życzonka :)
Wasz tron również pierwsza klasa!!!! super!

Mikoto powtórzę raz jeszcze! Pięknie Zosia na tronie wygląda! Zadowolona jak nie wiem:)

Kingusia gratuluję drugiego zęba !!! Mam nadzieję, że nowe Dady Wam posłużą dobrze:)

Aska no proszę, kolejny zadowolony ze swojego tronu :D kurcze może jakoś z mężem jednak pogadasz i uda się zorganizować pokój dla Małego, jak będzie starszy to na pewno tak będzie lepiej, i dla Was i dla niego!

Morena Franek zasnął po 18:00 po basenie i też jeszcze śpi... mam nadzieję, że się obudzi zaraz na karmienie:p

Da się w tej nowej aplikacji pisać pogrubioną czcionką? bo tak się do tego przyzwyczaiłam i bez tego nie lubię pisać :p

Kurde do tego Sobkowa mam 140km... dajcie znać kiedy to spotkanie, jak kasa pozwoli to chętnie z Franiem się do Was wybierzemy... co Ty na to Madzia? :)

Zakupiłam na necie dietę OXY... od środy jakoś chciałabym zacząć (muszę tylko na zakupy pojechać). Zdam relacje po zakończeniu :)))

I tak mój Franuś ma już 7 miesięcy.. właściwie skończy 7 za godzinkę i 5 min :) a tak z nami robił zakupy wczoraj... na luzaka:
1016301_632706450124698_557240762_n.jpg
 

Załączniki

  • 1016301_632706450124698_557240762_n.jpg
    1016301_632706450124698_557240762_n.jpg
    54,1 KB · Wyświetleń: 57
Smile super Franek :* buziaki dla niego - dokładnie 7 :*
chętnie się wybiorę z Tobą w podróż :-) ale tak, jak ostatnio pisałam - z Twoim GPSem, bo zadupiami i polami tym razem jechać nie mam zamiaru :-p
przedstawienie takie fajne.. śmieszne dziecięce i moje dziecko też się cieszyło, chociaż nie był to film +16 :-p i potem w tesco na zakupach ze mną był zakupić braciszkowi słoiczki. tak beztrosko se pogadaliśmy :tak:
a mąż ledwo dał radę 3 godziny z marudząco-zawodzącym Tymciem. siedzi teraz i wygląda, jak z krzyża zdjęty :baffled::baffled:
ale muszę go też pochwalić, bo w sumie nie wiem, czy to robiłam.. wreszcie po moich licznych prośbach, odgruzował nasze podłogi i nawet wypastował i mamy czysto! tzn już nie tak idealnie i jutro znów przywitam się ze szczotką i szmatą, ale jest czyściej :tak:

pechowy rok dalej dla mnie trwa. najpierw pralka - 1775 pln. teraz wypadł mi kufel z szafki w kuchni na blat.. a na blacie był mój dotykowy HTC :wściekła/y: i zostałam bez tel. mam starą nokię od Mateusza i ani jednego kontaktu, bo wszystko w pamięci tel było :wściekła/y: jak oglądam coś konkretnego, to tak z 400pln muszę liczyć.. dobrze, że w kwietniu kończy mi się umowa i już mogę przedłużać w t-mobile.. ale i tak szlag mnie trafia :wściekła/y:
jakie telefony macie i możecie polecić? żeby dawały radę z naszymi pogaduszkami i na bb i na fb :-D:tak:
 
reklama
Minęła niedziela ... ksiądz przeszedł obok drzwi ... film zaliczony - oglądaliśmy Turbo :D tzn Luka oglądał z Tosią a ja zabawiałam Lola ... potem robiłam kalendarz jakiś do przedszkola dla Tosi ... panie napisały tak niezrozumiale, że najpierw zrobiłam w formie książki, a potem zaczeły do mnie mamy wydzwaniac jak zrobic i mi namotały w głowie i hmm zrobiłam drugi - taki długi ehhhh weźmie dwa (zaznaczam, ze pracę mieli zrobić rodzice - dzieci miały tylko pokolorować takie paski .... także mamy po raz pierwszy - szykujcie się - i Was to czeka :p Do tego cwliczyłyśmy rolę Tosi na dzień Babci i Dziadka tylko hmm nie wiem kiedy on będzie. Ale powiem Wam, że łapie ta moja gwiazda szybciutko :) a po wczorajszych urodzinach jej koleżanek jestem z niej dumna !! Oprócz tego, że ją wszyscy wychwalali, że jest śliczna, miła, grzeczna, kochana to sie dowiedziałam, że podczas jednej zabawy jedna z solenizantek zebrała tylko 1 cukierka, Tosia miała ich 3, i wiecie ... ona podeszła do zasmuconej Zosi i się z nią swoimi cukierkami podzieliła - tak sama z siebie !! Ahhh dobre serduszko ma to moje dziecko. Hmmm ciekawe po kim :p
Lol się właśnie pluska, ochlapując przy tym Lukę, Tosia robi szpagaty - prawie jej wychodzi i tez chlapię Lukę przy okazji :p
Zaraz będę musiała kończyć bo będzie inhalowanie, karmienie, usypianie i jutro znów poniedziałek ;( Czemu te weekendy tak szybko mijają ??? ;(
Lola leczę, co by jak najszybciej można było zorganizować spotkanie z Asią :) i może z Katką :) A i niebawem spotkanie z Mikoto ! Boną ! Morenką ! Sa_rą ! i Teri ! a i Ty Smile i Madzia przyjedźcie ! stęskniłam się za Wami trochę :)
Zosia, Karinka, Tymuś - piękne dzieciaczki na pięknych tronach ! och jak Wy słonka dumnie i dorośle już wyglądacie. A Franiuuu - pełen luz ! Najradośniejsze dziecko świata :p :* PS - Sto latek Franczesko :)
Odezwę się jutro - obiecuję :)

Mikotko - aktualizuj czarną listę :]
 
Ostatnia edycja:
Do góry