reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Szybko meldunek :) Lol dalej furczy, charczy, katar mniejszy, ale kaszelek się utrzymuje - ale mimo wszystko widzę poprawę - a ! pozwala się inhalować z maseczką :)

Sara, Morenko, Mikoto, Bona - pamiętajcie i o mnie :) jeśli to będzie weekend to przyjedziemy !!!
 
Witam się :tak:
Koleżanki poszły dopiero po 23, M podwóził do domku :tak: troche sobie poplotkowałyśny, pogadałyśmy o pracy, dzieciach i innych rzeczach :-D Co do kłótni to my się kłócimy albo o to jak się zająć Kariną albo o porządek w domu :baffled: czego bym nie zrobiła to i tak jakby chciał tego M.. więc teraz mu mówię, że i tak nie będę robić tak jak on chce bo i tak nie jest zadowolony (uważa, że ma zawsze rację..)

Robaczku - mam nadzieję, że jednak się u Was wszystko ułoży!
Anilku - mam nadzieję, że zębulki szybko się przebiją :-) a w nowym roku mam nadzieję, że między Tobą a mężem wszystko się ułoży!
Madziu - to pewnie nie długo się pajawią kolejne ząbki :-)
Gosiak - mam nadzieję, że ten tłuszczek nie będzie się rozrastał! Kciuki, żeby psiulek był już zdrowiutki! A u Tymcio oby szybciutko przeszły te kupki! Ja wczoraj zrobiłam Karinie dzień Mleczny bo ciągle miała zielone kupy i nie wiedziałam już od czego, dzisiaj już była ładna żółta kupka, więc dostała obiadek.. zobaczymy jak jutro... Fakt romantyzmu w tym nie było, ale uśmiech od ucha do ucha :-D
Smile najlepszego dla kawalera, który kończy dziś 7 miesięcy :-) Kciuki żeby Franusiowi się spodobało w pokoiku i nowym łóżeczku ;-)
Asiulka mam nadzieję, że dzisiaj już lepiej i że choróbsko odpuszcza! Brawo dla Bartoszka! Nasza w dalszym ciągu próbuje uparcie :laugh2:to faktycznie Cię ładnie załatwiła! Żywe gołębie - nie dałabym rady z niczym!
Morena no to super, że próbuje już stać! Niedługo już będzie Ci zasuwać :-pcudnie zasypia! zdjęcie bosskie :-D
Bona gratki czwartego zębulka :-) super, że tak szybko udało się znaleźć kupca :tak:
Teri no Ciebie to nie przebije, na 100% mam tego mniej niż ty miałaś :-pmam nadzieję, że i u Ciebie poprawią się stosunki z mężem!
Palin najlepszego dla Mikiego :-) Dobra rada dla zdrowia psychicznego ja mam podobnie jak Teri duszę w sobie i tyle, ale staram się ostatnio mówić co mi się nie podoba :-p Najlepszego z okazji imieni dla Ara :-)
mama2013 gratki ząbków i pisz pisz! przynajmniej posta dziennie :-D niesłuchaj lekarki, waga jak najbardziej odpowiedni ;-) a na raczkowanie i siadanie przyjdzie czas!
Korba cieszę się, że udało się w US! :-) Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Wracaj szybciutko do zdrowia i do domciu!
Skalbka gratki zębulka i początków raczkowania :-) super wygląda mieszkanko, a pokoik rewelacja :-)
Kingusia może faktycznie ząbki idą, oby szybciutko wyszły! :tak: I u Was będę trzymam kciuki, żeby było lepiej!
Wenusjanka hahaha padłam rada babci bezcenna !:-)
Mikotku ja też piorę rzeczy Młodej w dziecięcym proszku :tak:widzę, że i u Was nocki nie ciekawe to tak jak u nas... dzisiaj zasneła koło północy (znowu, przed wczoraj zasnęła o 21 myślałam, że już jej wróci ta pora spania..:dry:) obudziła się po 30 min z krzykiem:szok: i tak do 3:30 :baffled: na zmianę chodziliśmy z M do niej ją uspokoić :baffled:
Justa fajnie, że macie podział obowiązków, u mnie to najlepiej dla M by było jakbym ja wszystko robiła :dry:
Sara Witaj :-) to i ja zainstaluje, bo wcześniejsza apka była beznadziejna :baffled:
Madziu udanego przedstawienia :-)
Anulka zdróweczka dla maleństwa!


No i Was nadrobiłam :-)
 
Mikoto Bona Iza Sara a ja a ja ???:-pja też z ''tych stron'' i planujcie planuje ja sie dostosuje ;-)
pogoda do doopy wieje że głowe urywa cały dzien w domu a planowałam iśc na orkiestrę :-(
dziś leniwy dzień i śpiący więcej nie napisze bo mam dziś dobry dzień z m i nie chcę siedzieć na necie :confused::confused: :rofl2:
 
Marysia insatluj, instaluj, aby być z nami na bieżąco ;-) super, że spotkanie się udało :-)

Miłościwie nam panujaca Królowa Zofia ma.swój tron :-)
 

Załączniki

  • 1389543594131.jpg
    1389543594131.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 45
Aaaaaaaa Zosienko piekny masz tron! :*
MIKOTKU jak Ona sie zmienila od kad widzialam Ja ostatnim razem :) ach ach ach ach PIEKNIOCHA <3

Moja Sis oznajmila mi ze 1go lutego ma 18nastke kolegi, ale mowie Jej, ze do wieczora wrocimy i sie zgodzila jechac :D Jupi jupi jupi jeeee! :D

MARYS moja Gabunia tez pozno chodzi spac. Okolo polnocy ostatnio. A zasypiala 21-22. No coz na to poradzic...

Gabonek odbywa trzecia drzemke. Ja czytam ksiazke i sacze martini ze spritem. Mam znow sterte prasowania, ale czy przy niedzieli pasuje stac przy desce???
 
reklama
Zainstalowane :D duuzo lepiej wyglada niz ostanio...
MIKOTKU super Zosia wyglada w foteliku :) to i ja wrzuce nasz :D

Ja zabieram sie do robienia klusek slaskich, po raz pierwszy. Ciekawe czy wyjdzie :p
MORENA sacz dalej martini i czytaj ksiazke, pranie nie zajac nie ucieknie ;)
 

Załączniki

  • 1389544374877.jpg
    1389544374877.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 43
  • 1389544390203.jpg
    1389544390203.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
Do góry