reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się niedzielnie!

Nocka taka sobie, dwa karmienia, ale Zosia płaczliwie i niespokojnie spała, a od rana bardzo marudzi, męczą ją zęby :-(W nocy strasznie wiało. Po drugim karmieniu, ok 3 nad ranem, uciełam sobie z Palin pogawędkę na fb - Kochana, podziwiam Twoją zdolność regeneracji :-D

Korbuś bardzo mocno trzymam kciuki! Wszystko będzie dobrze!!!!

Bona jeszcze raz gratuluję - i Michasiowego ząbka i sprzedaży auta! Owocnych łowów!

Sara NARESZCIE!!! :szok::-D

Gosiak j
est poprawa u Tymcia?


Skalbka wow! Super się zapowiada! A pokoik Natki będzie piękny! Co do Twojego pytania, myślę, że tę drugą wstążkę moznaby spóbować przykleić na klej do tapet:confused: a tę pierwszą na klej albo wikol albo może montażowy? :confused: Nie wiem jaka jest ich grubość i faktura, ta pierwsza wydaje się być grubsza i cięższa...

Asiulka gołąbek? Nie wiem czy dałabym radę, raczej nie, na pewno nie :tak:

Smile brawo dla Frania! Zakupów zazdroszczę, ja dawno nigdzie nie byłam tak, by pochodzić - zawsze tylko szybki wypad do Biedronki, ale coś pilnego załatwić :baffled: Co do cen sklepowych - zgadzam się w zupełności - najlepiej na necie, chociaż perełki sklepowe też się czasem trafiają.

Morena jesteś strażniczką bb :-D Nawet nie wiesz, jak się cieszę, ze masz regularne wpisy - nareszcie wiem co u Was!

U nas pogoda paskudna, wieje, pada, ciemno i zimno. W ogóle nie czuję, że dzisiaj niedziela. Obiad mam z wczoraj, także gotować nie muszę...
 
reklama
Morenko, załatw ją
0080.gif
happy1.gif
 
Dzień dobry

Zostałam wygoniona z fb :-( Dziewczyny, czy jak się pojawi tu post, mogę wrócić? PIiiizzzz... ;-)

U nas nocka "smoczkowa". Ale po za tym całkiem dobrze. Standardowo 2 karmienia. Miki wstał koło 7, a my w drugim pokoju to byczyliśmy się do po 8 (a on się bawił w łóżeczku, dopiero jak przyszła kupa to nas zawołał, Kochany chłopak). Już się rozszalał i zasuwa gdzie popadnie, najchętniej podchodzi do ławy i się dźwiga, sprawdzić, czy czasem nie ma tam nic do jedzenia.

Mikotku - i mnie było miło pogadać. Książka się skończyła po 5, ale już jestem w toku kolejnej części. Zmorzyło mnie dopiero po 6, ale i tak spałam tylko 1 okiem.


Morena - zanim ją wykończysz, przyskrzyń ją na troszkę - myślę, że będzie wiecej mam chcących jej przyłożyć. Ja bym ją... divers2228.gif


Korba - &&&&, żebyś wszystko dobrze zrobili. I szybko do nas wracaj!!!

Już się stęskniłam za świętami, więc dziś na obiad pierogi z grzybami divers2338.gif
 

Załączniki

  • divers2228.gif
    divers2228.gif
    5 KB · Wyświetleń: 78
  • divers2338.gif
    divers2338.gif
    5,5 KB · Wyświetleń: 65
Smile - to chyba nie seler...alebo jesli on to cos jeszcze jest nie tak :-( dzis rano zrobil tak wodnista kupe ze chcialam go ubierac i do szpitala jechac - juz nie wiem co i jak. Pije duzo, zaczal jesc tez ladniej, ma humorek, nie jest markotny. Nic zlego sie nie dzeje oprocz tych kup. Jutro od rana dzwonimy do lekarza i jak nas nie przyjmna to sie wkurze i to porzadnie. Noc tez krecaca....zebow nie widze
Ja mam stracha zosatwic Tymka w jego pokoiku. Tam na razie i tak lozko stopi, wiec jusilibysmy je wyrzucic i wlasnie boje sie ze bym go nie uslyszala w pore :) choc jak piszesz jak cos nie tak a mnie zobaczy to nagle sie smieje. O tak w sklepach kroja strasznie !

Morena- - podbno seler dosc uczulajacy...ale ja nie wiem czy to to :-(hahaha biedna worzka zebuszka niech uwaza na siebie :rofl2:

Miktoku - wy spijcie a nie pogaduchy o takie nieludziej godzinie urzadzaci :laugh2:

Moja tesciowa mnie rozbraja...mam mojego Emila ex na fb...znamy sie dogadujemy (moze dziwne, ale zadna nie ma do nikogo pretensji, bo miedzy nimi sprawy dawno byly skonczone) no i tesciowa tez ja ma. I dzi czytam "Kochana" -skierowane do niej ....noz kurde nie chodzi mi tu o jakakolwiez zdzrosci, bo moj stosunek do tesciowej znacie, ale to zaczyna sie robic trche dzwne...mnie krytykuje na kazdym kroku, a to ze na butelce dziecko jest (miala extra gadke od niej ), a to smoczki, a to cos a to lenistwo Tymka !!!! jak pisze jakosc czulej w stosunku do mnie to w liczbie mnigiej obejmujac tym samym Emila :confused:

No i musze sie pochwalic...moj mezulo wczoraj po rozmowach "powaznym " wraca z lazienki i pyta :

- To kiedy chcesz ??
- ale co kiedy ?? - pytam
- Moje nasienie kiedy chcessz ???


:-):-):-):-) moze malo romantycznie ale chyba dotarlo do niego jak bardzo zalezy mi na rodzenstwie dla Tymka :-):-):-)
 
Zainstalowalam aplikacje BB telefonie ulepszyli ja na początku stycznia i jest o niebo lepiej!! Trochę zajmie mi jej opanowanie wiec za dziwne zdarzenia z góry przepraszam.

U nas nocka dobra dosyć. Jedno "oszukane"budzenie. Niby jeść ale po dwóch pociagnieciach wiecej nie chciał i poszedł spać. Od rana dzielny Tato poradził sobie z pierwszym usypianiem w wózku.

Zaraz znowu sie kładziemy. Popołudnie jak to zawsze w niedziele u dziadków.

Smile ja chętnie sie dowiem jak ta dieta i czy przyniosła efekty.

Mikotku ja piore w niemieckim proszku persil sensitiv białe a kolor w naszym dorosłym ale płukam w lenorze sensitiv wszystko.

Izunia buziaki dla Gabuni

Biedne te nasze zebolki malutkie.


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
reklama
Tak tylko jak narazie widzę, ze np. Edytować posta chyba nie mogę no ale powiadomienia o nowych postach przychodzą :D


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom

hahahaha edytuje teraz z komputera, dopisek "Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom" na końcu posta dodaje się automatycznie


Tekst lubego pierwsza klasa ale lepsze to niż nic ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry