reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ta dammmm obiecane zdjecia :

IMG_1038.jpgIMG_1008.jpg

Drugie dla zobrazowania fryzurki bo zdjec z profilu nie znosze :p na glowie pare kilo mniej, lzej i ciesze sie jak dziecko :) czekam az kolorek troche sie rozjasni czyli poparu myciach, ale trzeba bylo dac ciemniejszy co by pokryl to co sie dzialo na glowie :-p
 

Załączniki

  • IMG_1038.jpg
    IMG_1038.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 43
  • IMG_1008.jpg
    IMG_1008.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Witam póżnym wieczorkiem.
S wrócił i właśnie siedzmy jeszcze z jego kolegami przy wódeczce, tzn koledzy przy wódeczce my przy pepsi :)

Też miałam baardzo pracowity dzień. Posprzątałam podłogi, , zrobiłam zakupy, wyprałam 3 pralki, wyprasowałam z 4 pralki, przygotowałam obiad na jutro, poukładam mnóstwo pierdółek na właściwe miejsca i posprzątałam Seweryna pokój oraz pozmieniałam pościele.
Nie zrobiłam niestety ciasteczek ale stwierdziłam, że zrobię je jutro co by S pomógł przy małym. No i jutro dokończę prasowanie.

Korba, to miałaś niezły dzień ! Pewnie zmęczona ale zadowolona :)

Anusiak macie śnieg ?

Jeny, jak trzeba to potrafimy się dostosować od różńych sytuacji - dobrze, ze jesteśmy kobietami :)

Justa generalnie od kilku lat mam problem z jedzeniem Seweryna. Teraz osiągnęło apogeum bo jest problem z kupkami. A nie mogę go w żaden sposób do jedzenia zagonić :( Obiad jadł dziś od 15 do 18....
 
Dzień dobry.

Dziś szok - pospałam do 5.30 :szok: A to wszystko z powodu nieszczęsnej @, która się przyplątała. Chyba nigdy nie byłam tak słaba, jak tej nocy, wstawałam do Młodego to wyglądałam ponoć jak Zombie i Aro sam się do Młodego udawał (co bym dziecka nie wystraszyła) :dry: Ale już jest lepiej.

Korba - wystawiaj tyłek, biorę pasa będę lać. Miałaś się oszczędzać, a nie zaharowywać porządkami! :no::wściekła/y: A Zosia niech tu szybciorem wykicha, co tam w nosku siedzi i zdrowiutka czeka na prezenty spod choinki.

Anilek - no niech Cię wyściskam (choć wirtualnie) serducha_1.gif Ja również Tobie i Twojej brygadzie życzę najwspanialszych Świąt. No i oczywiście bezpiecznej podróży!!

Gosiak - wyglądasz rewelacyjnie. Tymcio - masz śliczną mamusię.

Robaczku - znam to z własnego doświadczenia. Też byłam strasznym niejadkiem. W podstawówce ( w klasach starszych!) ważyłam ok 25 kg. W końcu kiedyś się to zmieniło ( i teraz mam na odwrót divers2269.gif). Idą święta, będzie sporo pyszności - na pewno trochę poje. A może wykorzystaj też to, że będzie trochę więcej dzieci na Sylwestrze - może towarzystwo skusi go do jedzenia (gorzej jeśli towarzystwo też okaże się niejadkami :-p).

Justa - u nas też zmieniło się z 2 na 3 karmienia nocne i też nie rozumiem czemu. Wieczorem (ok. 19-20) dostaje gęściejszą kaszę, a za 2,5 godziny już woła jeść. Druga porcja znika koło 1 ( a już było tak, że o tej porze wcinał dopiero pierwszą), a kolejna o 4. No i śniadanko jest między 7 a 8. I jak to wg schematów liczba posiłków powinna się zmniejszać, tak u nas jeszcze się zwiększyła. divers2326.gif

Mikotko - Super, że już jesteście razem do Świąt.

Pranie wyschło, pochowane (mimo niedzieli, no ale jeszcze ciemno, dzień się na dobre nie zaczął, to się nie liczy :-p), śniadanko w gotowości (jak się tylko Miki wybudzi - dziś spał nawet dobrze; teraz, jak już nie śpię miał akcje smoczkową, ale już przycichło). Zmykam rozszyfrować schemat szydełkowy komina z kapturem (wydaje się niezbyt skomplikowany, ale jak zacznę robić to dopiero wyjdzie szydło z worka;-)) - planuję sobie zrobić do nowego płaszcza.
 

Załączniki

  • serducha_1.gif
    serducha_1.gif
    13,4 KB · Wyświetleń: 74
  • divers2269.gif
    divers2269.gif
    5,5 KB · Wyświetleń: 74
  • divers2326.gif
    divers2326.gif
    3,1 KB · Wyświetleń: 72
gosiak prześlicznie wyglądasz i nie dziwie sie ze jesteś zadowolona:tak: na pewno sie zrelaksowałas ahh jak Ci dobrze:-) co do mleczka to juz od 2tyg jesteśmy na 2 pijemy enfamil i jej smakuje ale róznicy w długości spania nie ma żadnej :baffled: ten Twój żółwik Tymuś jest super :-) czekam na zdjęcia !!
anilku cudne życzenia az sie popłakałam jak zwykle;-) dziękuję i również życzę Wspaniałych, rodzinnych, zdrowych przede wszystkim i w pięknej atmosferze spędzonych Świąt !
korba robaczku od samego czytania ile zrobiłyście zmęczyłam sie, podziwiam Was dziewczyny !
 
Dzień dobry :)

Byłabym wyspana gdybym położyła się o normalnej godzinie niż o 2 ....no ale trzeba czasem inaczej spędzić wieczór :) Hibiono ładnie spał, w nocy 2 karmienie + raz smoczek. Spał do 8 i potem do 8:30 leżał w łóżeczko i się bawił :)

Cieszę się, że S wrócił, zupełnie inny poranek. Hubiś jak się cieszył, jak dotykał mu twarz ! Poznał :) Sewerynek jaki szczęśliwy !

Palin, ja dziś mam też zaplanowaną intensywną niedzielę. Będę robiła wszystko to co lubię :) Ciasteczka, prasowanie :)
Co do mojego niejadka to przy każdym spotkaniu jak hasło np. kolacja, wszystkie dzieci idą jeść a Seweryn zostaje sam w pokoju i czeka aż się najedzą i wrócą...Nie działa zbiorowy apetyt :( Staram się gotować to co lubi, wówczas faktycznie chętniej je ale on lubi 4-5 obiadów...... Dziś robię pieczonego kurczaka to zje ale ze śniadanie m znów będzie cyrk....

Gosiak, gdzie jest ta fotka udowadniająca po raz kolejny żeś piękna Kobietka ?

Jeny ale Ty sobie daruj sprzątanie, my z Korbą nie jesteśmy w ciąży a do tego tak jak Palin mówi, Korba w dupkę powinna dostać za to sprzątanie - całkiem zapomniałam .

Korba biedna Zosia co jej w tym nosku gra ? Hubi ma zdecydowanie mniejszy katar ale jeszcze trochę leci zwłaszcza z rana ale ja wciąż mleczkiem zakraplam. Może faktycznie jak będziesz w Żukowie to podskakuj po mleczko, zaszkodzić nie zaszkodzi a jest bakteriobójcze i może pomoże ?

No to kawka wypita, posta napisany, możę zniknę z Czarnej listy, Mikotku ? Staram się jak mogę. Jest mnie więcej tu niż na fb bo dwa to dla mnie za dużo do ogarnięcia :( Ale wolę BB

To miłego dzionka !
 
Witam się niedzielnie!

Gosiaczku wyglądasz przepięknie! Fryzura rewelacyjna!

Korba lanie murowane za to sprzątanie! Miałaś się oszczędzać!!! Macie piękną choinkę! Biedna Zosia, cóż tam zalega, że tak furczy?

Robaczku plan na dzisiaj brzmi super!

Zosia śpi, mąż czuwa, obiad przygotowany, choinka w gotowa:

DSC04696.jpgDSC04704.jpgDSC04751.jpgDSC04749.jpg



Czarna lista
kaffeetrinker_2.gif
obowiązuje mimo przedświątecznej gorączki:
julgran.gif
animal1066.gif
mikolaj2.gif


Morena
Bisous04.gif

Natis
Bisous04.gif

Bony
Bisous04.gif

Sara
Smile
Nika
Martam&m
Bisous04.gif

Wenusjanka
Bisous04.gif

Animlardis
anilek
Bisous04.gif

anula
Bisous04.gif

Dmuchawiec
Bisous04.gif

Robaczek
Bisous04.gif

Paulunia
DzikaBez
Bisous04.gif

Isis
MamaTrójki
Julixx
Kari
Paulus
Kingusia
Bisous04.gif

MamaWikusi
Katka
Korba
Bisous04.gif

Mama2013
Ona to ma
Marcysiowa
Marcelinoowa
Emka
Bisous04.gif

Anisiaj
Palindromea
Bisous04.gif
 

Załączniki

  • DSC04696.jpg
    DSC04696.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC04704.jpg
    DSC04704.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC04751.jpg
    DSC04751.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC04749.jpg
    DSC04749.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 42
Kochane - dziekuje za mile slowa fakt, ze sie zrelaksowalam i pogadalam wreszcie o babskich *******kach :D

Korba
- -Ty nie przesadzaj z porzadkami , mialas po malutku, po troszku a jak tropeda widze

Jeny - dziekuje w imieniu Tymka :) mam nadzieje, ze dzis uda nam sie jeszcze cos zrobic bo sama ciesze sie strasznie na zdjecia :)

Robaczku - a jakie ciasteczka robisz ?? mi osttania tosciowa chyba ze trzy przepisyw mowila, i czasem czuje sie jakbym nie dawala rady jej oczekiwnaiam, ale trudno :p nie z nia zyje :D ale az spytamam E czy tak zawsze mieli ciasto czy ciasteczko w domu ale powiedzial ze nie ufffff :-p foteczka na poprzedniej strone :-p

Mikotko - -ale Zosia sie zmieniala !!!!! dawno KOchaniutkiej nie widzialam i jak pieknie z zabkami wyglada BUZAIKI ogromne. A choinka BOSKA !!!

Lece dalej cos robic tylko cooooooo....:confused:
 
Mikotko, kochana, w kompleksy mnie wpędzasz :zawstydzona/y: Choinka taka harmonijna, pięknie skomponowana, przemyślany każdy szczegół !! U mnie bedzie wielkie misz masz ... Jakie Zosieńka ma cudne pucie !!!!! Kocham takie ! Hubi mimo swojej wagi pućków wydatnych nie ma, ma drobniutką buźkę.

Gosiaku, takie kruche, maslane, typowo świąteczne :) Zrobie im fote :) Gdzie masz fotkę swojego nowego image ?


Ciasto na ciastka się chłodzi, obiadek piecze, pranie pierze sie, drobne zakupy zrobione, odkurzone i zdjęte pranie z suszarki.

Mróweczka się obudziała, szczęśliwy, że tatuś zjawił się przy łózeczku :) Przewijają się i idę ciuszki poszukać bo jeszcze w piżamce jest :)
 
Cześć Kochane, zaniedbuje ostatnio bb

Ninka wczoraj obróciła sie sama, ale bez szału to jej nie interesuje. Ale stoi sztywno i lubi sprężynować. Wczoraj zjechał z belgii brat M. z synkiem młodszym od Ewki o 2 mc. wiec teściu miał w domu wszystkich wnuków Maćka (3l) Cypriana i moje panny, Ewka szczęśliwa biegała z nimi i nie bała sie kuzyna bo ten maciek to ją bije i zabiera zabawki i ona go nie lubi.

Choinka ubrana bałagan w domu jak zawsze. Na jurto kupa prasowania, auto do mycia, Ewka do lekarza i dom posprzątać 9podlogi, kurze i łazienka) nie wiem jak zdążę:wściekła/y:

Gosia- sliczne obcięcie, a synek bardzo podobny do Ciebie teraz to widać

korba- ty to po d**** dostaniesz co to za generalne sprzątanie łazienki:wściekła/y::wściekła/y: obiecałaś że będziesz się oszczędzać

mikoto- Zosia sliczna, cudna a choinka wzorowa bo jak by mogło być inaczej u perfekcyjnej pani domu:-D

Robaczku- to wieczór udany miałaś jak sie położyłaś o 2, co tam się mogło dziać:szok: świąteczny prezent dla męża?:-D Mój to zasnął zanim panny usnęły wiec jego strata

Palin- właśnie mi się przypomniało że ja też @ oczekuję po Ewce miałam po 6,5 mc. ale Nine chyba mniej karmię. Tylko ze przy Ewce chciałam ją dostać i następne dzidzi płodzić. Cos czuję ze @ dostanę albo w wigilię albo w sylwestra

anilku- dziękuje za życzenia mam podobne odczucie, jak tu sie pojawiłam nie spodziewałam się że tyle przyjaznych dusz spotkam

justa- leczo na święta pierwsze słyszę to jakaś tradycja?

anula- jak tam ćwiczenia z Karolkiem? chętny na obroty?

Wiecie co mój M. wczoraj mówi swojej mamie ze na wigilii bediemy ok. 16 a ona do niego ze 'nie wie czy zdąży" a on sie pyta z czym? (robi tylko 2 zupy, karpia i łazanki ale kiedyś sobie zapomniała o łazankach i były tylko 3 potrawy) i powiedziała zeby jechał do teściowej na spokojnie. Zawsze jedliśmy 2 wigilię. Teściowa w wigilie nie pracuje w domu nie sprzata bo to teściu robi. Marcin się wku*** bo ona powinna sie cieszyć ze chce do niej przyjść a można powiedzieć ze go wygoniła. A z rozmowy z siostrą M. wynikała ze teściowa jej powiedziała ze oni zawsze sami jedzą bez nas a my co roku z nimi jesteśmy. Tylko rok temu oni pojechali do swojego syna do belgi.
nie wiem czy cos zrozumiecie z tego bełkotu, więc lepiej nie czytajcie:-)
 
reklama
Cześć kobietki :-) U nas wielkie sprzątanie chaty , dziś trochę przerwy , ale jutro z samego ranka działam . Jeszcze mi łazienki zostały - trzy :sorry2: i potem już wykończeniówka - czyli podłogi na błysk :tak:. No i dopiero wtedy choinkę postawimy , która cierpliwie czeka w garażu :tak:.
Gosiak - super włoski i kolorek też mi się podoba :tak:
Mikoto - choinka stylowa :tak: a Zosieńka piękna :tak:
Robaczku - Wojtek się rozkręcił w szkole :tak: czyta już pięknie , z pisaniem gorzej ale ćwiczy ;-), A może Sewerynkowi apetizer zaaplikować ???? Nie stosowałam nigdy ale możewarto skoro takie problemy z apetytem ma .
Korba - przyhamuj kochana z porządkami - zdrowie na pierwszym miejscu
Jeny - Ty to sobie porządki odpuść kochana . Masz wystarczająco obciążony organizm:tak:
Dzika - Jasio podobnie do Ninki z obrotami . jak ma potrzebę to się obróci ale obojętność z jaką to wykonuje jest zabójcza :sorry2:. A na @ też czekam cały czas ,
 
Ostatnia edycja:
Do góry