reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej dziewczyny :)
Święta, święta święta i już padam na twarz... już praktycznie wszystko zrobione (ciasta, pierogi, uszka, rybka po grecku) oprócz karpi ( bo ich się nie da zamrozić :p i jeszcze pewnie trzeba będzie myć podłogi w wigilię... Ale jestem z siebie dumna , bo pierwszy raz mam tak wcześnie spakowane prezenty, przygotowane ciuchy na Wigilię i nawet zafarbowalam dziś włosy :D
Natalka ma pierwszego ząbka i gryzie wszystko co jej w rączki wpadnie, a najbardziej lubi moje palce :) Już prawie sama siedzi, bo dzisiaj moja mama ją posadziła i normalnie ładnie sama siedziała :)
Teraz przed chwilą siedziałam i przeglądałam Wasze zdjęcia brzuszków....i znalazłam swoje z trzech dni przed porodem :) ehhh i tak strasznie zatęskniłam za byciem w ciąży. Strasznie żałuje, że wtedy tak rzadko zaglądałam na to forum i mało się udzielałam ale nadrabiam co chwilę te staaaaaare posty i tak aż się ciepło robi na sercu z tymi wspomnieniami :)
A tutaj zdjęcie NAtalki jeszcze w środku trzy dni przed porodem :-) 23,06,2013 (3).jpg


Natis, Mikoto - piękne choinki :) U mnie tak pieknie nie będzie, ponieważ u nas w domu ubiera mój tatuś choinkę...tak więc tatuś wychodzi z założenia " im więcej tym lepiej...."
Robaczku- dobrze, że mąż wrócił no i trzymam &&&&&& z jedzonko Sewerynka
Gosiak- Piękne zdjęcia i Ty jestes booooska :D
Mikoto- Zosia się tak strasznie zmieniła od chrzcin (wtedy widziałam ostatnie zdjęcia), ze to jest aż niewiarygodne!!! Jest śliczną dziewczynką :)
Wyjeżdżające - SZEROKOŚCI!!!!! i uważajcie!!!!!
 

Załączniki

  • 23,06,2013 (3).jpg
    23,06,2013 (3).jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Witajcie moje kochane :tak:

U nas nocka że tak powiem normalna czyli 3 karmienia . Walczymy nadal z katarem, dla odmiany od wczoraj jest taki że ściągamy:-( Zosia teraz rano jakaś marudna była : może nie wyspana :confused: W każdym bądź razie śpi a my z Julką jemy kanapki :happy2: Głowa mnie boli , leje deszcz zamiast śniegu :wściekła/y: Szkoda , że nie będzie śniegu na Święta to daje takiego uroku :-(

Zosia dzisiaj mało nasikała w pampersa , pierwszy raz po nocy był lekki :sorry2: Zdarzyło Wam się tak ? Bo ja już oczywiście sobie wkręcam i się denerwuje :-(

U nas ciemno jak by była noc , lał deszcz a ponoć nie daleko nas padał grad :wściekła/y::szok: Co to za pogoda :confused:

Miłego dnia życzę , na pewno będziecie przygotowywać pyszne jedzonka i piec ciasta ;-) Uwielbiam te zapachy przedświąteczne w domku :tak:
 
HOHOOOOOOŁHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOŁLLLLLLLLLL
Kochane
jestem coby nie wpaśc na czarną listę.Prosze o wybaczenie.Chorujące maluchy i przygotowania świąteczne zabrały mi 120% czasu
d025.gif

Troszkę nadgoniłam i mam już: przemielone grzyby
pokrojone na sałatkę
ugotowaną kapustę
piernik
sernik
kutię
śledzie
rybę po grecku
jadą wędliny od taty i gęs na 2 święto
nieposprzatane błahahaha do końca
ale już czuję święta mimo braku śniegu
k040.gif

Kończę dekorację mieszkania
k098.gif

I wieczorem jak już bede miec aparat porobię zdjecia.BO APARAT NAM SIĘ ZEPSUŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
k040.gif
h180.gif

Kochane sorki, ze tylko o sobie, Może wieczorem uda mi się poodpisywać
Dzieci na szczęście zdrowsze, Mila już całkiem.Szykujemy się do świętowania.Lecę do tej przyjemnej pracy jaką są przygotowania do świąt
k090.gif
 
Witam w przed dzien godziny 0 :-)

Z racji , ze Tymek drzemie wstawilam bigos , dzis jego dzien nr 2 . Pierwszy raz gotouje wiec mam nadzieje, ze wyjdzie dobry.
Warzywka (przynajmnije czesc) na saltke sie gotuje, i przypomnialo mi sie, ze jeszcze trzeba rybe po grecku zrobic. Warzywka udusze dzis a rybe podsmaze jutro. Jeszcze przede mna dwa ciasta : marchewkowe i sernik Mikotka :D kurcze mam budyn waniliowy ale po terminie , chyba nic nam nie bedzie co ??? pada wiec nie ma mowy o jezdzie do sklepu PL bo folii nie mam... damy rade :-p
Mialam nadzieje, ze mezulo wezmie pol dnia wolnego to ja na spokojnie bym ciasta zrobia, zdjecia bysmy w koncu dorobili bo zaraz po swietach a my nie dokonczylismy, ale stwierdzil, ze teraz mniej osob w pracy wiec nadgonic chce raporty :dry:

Nie przejmowalabym sie , ze jestem w plecy gdybysmy mieli byc sami ale przychodzi do nas kolega Emila z pracy - Chinczyk/. Fakt, ze nie zna nazej tradycji ale cos musze miec :-p I tak poslzam n latwizne i moje uszka sa wielkosci malych pierogow :-D

Natis - -my nadal przechodzimy na mleczko teraz mamy 4 z 7 miarek mleka "2" przechodze troche dluzej, bo duzo mleka 1 mialam (teraz mam niecala jedna duzo puszke , wiec przyspiesz a z reszty bede robic kaszki ). W zwiazku z tym u nas nadal 4 butle mleka, plus inne jedzonko, ale faktycznie to mleko jest bardziej sycace.
A to mieliscie niespodziwanych gosci, dopbrze, ze Darek przeczytal wiadomosc :-)

Skalbka - -ja normlanie az sie rumienie jak tak piszecie !!! co do zdjec to ostatnio znalalzam na aparacie zdjecia z porodu. Tzn z pierwszych chwil po przyjeciu mnie do szpitala...tez tesknie za ciaza, a boli jak slysze, ze maz nie chce ( mam nadzieje, ze na razie), bo mi sie marzy mala roznica wieku, a na dodatek ostatnio wymyslilam imie dla dziewczyni , z ktorym wczesniej mialam mega problem, wiec dwa imiona czekaja :)

Korbus - -zdarzalo sie szczegolnie przy katarze ostatnio jak malutko jadl. Teraz siusia na potege bo pij jak smok !

Wisienka - -ale dzialasz ! kurcze to moze i ja pokroje dzis salatke jarzynowa ??? chyba nic jej nie bedzie co ???
 
Witam się w szale przedświątecznych przygotowań!
hello.gif


Od rana jestem sama na placu boju, bo mąż ma wizytę u okulisty, na dodatek musi zmienić szkła, a one będą 15-17, także czuję że dow wieczora będę sama walczyła a jestem padnięta
mdlejepf8.gif
Nocka fatalna. Zosia bardzo płakała, a w buziaczka nie da sobie zajrzeć
wallbash.gif


Gosiaczku
myslę, że nic się nie stanie, że budyń po terminie. Ale masz dzisiaj pracy - i to sama, łączę się w trudzie tych prac! Co do sałatki - ja często gęsto kroję, wrzucam do miski, a majonez dodaję na ostatnią chwilę.

Wisieńka Twój post zadziałał na mnie mobilizująco - piękny, kolorowy! Tyle już masz zrobione!

Justa powodzenia w realizowaniu planu!

Jeny Lenka też na enfamilu? Moja Zosia miała o-lac, a teraz jest już na dwójce, dzisiaj ostatnie mieszane, jutro na "czystym" :-D Kochana, jak się czujesz? Ma kto Ci pomóc w świątecznych przygotowaniach? A może wyruszacie gdzieś na święta?


Natis goście super sprawa, ale "w porę", a Ty jesteś niesamowita, że udało Ci się ogarnąć wszystko w 4 godziny. Dostałaś cudną porcelanę - wybacz Małżonkowi :-D

Skalbka wspomnień czar :tak: Kolejna obrotna mamusia! Moje włosy wołają o pomstę do nieba, ale w sumie na moje własne życzenie -wczoraj miałam jechać, a wolałam pospacerować z moimi. No nic :-( Swięta spędzacie już w nowym gniazdku?


Korba tez uwielbiam te chwile :-) U nas w nocy padał deszcz, az dudniło, teraz piękne słońce, ale dzisiaj będzie bez spaceru :sorry2:
 
Mikoto- nie jeszcze u moich rodziców niestety ale mój B ostro działa w mieszkanku także mam nadzieje, że w połowie stycznia będziemy sie przeprowadzać :D:D:D Wczoraj zrobił zdjęcia i miałam je dzisiaj wrzucić na BB ale zabrał mi aparat...

Gosiak- jakie imiona??? Ja mam na razie dla synka: Teodor :) W zdrobnieniu Teoś, Teo, Teduś ( kocham to imię )

Wisienko- no kochana dajesz rade z przygotowaniami :)

Korba- u nas też dzisiaj rano z jednej strony mega chmurzyska, a z drugiej czyste niebo, a po środku przepiękna tęcza :)

Dzisiaj ubrałam choineczkę z Natalką oj podobało jej się:) , a zwłaszcza złote koraliczki. Stwierdziłam, że jeszcze tyle cukierków na choince nie mieliśmy (pewnie tylko dzisiaj ;P) Wieczorem jak mi się uda to wrzucę zdjęcia :tak:

Pozdrawiam Was zapracowane mamuśki :*
 
Dzień dobry.
Ja w końcu poczyniłam jakieś przygotowania do świat i piernik się piecze :-p mam nadzieję że wyjdzie.

My na wigilię jedziemy do teściów i przywozimy tylko pierogi i ciasto. Teściowa robi reszte sama. Mnie się wcale nie chce jechać tam ale nie mam wyjścia :dry:
W pierwszy dzień świąt jedziemy do moich rodziców a w drugi może do dziadków pojadę z Laurą bo M. chyba będzie pracował.
Także my w tym roku jedziemy "na gotowe" :-p.

Laura marudzi od rana także cieżki dzień będzie...

Pozdrawiam wszystkie zapracowane czerwcóweczki:-)
 
Skalbka w takim razie czekam na zdjęcia! Już pewnie nie możesz się doczekać, aż będziecie na swoim :-) O, Zosia też zachwycona choinką. Imię piękne masz dla synka! A jak idzie Ci zapuszczanie włosów? Już kiedyś miałam zapytać, a wyleciało mi z głowy :-(

Gosiak
ja tez jestem ciekawa jakie to imię czeka na siostrzyczkę Tymka ;-)

Kingusia
a Ciebie piernik, a u mnie sernik - wyszedł z tortownicy wysoko, zobaczymy jak opadnie :tak:Ja tez od rana sama. Myślałam, że teraz mąż przyjedzie, a on musi zostać i czekać na okulary, bo będą po 15. Droga więcej zajmie niż pobyt w domu, także jestem sama i dwoje i troję, bo Zosia marudna, spac nie chce, a roboty po kokardy. Fajne święta Wam się zapowiadają. My Wigilię spędzamy u nas, w pierwszy dzień do moich rodziców, w drugi jeszcze nie wiem. W sobotę mamy gości, w piątek tez najprawdopodobniej.

Idę, spróbuję uspać Zosię...
 
reklama
Wisienika -- to tez tak zrobie, jak mi czasu starczy, albo raczej Tymek da zrobic :sorry2:

Skalbka - -dla chlopca Karol (moj drugi typ po Tymku) choc jeszcze podoba mi sie Borys (ale maz odrazu powiedzial NIE ), a dla dziewczynki NELA - -spodobalo mi sie strasznie a znalalzlam w gazecie jakis list od czytelniczki i wlasnie jej coreczka tak ma na imie :) a ze z imieniem dla corci mialam mega problem to juz sie rozwiazal :-) Teos cudnie !

czyli dochodzi jeszcze pokrojenie salatki, a siedze z Tymkiem ... dam rade jakos :sorry2:
 
Do góry