reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Cześć dziewczyny, pewnie będe na raty pisać ale innej możliwości nie mam,

Mamy których dzieci nie spią nie czytajcie tego, Nina spała od 22,48 do 9,30 ale zeby nie było tak dobrze Ewka od dwóch nocy budzi się po 20 razy chyba ma koszmary bo krzaczy, dzis prawie mi Ninę obudziła.

Ja z Marcinem jakiegoś wirusa złapaliśmy, biegunka, ból brzucha i u mnie silne mdłości. Marcin też nie za zdrowy był już wcześniej gardło, głowa. Ale taka pora roku, najwarzniejsze zeby dzieci zdrowe były.

jeny- rozumiem Cię doskonale i nie pociesze Cią ale będzie jeszcze gorzej. Dla mnie pierwsze 3,5 mc. to była masakra a Ewka starsza była niż Lenka, końcówka ciązy też trudna, duży brzuch, zmeczenie ciążą a i tak najgorsze to po porodzie było. Nie pisze tego żeby Cię straszyć ale nie ma się co nastawiać że będzie super tak jak w pierwszej ciąży to niebo a ziemia jest. A jak twój Mąż dużo Ci pomaga, jak ja zaszłam w ciąże to chyba tylko dwa razy w nocy wstałam zawsze mogłam na męża liczyć. Powodzenia ci zyczę.

Korba- masz pod górkę, moje problemy przy twoich to pryszcz. A ile lat ma brat? Mam nadzieję że jednak nie doszło do innych uszkodzeń. Cukrzyca to wbrew pozorom podstępna choroba jest trzeba bardzo się pilnować, uważać na wiele rzeczy, bo nawet małe zaniedbanie np. niewygodne obuwie może prowadzić to amputacji.

emka- ja używam bebilon od bebiko rózni się tuylko albo aż tym że ma DHA i oczywiście ceną, ale zarówno moja lekarka jak i lekarze w szpitalu mówili mi ze to najlepsze mleko.

natis- trzymam kciuki za karmienie lenki ale może to właśnie jest sposób? nie wszystkie dzieci chcą jeść bezsmakową papkę, moja Ewka co prawda trochę starsza była też nie chciała papki, owsiankę jej gotowałam bo kaszką pluła, banana to całego dosłownie połykała coś ok. 8 mc. nie krztusiła się, szybko nauczyła się odruchu wykrztusnego wiec nie było obaw.
Trzymam kciuki ze wytrwanie w myślenie nad 3 dzieckiem, nie musi być tak jak ostatnio. Ja jak mi tylko sytuacja finansowa pozwoli, zaszaleje i 3 dzidziusia zrobimy.

dziewczyny postaram się wrócić za godzinę jak Ninę uśpię
 
reklama
Ja tylko na chwilę, bo muszę nakarmić Michasia!

Na fb pisałam, że szczepienie super, waga 8400 w pieluszce i 74 cm :-)

A to prezenty ubraniowe od chrzestnej na Mikołaja
 

Załączniki

  • Zdjęcie0249.jpg
    Zdjęcie0249.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 98
  • Zdjęcie0250.jpg
    Zdjęcie0250.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 87
  • Zdjęcie0252.jpg
    Zdjęcie0252.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 94
hihi pierwszy raz mi posta wcięło

Jeny współczuję ale wiesz jak patrzę na zdjęcie Twojej Córeczki to czuję, że będzie wszystko dobrze już za chwilkę. Dasz radę i ciąża minie szybciutko! Jej ja Ci naprawdę zazdroszczę wiesz :sorry: tzn. nie mdłości ale malutkiej kruszynki niebawem w domku. Ściskam Cię mocno!

Bona jakie cuuuuuuuuuuuuuuuda!! Śliczne

Dzika zdrówka dla Was i buziaki dla dziewczynek.

Kasiu coż to za cholerstwo się przyplątało, że sobie w szpitalu nie radzą. Pisz na bieżąco proszę.

Zakupy eh..
W tym norweskim outlecie o którym pisałam już na FB był dzień darmowej wysyłki i do tego 30zł za pierwszą rejestrację jest więc kupiłam podkoszulki dla Oliviera x 3, jeansy dla Oliviera x 1, bluzka dla mnie x 1 i body dla Feliksa x 2 (przykładowe w linkach) a to wszystko za 78 zł i przyjedzie do mnie kurierem za free :-D
W ENDO był czarny piątek (pisałam w promocyjnym na FB) obkupiłam Feliniego łącznie 9szt ( min. Pajaca, pajaca, bluzkę, body, pajac, body kr, I jeszcze jakieś bluzki i koszulki -< wszystko było miniumum 5 zł tańsze niż ta cena tutaj)

Do tego trochę prezencików i dekoracje i jeszcze dekoracje ;-) i prawie macierzyńskiego nie ma :szok: a Mikotek ma po Dupce
 
Ostatnia edycja:
wróciłam:-D

Sara- zazdroszczę zakupów, a wujek... dobrze ze Twoja mama była przy nim, mam nadzieje że wydobrzeje po zawala, a był bardzo rozległy? pierwszy?

teri- ale macie z tymi zębami oby juz dziady wylazły, a Dawid może to jauis wirus my z M. podobnie mamy teraz, mam nadzieję że to nic poważnego

Bona - ale Ci zazdroszczę to spodnie takie słodzialki

gosia-
w sprawie podgrzewacza nie pomogę, nie używam u nas tradycyjnie garnek z wodą za podgrzewacz robią

Uciekam prasować, wszyscy śpią niewraźny po spacerze a ja sama bym sie chętnie połozyła ale nikt za mnie nie posprząta.
 
dzika kurcze ja w niedziele miałam biegunke a dziś tez mnie jakoś mdli do tego dawid no i daria zrobiła rzadką kupe ale puki co jedna więc nie panikuje ale juz myśle co zapakowac w razie W do szpitala :-(

Bona ale cuda prosimy o fotke modela w tych cudach a i nie wiem czy przegapiłam ale nie widziałam Twojej fotki z nowa fryzura :dry:

sara super zakupy !!!
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa o wujku. Jakoś do mnie dotarło, że moi najbliźsi nie są ze stali....

Dzika stenty 3 mu założyli i leży pod maszynami. Mówi i je także jak na stan po zawale ma się dobrze.

Gosiak niecałe 1 masz ustawione? u mnie jest idealnie:confused:
 
Ale do nadrabiania!

Teri- zdróweczka dla Dawidka, no i żeby Daria nic nie złapała...

Korba- nie wiedziałam o Twoim Bracie... Bardzo mi przykro, ale najważniejsze, że jest pod opieką specjalistów :tak:

Sara- Boże, zawał? Brzmi poważnie, ale mam nadzieję, ze szybko z tego wyjdzie...

Jeny- na pewno będą trudne chwile, ale pamiętaj, że jesteś silną kobietą i wspaniałą Mamą!

Emka- my od zawsze kąpiemy Michasia codziennie, bo ze względu na problemy skórne smarujemy go różnymi maściami i to dość często

Książę się obudził, lecę!!!
 
Korba - koperek posmakowal :p na poczatku sie krzywil i raczej wlasnie na koperek niz kalafiora, ktorego niezbyt bylo czuc :D

Jeny - to zrozumiale, ze sil Ci brakuje.. zycze duzo duzo wytrwalosci i przede wszystkim snu !

Dzika - wow ale Ninka pospala !!!!

BOna - ale Michac bedzie pienkie wygladac :) prosimy oczywiscie foto z modelem !

Sara - mysle, ze nie jedna z nas zazdrosci :) ja to mialam lzy w oczach ze wzruszenia jak Jeny napisala :) i nawet teraz biorac pod uwage nieprzespane noce nadal zazdroszcze :) achhh te zakupy...moze i ja na cos sie skusze...szkoda ze nie zalapalam jak byl dzien darmowej dostawy :p ale jak to ja zawsze cos przeocze ...:sorry2:

tak niecale 1 - ale picie wyciagam troszke szybciej i dajemy rade :D
 
Kingusia
Mikotku miło że pytasz
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
Laury nocka lepsza. Obudziła się o północy na mleczko a potem jeszcze raz na smoczka. Niestety ja dalej się nie wyspałam
baffled5wh.gif.pagespeed.ce.aA6MwztLt7.gif
sama nie wiem czemu
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif

Bardzo się cieszę, że noc lepsza! A wiesz, że i ja ostatnio spać nie mogę. Dzisiaj obudziłam się przed 6 i już nie mogłam zasnąć
wallbash.gif
Count_Sheep.gif



Palin jesteś usprawiedliwiona
trois.gif
Zdrówka dla Mikołajka!
Laie_7.gif



Natisku
zdrówka dla Lenusi!
Vishenka_11.gif
Trzymam kciuki, aby zasypianie wróciło do normy! Piękna przerwa w jedzeniu, brawo Lenko!
Vishenka_11.gif
Kochana, pochwal się, co pięknego kupiłaś najbliższym!
chytryke2.gif

Podziwiam, że kawki nie pijasz, ja bez kawy ani rusz
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
, choć Darek też kawy nie pije. Zawsze sobie żartuję, że zmienię męża na takiego, z którym kawę będę mogła pić

Wyjdź za mnie - będziemy sobie piły kawusię o każdej porze!
19.gif




Korba zdrowia dla Brata! jestem pewna, że wszystko dobrze się skończy! Ależ piękne widowisko się szykuje Julce!
dan.gif
n7.gif

A ja już drugi dzień zapierniczam po domu jak opentana , pomyłam okna , sprzątam co mogę ..bo mam jakiegoś stresa że wezmą mnie na operację przed Świętami i nic nie zdążę sprzątnąć

Kochana bardzo dobrze, że wzięłaś się za porządki - zawsze powtarzam
graduation.gif
: jak ręcę zajęte, głowa nie myśli o głupotach! A Ty masz myśleć i powtarzać i przede wszystkim mocno wierzyć w to, że będzie dobrze!!!! Myslę, że znajdziesz fajną firaneczkę
Just_Cuz_13.gif



Emka w przyszłym tygodniu jadę skonskultować sprawę mleka z lekarzem. Zosia pije bezlaktozowy Enfamil o-lac


Gosiak
Mikotku, Kingusia - dziekuje za troske, ale u nas nie lepiej
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
nie wiem czy robie cos zle czy co..nic sie nie zmienilo w naszych wieczorach. Tymek jak pisalam chce spac na boczku, ale smok mu ypada, albo obali sie na plecki i sie budzi. Ja niewyspana i lapie sie na tym, ze sie na niego zloszcze, ze nie spi, a przeciez to nie jego wina. Co mu nie pasuje i tyle
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
nie chce wszystkiego zwalac na zabki bo na dole nic nie widac. U gory na dziaslach owszem ale do lini dolnej dziaselk jeszcze triche brakuje...

Kochana, wszystko robisz dobrze - nie masz wpływu na to, że Tymek ma skok, tym bardziej ze skumulował się on z zębami, które pewnie lada moment przebiją się - tego Wam z całego serca życzę!
anwei.gif
Super, żę Smakował Tymkowi kalafior.


Fioletowa
gdzie się podziewasz z ta kawą? Pewnie dziergasz na drutach...
chytryke2.gif



Teri sił Kochana, sił i wytrwałości Ci życzę! Tobie, sobie i każdej z nas!
Bisous04.gif
Zdrówka dla Dawida! Masz rację z tą morfologią, lepiej sprawdzić!


Sara
Mikotek za dzień darmowej dostawy masz po dupsku ode mnie
p.gif.pagespeed.ce.1iqzvM-Dj6.gif
albo szykuj mi pokój u Was, żebym miała się gdzie podziać jak mnie K. wywali. Na Twoje paczki i ja z niecierpliwością czekam
Haha
hahaa3.gif
25r30wi.gif
Kochana, nie ma sprawy, przygarnę Cię!
Vishenka_04.gif
Awaria prądu może w tych czasach naprawdę wprować popłoch w domu!
yikes.gif
Ja mam zawsze przygotowana lampkę przy łóżku - ale najgorzej z takimi urządzeniami jak mikrofala, podgrzewacz, rzecz jasna router
wallbash.gif
Współczuję nocek, bo wiem, co to znaczy
Bisous04.gif
trzymam kciuki, aby nastały lepsze!
0059.gif
A dla Wujka zdrowia!


MatkaEwa
prawda? nareszcie jest co poczytać
popcorn.gif
Tylko trzeba gonić nasze Gwiazdy na bb
iconmadly5.gif
vahidrk.gif




Jeny wyobrażam sobie, że nie jest Ci łatwo - złe samopoczucie nie sprzyja zabawom i uśmiechom, ale dasz radę, dasz bo musisz! Jesteś wspaniałą mamą dla Lenki, a to że masz gorszy dzień nie umniejsza tego - pamiętaj o tym!
przytulanko.gif



DzikaBez zdrówka dla Ciebie i dla męża!
Vishenka_17.gif



Bona powtórzę się - prezenty cudne!!!! Michaś będzie elegancki!
loveshower.gif


Co do zakupów to kupiłam dla Zosi kurtkę, spodnie, bluzki (wszystko z licytacji) Zosia jako świąteczny prezent dostanie krzesełko do karmienia, zabawkę z FP, mój dostał już telefon Xperia Z1 | Najlepszy smartfon - Sony Smartphones (Poland) Ale zamówiłam jeszcze im książki, dla Zosi usypianki i Dzieci z Bullerbyn, dla męża biografię Messiego), dekoracje do domu: gwiazdę Dekoracja LED 297008 w Tchibo, bombki Minibombki na choinkę, 12 sztuk 297223 w Tchibo (wszystko -20%) wianek w Empiku (do zamówień z książkami) Gold&silver, Wianek, złoty - EDL Sp. z o.o. za 12,90 zł | Szkolne i papiernicze empik.com, bluzeczki i spodenki dla Zosi z tego outletu co Sara i czekam jeszcze na poduszkę choinkę, ptaszki, kota, gwiazdki - ręcznie szyte
flircik.gif



Hmmm.... chyba tyle
mysli_1.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzika bez niestety nie mam wsparcia w meżu.. jakoś nie bardzo mu tacierzyństwo wychodzi chodz bardzo sie stara, tak twierdzi przynajmniej, nadal jeszcze nie wrócił z pracy a ja ledwo żyję, zjadłam na obiad schabowego i ziemniaki poszłam do lasu z małą i rzygałam jak pies co 20kroków no masakra, mam mega depresję i chce mi sie płakac bo czuję ze wszystko będzie na mojej głowie, ten sobie wyjdzie do pracy o 7 wróci o 18-19 pół godziny pobawi sie małą i tyle, ja ją karmię, kąpię, usypiam, noszę, chodzę na spacery wstaję w nocy no masakra mówie Wam az teraz płaczę nad tą klawiaturą bo nie tak to miało być..w nocy jak mała sie budzi nie wiem co sie dzieje jestem nieprzytomna.. do tego nie chce pic mleka i dzis po raz chyba 3 zaczeła płakac w przeciągu godziny to myslałam ze mi puszczą nerwy, tak ją gwałtownie szarpnęłam ze az sie rozpłakała a ja z nią.. nie chce sie na niej wyżywać naprawdę kocham ją nad życie ale jest mi teraz tak żle... tak szybka ciąża nie jest dobrym pomysłem.. moze za 3 lata stwierdzę inaczej ale nie dosc ze obiążenie organizmu, do tego noszenie małej w ciąży opieka nad nią ja sobie tego nie wyobrażam poprostu..jestem głodna a nie umiem nic przełknąć, oby jutro było lepiej..
 
Do góry