reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

A co do zakupów ja mam już dużo... Pozostał mi wózek, kosmetyki, parę ciuszków... (sąsiadka już mówiła że będzie odkładała dla nas więc może się okazać że już nic nie będę kupowała albo coś drobnego) Największy zakup to wózek, ale to poczeka później materacyk a resztę z tych większych zakupów mam. Ja wole wcześniej i po trochę niż później jak już będę wielką kulą :D
Zaraz będę jadła karpatkę dam znać jak wyszła :p A jak trzeba to i podeślę :)
 
reklama
MAMA_WIKI - można używać żeli, nawet zalecane, ale nie wiem jakich, napewno w aptece właściwy dobiorą. Szkoda, że nie mam takich problemów :(. Moje libido nigdy nie było wysokie, ale teraz ewidentnie już jestem na głodzie :).


Ja niestety nie mam nic dla Małej. Wszystko musimy kupić. W sumie nawet nie zaczęłam specjalnych poszukiwań. Chciałabym pojechać jak SMILE podotykać wózki, ale nie wiem kiedy mąż znajdzie czas na wyjazd. Może w lutym / marcu.
Łóżeczo wstępnie wybrałam, ale kupimy myślę dopiero w kwietniu.
Mam tylko 2 zestawy ubranek :-) paseczki i żabkę :-).
 
Ostatnia edycja:
mama wikusi wyslalam do Ciebie wiadomosc z terminami wizyt , ale nie wiem czy doszla :( daj znac czy ja masz?

mnie w tym roku ominie przyjecie siostreznca, ale ja mam termin na polowe czerwca , a on przyjecie pod koniec maja. bym sie bala leciec samolotem, a i tak pewnie takiej duzej ciezarowki by nie wpuscili do samolotu:)

ktos mi kiedys mowil ,z e jak bede w 2 trymestrze to bede sie lepij czuc. a ja przed chwila przytulalam sie z muszelka:( a do tego slabo mi sie robi w sklepach, w kolejce nie moge wystac . w kosciele raz jak bylam to cala msze siedzialam , a za drugim razem wyszlam po 5 minutach. Tez sie tak zle czujecie?
 
hehehe Teri niezła ta fotka:) u mnie jeśli będzie synek to od młodych lat raczej będzie to wyglądało tak:

700-00061821w.jpg
Piękny bez siłowni żyć nie może...:)

Kari
też mam takie kołatania... idę next week na EKG i porozmawiam o tym z DR, bo tez mnie to martwi:/

anula ale mi smaka narobiłaś:p jesteś okrutna:p a u mnie w domu ZERO słodkiego:( muszę jechać na jakieś zakupy.

Ale widziałam słodkiego bodziaka w Fido... aaaa chcę już znać płeć!!! :)
 
MamaTrójki dobrze że już jesteś, martwiłyśmy sie :tak: uważaj na siebie kochana...
olunia ja też nadal wymiotuje i robi mi się słabo, do tego stopnia że ostatnio karetka zabrała mnie ze sklepu po utracie przytomności. Teraz mam zakaz wychodzenia samej z domu :/
 
olunia doszło i dopisałam :)
MamaTrójki dobrze że już w domu i sytuacja opanowana. Współczuje wam dziewczyny przeżyć... szpitale omdlenia... A ja czasami narzekam na to że jeszcze wymiotuję... (ostatnie dwa dni pod rząd....)
Smile mój też chodzi na siłownię... już dawno zaczął i przestał... dostał brzuszyska jak kobieta w 9mc więc wygoniłam go...muszę kupić pojemniczki na żywność i przerzucić go na dietę :) Sam chce ale jak to facet czasami motywacji brak.
Kari takie kołatanie miałam dwa razy... myślę że po części jest to spowodowane tym że nasz organizm przetacza teraz dużo więcej krwi... Serce też musi się przyzwyczaić... Taka ma teoria :p
 
Dziewczyny, a czy Was boli brzuch przy dotykaniu naglym? Tzn czy stal sie tkliwy? Bo ja mam tak od tygodnia,ze z lewej strony mnie boli jak niechcacy sie dotkne. A z lewej mam dziecko. Dzisiaj kryzysuje, glowa mi peka, ten brzuch taki kanciasty jak sie przekrecam i jakos ogolnie kiepsko z nastrojem.
 
A my wybraliśmy wózek. Jeszcze nie zamawialiśmy ale wiemy kiedy trzeba zamówić no i przede wszystkim jaki co przy bliźniakach jest ważne. No i powoli ogarniam listę wyprawki.
 
reklama
anisiaj my przez ta przegrode mozemy miec troszke krzywy brzuch. ja juz teraz mam troszke wiekszy z prawej strony:) nawet moj mowi , ze z jednej strony mam wiekszy, wiec dzidzia moze jest po prawej stronie mojej macicy
 
Do góry