reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Po raz pierwszy od już 4 -5 miesięcy naszło mnie na czekoladę i zjadłam całą tabliczkę:szok: :-D Do tej pory nie mogłam się patrzeć na wszystko co słodkie a dzisiaj:szok:
 
no i powiedzcie mi dziewczyny jak u Was z zakupami, na kiedy planujecie? już ratami czy wszystko za jednym razem?

ja sobie robię liste i na raty zacznę już kupować, kuzynka pożyczy mi fotelik dla dziecka, więc tu pare stówek zaoszczędzę, z większych rzeczy potrzebuję tylko łóżeczka [chyba że uznamy, że młody odda swoje duże łóżeczko, wstawimy tam barierki a go przeniesiemy do łóżka, tak to mam tylko pierdoły i zachcianki do kupienia
w lutym, albo pod koniec stycznia zrobię sobie inwentaryzację i wtedy będę wiedziała na 100 co kupić jeszcze

co do kurtek, to mieszczę się jeszcze w swoją, a w razie czego zabiorę mężowi - kiedyś dostałam taką fajną za dużą - mojego ulubionego piwa guinnessa, teraz nosi ją mąż
ale mam nadzieję że zimy już nie będzie - u nas jest ciepło dość, pada deszcz dziś, śnieg już dawno stopniał i tak ogólenie jest jak przedwiośnie [nawet tulipany mi wyłażą w ogródku]

Wczoraj był szczęsliwy dzień mojego M. pierwszy sexik po chorobie, pewnie pierwszy od ponad 3 tygodni..., ale tez tak macie że jakoś unikacie zbliżeń? bo mi się wydaje że to strasznie forsuje moją macice, i nie chce jej przemęczać, niby mówi się ze jak nie ma przeciwskazań to można ale ja sie trochę boje.

heh my mieliśmy zakaz, teraz niby możemy spróbować, ale jakoś nie pali nam się przejść od słó do czynów ;-) ginka mi ostatnio powiedziała, że między 20 tc a 32 ciąża jest najbardziej stabilna i tak nas to trochę blokuje po tych przejściach z początków

Choinka jeszcze stoi i w ogóle nie oblatuje :tak:. Jedynie stojak nam się rozwalił i wody w nim nie ma, więc gałązki troszkę wyschły i poszły ku dołowi. Byle do kolędy, 19.01. :-)

u mnie zaczęła oblatywać, a że i tak nie wiem kiedy u nas kolęda, to pościągałam wszystkie ozdoby, tylko mąż musi ją dziś wynieść i porąbać do kominka

Mam łożysko na przedniej ścianie i może dlatego, tzn napewno dlatego mniej wyraźnie czuje ruchy.

taaa miałam to samo, dopiero grubo po 17 tc mogłam stwierdzić że to nA 100% dziecko, a teraz już fika ile wlezie

dzięki robaczku, z okiem już dużo lepiej, jak poogarniam pozostałe zaległości zajmę się listą
widzenie dalej jak przez mgłę, ale goi się na mnie jak na psie, nawet dziś zawiozłam młodego do przedszkola
 
Ostatnia edycja:
Xez- ja też mam łozysko z przodu, wczoraj juz byłam pewna ze poczułam ale takie bardzo delikatne, minie jeszcze sporo czasu zanim dzidzia sie rozkręci, a w poprzedniej ciązy też miałam łozysko z przodu i ruchy ok 20-21
 
Xez ja tez nie moge sie wstrzelic bo ciagle cos nowego na forum:)
Dzikabez u nas sexu nie ma od poczatku prawie. Bylam przed pierwszym usg to sie balismy. Potem 7 tyg.w lozku z krwiakiem...Teraz nadal sie boje a zreszto w sobote byla wizyta i zapomnialam zapytac czy juz wolno. Dzis mnie cos piecze, mam zielona wydzieline i pewnie zapalenie, wiec nadal czekamy. Biedny moj maz, uschnie mu;)
Jest u mnie tesciowa, fajnie bo zawsze jest z kim pogadac a pomoc tez nadal potrzebna. Jutro wyjde na pierwszy spacer od 2 miesiecy:)
Natis super ze wizyta udana i corcia druga bedzie:)
Jestem zmeczona jakos psychicznie, boje sie o dziecko, chce mi sie do Polski, jestem zrezygnowana wszystkim:(
 
Jeżeli chodzi o sex to u nas jest ale jakoś też nie za często.. raz na tydzień może czasami dwa razy (np wt niedziela hehe)\
A dziewczyny mam pytanie... troszkę intymne ale powiedzcie mi czy możemy używać jakiś żeli nawilżających? Mam tam taką posuchę że masakra a na sucho to nie fajnie ;P

Też mam kota brytyjczyka, mam małe szkody po nim w postaci dziury wydrapanej w ścianie :p (a drapak ma) Od momentu jak został wykastrowany to taki cudowny kot :) Nie miauczy po nocach, super się z nami bawi i zrobił sie taki tulaśny :))
Choinki u nas nie ma od soboty... Bąbki latały te z dołu (wacek się nimi bawił :p) A choinka była prawdziwa... więc igiełki tez były.
Robię karpatkę :)
 
anisiaj ja też juz się niedługo zabieram za robienie listy wyprawkowej i jak się teraz płeć potwierdzi to pomału juz od lutego będę gromadzić a łóżeczko i wózek zostawiam na początek maja bo i tak na razie nie miałabym gdzie tego trzymać nie lubię czekać do ostatniej chwili no i doczekać sie nie mogę ;-)

DzikaBez my podczas całej ciązy kochalismy sie moze ze 3 razy i to na pocżątku :szok: mam nawracające bóle pęcherza i po czułam taki dyskomfort także samego seksiku unikamy ale radzimy sobie w inny sposób ;-)

u mnie choinka sztuczna więc też stoi czekam do kolędy w przyszłym tygodniu synek będzie miał ferie od 14 to sie za to zabierzemy ale jak patrze ile tego nam nawieszalismy to jak tak patrzę to wogule nie mam weny na rozbieranie kurcze zawsze ubiera sie tak fajnie a w drugą stronę to już gorzej :baffled:

ja mam dzisiaj dzień strasznego lenia no masakra do tego ten ból w kroku nie odpuszcza i ledwo ledwo chodzę :-(

ja kupiłam kurtkę na zimę w listopadzie rozmiar L ale ma wszytą w pasie taka gumke na całej długosci to się fajnie rozciąga i dopasowuje do figury więc na drugi rok będzie też dobra bo ładnie podkresli talie o ile bedzie ta talia heh ;-) a u nas też ciepło ani grama sniegu nie zapowiada się na zime juz gorzej na wiosnę bo mam płaszczyk xs i jeszcze go zwężałam w talii więc na pewno nie wejdzie ale poszukam czegoś uzywanego na allegro


zjadłam obiad i tak mi niedobrze że chyba zaraz go zwrócę :-(

po tej maści tak mi się dziś skóra łuszczy że łooo no wogule nie wyjściowa jestem a jurto planuje robic badania mocz morfo bo wizyta tuz tuz w czwartek wywiadówka w szkole jej jak ja wyjdę do ludzi :szok:

mamawikusi mnnnnnn KARPATKA podeślij troszke :-p to nasze ulubione ciasto jak je robie to od razu jeszcze ciepłe idzie w 10 minut kazdy sie uwija z jedzeniem żeby jak najwięcej skorzystał hahha


dziewczyny a to tak na poprawe humoru ;-)
jakbym widziała mojego m i synka jak był mały no tez tak leżeli ze swoimi flachami haha ;)
 

Załączniki

  • 309401_355760987854571_1291201090_n.jpg
    309401_355760987854571_1291201090_n.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
ah te ciasta ciasta :p ja czekam aż Luka wróci z pracy z jabłkami i będę robiła dwie blaszki placka amerykańskiego :p banalne i pyszne, w wolnej chwili dodam przepis na odpowiednim wątku. A dwie blaszki bo jutro moja Tosiula występuje :D Dzień babci i dziadka w przedszkolu i rodzice byli proszeni o przygotowanie poczęstunku. Druga blaszka oczywiście do domu :p Nie mam czasu i siły wymyślać czegoś innego, a nie znam osoby której by ten placuszek nie smakował. Ehhh mam nadzieję, że się ze wszystkim wyrobię dzisiaj. Zostało tylko odkurzenie ale to Luka się zaoferował :p Ja muszę wziąć prysznic, umyć łepetynę a później jakoś dosuszyć i ułożyć włosy. Ehhh zawsze dziwiłam się jak ktoś mi włosów zazdrościł, że gęste bardzo i grube - ja bym nie zazdrościła godziny suszenia, albo półtoragodzinnego suszenia z układaniem. Ale cóż jakoś może ze wszystkim zdążę., Mam nadzieję tylko, że teściowie przyjadą o czasie a nie wpadną godzinę wcześniej :p Lecę. Już mnie dziś nie będzie. A jutro pewnie dopiero zajrzę wieczorem, wtedy też zdam relację z dzisiejszej wizyty :)
 
reklama
co do kurtek, ja nie kupuje nowej bo spokojnie sie mieszcze w swojej a dodatkowo u nas sie zaczyna powli wiosna wiec nie ma sensu. Anula ja Adama tez w grudniu rodzilam tylko rok pozniej :-D wtedy od mamy kurtke pozyczalam zeby nie kupowac na jeden sezon nowej :-)

olunia moj biust tez skoczyl z rozm b do dd. najszczesliwszy z tego powodu jest maz oczywiscie.

U nas choinka sztuczna, stoi nadal bo mi sie nie chce tych wszystkich babek sciagac... Ale bedzie pustka jak sie ja schowa.

Parcie na plec. U mnie w rodzinie nie ma, ja mialam :-D znaczy marzenie, ale to juz wiecie :-D To wlasnie predzej moja mama mnie do pionu przywraca. Mowi ze wychowywala i corki i syna i ze nie ma zadnej roznicy, dziecko to dziecko. Ale jednak fajnie byloby miec te "babskie sprawy".

dzikaBez wagowo u nas widze podobne spostrzezenia. Tez jestem na 0 a z Adamem mialam na plusie jakies 5kg. Co do wspolzycia ja unikam ale to z btraku libido :-D Biedny ten moj J, naprawde. Niekiedy juz musi isc spac na kanape bo nie wytrzymuje jak lezy kolo mnie a ja jestem nie ugieta :-D

anisiaj ja bede kupowac na raty. Moj J sie juz wydziera jak widzi owe zakupione spioszki, ze finansowo w d***e jestesmy a ja juz dziecku kupuje ciuszki. Wiec narazie bede kupowala i nie bede mu pokzaywac. Nawet sobie ta chlopina nie zdaje sprawy jakie to sa koszta jak sie wszystko razem zbiegnie zeby zakupic. Przy Adamie nie kupowalismy ubranek bo wszystko dostalam od cioci, ale porozdawalam jak tylko maly wyrozl. Mielismy male mieszkanko w bloku i nie bylo gdzie tego trzymac. na pewno na sam koniec zostawiam wozek do zakupienia. Lozeczko bede miala od kolezanki ale mysle czy nie kupic koszyczka zeby ;latwo przeniesc na dol z dzieckiem jak bede w kuchni czy salonie. Buy Mamas and Papas Rocking Moses Basket Stand at Argos.co.uk - Your Online Shop for Moses baskets. moja ciocia cos takiego miala i mowila ze przydatne. a tanie w miare. a z tym odkladaniem kwoty to jest najlpsze rozwiazanie. Tez zaczne konkretnie :-D myslalam juz wczesniej tym ale wiecznie nam brakuje :no:

paulus ja tez chce do Polski :-( nawet wole nie myslac bo jak pomysle to chodze i placze. A najgorsze ze moja siostra 29 czerwca bierze slub a ja prawdopodobnie nie zdaze paszportu malemu wyrobic :-(

a anula dawaj przepis :-D ja mam takiego smaka na jablka ze łooo matko :-D mialam juz szarlotke i ucieranego z jabkiem, twojego nie znam ale chetnie sprobuje

Ja zaproponowalam mezowi ze moze zostanie z chlopcami na weekend tego 29 czerwca a ja polece do Plski na to wesele... pojechalabym w piatek o 21, w spbote rano bylabym w miescie rodzinnym, poszlabym na slub, odespala w niedziele i w poniedzialek o 6 juz do samolotu wchodzila. Ale baaardzo mus sie nie podoba ten pomysl, pewnie tez chcialby jechac na wesele :-( i co ja mam zrobic? mam tylko jedna siostre :-( w dodatku mialam byc swiadkiem :-(

Aaa i jeszzce cos. Od kilku dni mam takie dziwne kolatania serca, strasznie nieprzyjemne, jakbym jakas arytie miala. bez wzgledu na to czy siedze czy stoje czy ide... niepokoi mnie to.
Dzis po zajeciach Adama w miescie przezylam koszmar, myslalam ze mi portfel ukradli, poszlam na poczte z awizo odebrac nalepke na sciane do pokoju Adasia i przeszukalam cala torbe i nie bylo. Prawie sie tak rozplakalam jak pomyslalam ze 50 funtow stracone i dowody. Na szczescie to tylko moje roztrzepanie, portfel znalazlam w domu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry