reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
na jej profilu, ze względu na fakt iż ja tą grupę zakładałam - wszystkie czerwcowe mamy, które wyraziły chęć bycia w tej grupie na FB, automatycznie zostały moimi znajomymi.
 
Dziewczynki wszystkim chorym zdrówka życzę :)

MamaTrójki odezwij się kochana. Martwimy się :(

Ja przez swoje przeziębienie(była też gorączka) brałam tylko apap, syrop z cebuli, cytryny i czosnku, tantum verde. Boję się strasznie brać jakiekolwiek leki ale jak nie ma wyjścia to co zrobić :( Dzisiaj jestem wykończona więc jak mała zaśnie ja też padne
 
ale się objadłam placuszkami ziemniaczanymi :D jestem peeełna :]
Do tego zaniepokoiły mnie wpisy na fb MamyTrójki dotyczące pobytu w szpitalu (?), kroplówki (?), mam nadzieję, że z nią wszystko dobrze :( czekam z niecierpliwością na jakieś wieści.

ależ narobiłaś mi ochoty na placki :happy2:zaraz idę trzeć kartofelki..
Mam nadzieję,że z MamąTrójki wszystko dobrze :(
 
wpis MatkiTrójki - mam nadzieję kochana, że nie będziesz miała mi za złe że to wklejam, ale wszystkie się tu martwimy :
[h=5]"Dla martwiacyh sie dzidzius caly i zdrowy uff.kroplowki rozkurczowe ale bezpaniki jestesmy bezpieczni"[/h]
 
Ewelina- apap nie częściej niż co 6 godzin, ale przy gorączce 37,4 (to właściwie stan podgorączkowy) to nie powinno sie brać chyba ze rośnie, mi lekarz powiedział żebym brała tylko powyżej 38, pozatym nie warto sie faszerować chemią

Ewa- wiesz tu juz nawet nie chodzi o syna, tylko o to żeby dziecko było innej płci niż pierwsze, takie gadanie ludzi, wkurza mnie to bo po tym co przeżyłam w ciązy z Ewą wiem jaka płeć jest nieistotna

Mamatrójki- mama nadzieje ze to nic poważnego

Ailatan- wyjaśniło sie cos w Twojej sprawie? mam nadzieje że wszystko dobrze się ułoży
 
a ja na fb nie widze żadnego wpisu MamyTrójki ale dobrze że anula piszesz że jest ok bo się przeraziłam co się stało :-(



DzikaBez mam dokładnie to samo i tak mnie to wku**** bo kto by się nie dowiedział o ciązy to nie zapyta czy wszystko dobrze czy dziecko zdrowe tylko no to życzę dziewczynki :angry: i teksty na pewno byś chciała dziewczynkę teraz :wściekła/y: ja na pytanie wiesz już co będziesz miała odpowiadam tak wiem DZIECKO :-p
jakby obowiązkiem ludzi było posiadanie dzieci obu płci :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamatrójki oby wszystko było dobrze, trzymam mocno kciuki:)

Mam takie pytanko (dla niektórych może śmieszne) - od środy po amnio mam leżeć przez kilka dni. Zastanawiam się, jak mam funkcjonować skoro w poradni genetycznej lekarz powiedział mi, że nie powinnam nawet herbaty sobie robić, nie brać prysznica, bo zbyt długo będę stała :no: Rzeczywiście leżenie w ciąży tak wygląda??
 
Do góry