reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

teri super instrukcja :] Muszę Lukaszowi pokazać, on jest w miarę wyrozumiały, ale mu nie zaszkodzi :) A ostatnio mój mąż stwierdził, że musi się odchudzic, i nie zamierza przytyć ze mną w tej ciąży. Kibicuję mu bardzo ale chyba nie da rady bo ja ciągle jem i go kuszę :p Natis ja właśnie też byłam strasznie zaskoczona. Ehhh Luka się śmieje na samą myśl o tym moim karmieniu :p przy Tosi było tyle pokarmu, że nim strzelałam, i biedne dziecko zanim się dorwała to była cała mlekiem zlana ehhhh :p
 
reklama
Córka sie obudziła i napisze tylko że moja mama też miała tyłozgięcie i lekarz jej powiedział że bedzie miał problem z zajsciem w ciaze
MamaLusia- bliźniaki rok po roku to musiała byc niezła "zabawa"
 
MAMALUSI - tyłozgięcie nie ma żadnego wpływu na poród, a jedynie utrudnia nieco zajście w ciąże i utrzymanie jej w pierwszych tyg. (choć nie zawsze). Do 3 m-ca macica wraca na właściwe miejsce i już nie jest 'tyłozgięta'.

TERI - instrukcja czadowa. Wysłałam ją mężowi do pracy. Stwierdził, że od dzisiaj zacznie się do niej stosować - zacznie od kaca ;-)


Dziewczyny - właśnie łyknęłam pierwszą witaminę w tej ciąży. Trzymajcie kciuki, abym ją utrzymała w żołądku. Tak jak pisałyście wcześniej mam nadzieję, że na mdłości choć troszkę pomoże...
 
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny. próbuje was nadrobić ale jest na prawde nie lada wyczyn. ja ostatnio mało sie oddzywam bo bardzo źle się czuje i jestem osłabiona ale mam nadzieje ze nie długo o przejdzie. moje malenstwo juz kopie ale zauwazyłam że zaczeło kopć tak jak miala wieczorne mdłosci od 19.30. a może wcześniej w ciągu dnia juz kopie ale nie mam za bardzo czasu dla siebie bo jeszcze nie jestem na zwolnieniu a ogarnąść prace dzieci i dom to pochłania mi całą uwage. ale pewnie nie jedna jest w takiej sytuacji jak ja i mam nadzije że mnie rozumiecie.a i trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&&&&. pozdrawiam wszystkich
 
Ale produkujecie :D

Palin nasmialam się z twojej filozofii :) aleasz racje, lepiej tak dumać niż nasłuchiwać złych objawów i sobie wkręcać.

Ktoras pytała o szampon przeciwłupieżowy. Polecam oliprox. Nie wiem czy jesteście świadome (ja nie byłam) ze łupież to grzybica. Włączyłam z łupieżem w ciąży z Bartkiem i dopiero lekarz kazał mi oliprox kupić. Zmiana była zauważalna juz po 2 myciach. Mi płatami normalnie się puszczyk. Nizoral przetestowalam, tylko złagodził objawy ale blnie wyleczył niestety.

Ja mam dzisiaj zły dzień. Nie lubię mówić o pracy, ale się wyzale. Musiałam napisać dzisiaj raport do mopsu i prokuratury. Trojka super fajnych malutkich dzieci trafi do pogotowia opiekuńczego. Nienawidzę tego!
Czekam na Irka bo wpadłam na szalony pomysł. Chyba domyślacie się jaki. Rozmawiałam z panią z centrum i powiedziała, ze da się przyspieszyć pewne rzeczy i papierkologie i jakbyśmy. Jutro stawili się w centrum to na święta byśmy mieli troje dzieci więcej.
Dzieciaki są cudowne... W wieku 6 miesięcy, 2 i 3 latka. Najmłodsze dziewczynusie i chłopiec. 3 latka, jak nasz Krzyś, między nimi by było 8 dni różnicy...
Tak mi podpowiada serce. Budowaliśmy dom z myślą o rodzinnym domu dziecka, wiec może taki plan się zisci?
 
hej moje kochane
ale wy produkujecie
czytam was ale nie regularnie i nie zawsze jestem w temacie

isis trzyma kciuki za wyniki

co do instrukcji jest genijalna
co do spania z dzioeckiem to juz mam dosc ciagle mnie kopie i zaczepia

miłego dnia
 
reklama


he ha he mocne :)

Co do spania z dzieckiem to nam jakims cudem udało się tego uniknąć, ale to może dlatego, że synek spał w łóżeczku obok naszego łóżka, na wyciagnięcie reki. Bardzo to było wygodne moim zdaniem :tak:Dopiero jak skończył 5 lat przeprowadził się do swojego pokoju. Ostatnio bardzo lubi zasypiac w naszej sypilani a potem małż dźwiga go i przenosi do jego pokoju....ale na szczęście w nocy spi i nie przychodzi, za to jak się obudzi rano to natychmiast idzie do nas na przytulanie :tak:


Ja mam dzisiaj zły dzień. Nie lubię mówić o pracy, ale się wyzale. Musiałam napisać dzisiaj raport do mopsu i prokuratury. Trojka super fajnych malutkich dzieci trafi do pogotowia opiekuńczego. Nienawidzę tego!
Czekam na Irka bo wpadłam na szalony pomysł. Chyba domyślacie się jaki. Rozmawiałam z panią z centrum i powiedziała, ze da się przyspieszyć pewne rzeczy i papierkologie i jakbyśmy. Jutro stawili się w centrum to na święta byśmy mieli troje dzieci więcej.
Dzieciaki są cudowne... W wieku 6 miesięcy, 2 i 3 latka. Najmłodsze dziewczynusie i chłopiec. 3 latka, jak nasz Krzyś, między nimi by było 8 dni różnicy...
Tak mi podpowiada serce. Budowaliśmy dom z myślą o rodzinnym domu dziecka, wiec może taki plan się zisci?


Powodzenia! Biedne maleństwa, oby Wam i im się powiodło!
 
Ostatnia edycja:
Do góry