reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Hej kochane
Ciężko mi nadrobić waszą produkcję. Czekamy u taty na księdza. Dziś ma kolędę. Tato co wozi , znaczy zaoferuje. To nasz znajomy ksiądz. Jak pójdzie jedziemy na narty. Może dziś pojedziemy do domu bo dzieciaki śpią fatalnie i nocka z 2 gdzie jedno budzi drugie w tym samym pokoju to koszmar.
Mikotku
Biedna Zosia. Współczuję wam. U nas dziąsła straszne. Zębów brak nadal.
Robaku
Niestety tak to bywa z facetami. Chociaż generalnie ciężko o takie gesty.
Pali.
Może wasze ciepło i tulenie pomaga na kolki. Kangurowanie bardzo pomaga więc ma coś na substytut w waszym łóżku
Paulinka
Gratki 3 !
Justa
Toś poszedł z P na chwilę na dwór. Nie ma gorączki i nie kaszel od 3 dni więc choć na chwilkę. Ładne butki
 
reklama
Uff Tosiu śpi, K z Julią grają a ja mam chwilkę.

Robaczku na katar mam otrivin, maść majerankową, olbas na piżamkę. Do tego mgiełki solankowej używam do inhalacji i solil fizjologicznej. Czyszcze wodą morską. Już pomysłów mi brakuje
Co do poczty to brak mi ładnych słów. Bez komentarza zatem :wściekła/y:

Mikotku oj nacierpi się biedulka przez tego ząbka :( U nas jeszcze sporo ich brakuje i jak kolejne będą tak ciężko wychodziły jak te dzisiejsze dwie trójki to zwariujemy oboje :(

Wisienko a dziękujemy :) Ciekawe kiedy u nas ksiądz będzie chodził. Mam nadzieję, że w ogóle będzie bo dwa lata temu na osiedle nie doszedł. U nas pamiętam Jula miała leciutki sen i każdy hałas ją budził a teraz Tosiu nieraz tak się drze a ją to nie rusza nic a nic

Lecę zupkę wstawić
 
Paulunia co gotujesz?


Palin to,co matka karmiąca je, wcale nie.jest tak.obojętne dla dziecka. Ale jest grupa szczesliwcow, ponoć, w której matki jedzą wszystko i dzieci nie reagują. Tak miała moja kuzynka. Jadła wszytko, łączenie z kapusta i kawa.


Robaczku brak słów! :-/ jesteś już w domu?



Wisienka wcześnie kolęda. U nas pewnie za jakiś tydzień będzie ksiądz. Nart zazdroszczę, jeździć nie umiem, ale może kiedyś ;-)
 
Mówię wam dziewczyny jak się cieszę, że te dwie trójeczki się przebiły. Może na jakiś czas i choroby się skończą. Tak bym chciała mieć już zdrowego, bez lejącego się katarku Tosia :tak:

Mikotku dzisiaj będzie krupnik i krokiety z ziemniaczkami i surówką :)
 
Jestem po zakupach, ło matko, ale się zmęczyłam :D Myślałam, że w pół godz oblece a godzinę mnie nie było. Do tego Hubi już trochę waży i jeszcze te grube kombinezony, zmachałam się jednym słowem mówiąc :) W drodze powrotnej zaczął przysypiać a teraz prowadzi monolog w łóeczku :baffled:

Ale... pan na poczcie, kttóry podał mi parasol, przepuścił mnie, gdy była jego kolej ( stał przede mną ) Także Panu zwracam szacunek !!!!!

Powiedzcie, jak żyją rodziny za 2000 tyś miesięcznie ? Przecież takich jest dużo. Ja raczej kasy nie liczę specjalnie ale szlag mnie trafi, gdy nic nie kupuje a trace 200 zł :wściekła/y: Kupiłam filet kurczaka i 300 g cielęciny i parówki, kawę i proszek do prania i dwa pudełeczka lekarstw. Przyniosłam to w jednym ręku i straciłam ponad 2 stówy !

Palin nie przeoczyłabyś nietolerancji, uwierz mi. Jak nie ból brzuszka to kupy ze sluzem, wysypka, niepokój. Na moje to Krysia nawet kolek nie ma - to kończy się płaczem i twardym brzuszkiem. Bączki to fizjologia ! Każde dziecko je puszcza. Hubi jak ma noc to purta tak, że zrywamy boki ze śmiechu :) Jak opisujesz zachowania Mikołaja to jakbyś pisała o Hubercie :) Ja do 3 m-ca spała bym z Krysią ona bardzo potrzebuje bliskości. To taki optymalny czas by ładnie potem do łózeczka przenieść. Hubisia do 3 m-ca kangurowałam i spał na mnie potem sam zrezygnował :D

Mikotko, ja też miałam to szczęście że mogłam jesć wszystko przy oby dwu chłopakach. Uważałam pierwsze dni a potem powoli wszystko wprowadzałam do diety. Łącznie z kapustą, fasolą, pomidorami, truskawkami, smażone, przyprawy. Tylko tez dodawałam dużo kopru i piłam laktacyjne herbatki i kawki - ale to bardziej na ilość mleczka.


Justa fajne buciki. Ja lubię obcasy mimo, że wysoka jestem, bardziej kobieco się czuję ale też najczęściej na płaskim chodzę i to w sportówkach a tera w trekingach. Koniecznie musimy się spotakć, weekend też może byc i serdecznie też zapraszam Twojego Małża !
Imprezki karnawałowej zazdraszczam. Nam nic się nie kroi :( Chyba, ze wyjście do klubu jak S przyjedzie lub jak ja będę w Warszawie to z koleżankami się przejdę .

Paulunia oby katar się skończył. Wiesz, że Hubisiowi na katar inhalacje działają odwrotnie. Zaraz jest zaflegmiony. A tak teraz to mu spływa nosem, podaje tylko nasivin i wyciagam fridą lub sam dmucha. Jak robi się krokiety ? JA zawsze kupuję :D

Wisienko, miłego dnia na na nartach ! Foteczki porób !

Idę sprzątać. Aczkolwiek Hubi zasnąć nie może - tak to jest jak nie pójdzie o swojej godz spac :(
Na obiadek dziś Sewrynowi mam pierogi z jagodami a Hubisiowi kasze jaglaną z warzywami i mięsem mielonym ze szpinakiem. Ja pewnie poskubię trochętego i trochhę tego :)

Kawa wypita, siły lekko zregenerowane.
 
Mikoto wspolczuje nocki :-( strasznie ta 5 meczy Zosie, i dlugi nie chce wyjsc :-( przebila sie chociaz?
Robaczku u Ciebie snieg u nas deszcz i wichura :-/ ehh mezczyzni :-/ nic nie mysla :-/
Paulunia gratki trojeczek ;-) no to teraz Tosi powinien szybciutko wyzdrowiec :-) a podajesz wapno? Moze ono pomoze na ten lejacy sie katar? Ale pyszny obiadek masz :-D
Justa super buty! Ja uwielbiam obcasy :-D no to jeszcze nie tak pozno poszedl spac ;-)
Palin, Mikoto a ja ostatnio widze w lidlu i biedronce mleko bez laktozy, moze tego sprobujcie?
Wisienka ojejku :-( wspolczuje nocek :-(
Wisienka, Mikoto u nas przed swietami chodzi ksiadz po koledze po osiedlu :-/

Mloda wstala przed 9, jak wrocilam z badan to jeszcze nie spala i sie nie dala polozyc, wiec zadanie na dzisiaj to przetrzymac Mloda do wieczora.. Oj bedzie ciezko..
 
Dostane razu pewnego zawal....
W sypialni zrobilo sie cicho poszlam wiec przykryc.... ale Hubisia w lozeczku nie bylo.... wszedl sobie na przewijak i dorwal drazetki z ogromna iloscia glutenu i laktozy :-:)-:)-:)-:)-:)-( juz widze jutro psmpers :-(
I jak mam nie osiwiec ????
 

Załączniki

  • 1420289706110.jpg
    1420289706110.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 43
Robaczku ja tez nie raz malo wloze do koszyka a rachunek wynoso 200-300 zl :-/ masakra :-/ ja robilam krokiety z nalesnikow ;-) zrobione nalesniki nadziewalam czyms, obtaczalam w jajku i bulce i podsmazalam :-D

Wrzucam zalegle fotki prezentow, lampek i Mlodej w sylwka ;-)
 

Załączniki

  • 1420289903832.jpg
    1420289903832.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 36
  • 1420289917098.jpg
    1420289917098.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 39
  • 1420289926677.jpg
    1420289926677.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 37
  • 1420289947343.jpg
    1420289947343.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 38
  • 1420289956549.jpg
    1420289956549.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Robaczku dziekuje za podpowiedz:)

Mikotku to jest straszne,jak dlugo mozna walczyc z jednym zebem?! Bidulka kochana. Mam nadzieje,ze taka nocka juz sie nie powtorzy.

U nas ma wrazenie,ze trojki ida juz od ponad 2 miesiecy a jeszcze nic sie nie przebilo:(
 
Do góry