reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam kochane. Prawie Wigilia. Farsze gotowe, sałatki gotowe, ciasta gotowe. Tylko mrożone się pieką. Piekny dzień mieliśmy.
Mam nadzieję jutro napisać do was. Zostało tylko przygotowanie Wigili.
 

Załączniki

  • 1419375609016.jpg
    1419375609016.jpg
    5,1 KB · Wyświetleń: 40
  • 1419375635972.jpg
    1419375635972.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Wisienka cudowne zdjęcia! Widzę że masz takie prawdziwe filmowe święta! Super
Mikoto też zwróciłam uwagę na zdjęcie Zosi z Tatą :-) Ty już pewnie w kuchni co?
Gosiak Palin jak nocka?

Wigilijny cud. Tymek przespał noc. O 6.40 stanął w łóżeczku i wolał. Póki co więcej śmiechu niż płaczu :-)
Wyciągnęłam łososia do rozmrażania. Zaraz jedziemy na cmentarz i po teściowej po kapustę z grzybami i grochem.. no i obowiązkowo makówki :-)
 
Dzień dobry w ten wigilijny, zimowy (choć za oknem jakoś nie widać, żeby zima przyszła, chyba tylko w kalendarzu), najkrótszy w roku dzień.

Madzia, dziękuje. Nocka super. Miki oczywiście wstał i przyszedł po mnie, ale ze udawalam ze śpi zadowolił się tatą i nawet szybko zasnął znowu. Krysia tez miała swoje standardowe dwa karmienia, ale szybko po nich zasypiała (jak nigdy nawet zmiana pampersa jej nie rozbudzała), teraz tez juz zjadła śniadanie i śpi w najlepsze W ŁÓŻECZKU!!!

Widzę, ze u Was juz magia świat działa, oby po nie zniknęła ;-)

U nas tez juz praca wre. Oczywiście, jak się tego spodziewałam, Mikołaj chodzi po domu z choinką, aż ta jak prawdziwa gubi igły :p Zanim wstał udało się poprasowac pranie, obrusik i ciuchy na Wigilię, zjeść śniadanie, zmienić pościel i wypucować podłogi. Rybki się rozmnażają, wiec mam czas dla tego mojego Smerfa. Aro ma dziś wczesniej wrócić to zrobi ostatnie zakupy i zacznie my szykować ucztę.

Nasza Bałda ma dziś miesiąc. Ależ ten czas pędzi!
 
Witam się w ten wigilijny poranek!



Gosiak dziękuję :-* wczoraj Zosia przesiedziala w oknie i zachwycala się swiatelkami ;-) Kochana, wszystko co.zaplanowałas na pewno zrobisz :-* Zosia przy Czwórkaxh dolnych maila aż bordowo sine, ale aż.cztery razy zmieniało kolor zanim.ząb się przebił :-( oby u Tymcia poszło szybciej!


Wisienka <3 czekam na Twoją wigilijna relacje :-) cudowny nastrój! I ta szopka!


Madzia aaa zaskocze Cie ;-) moje wigilijne poranki od lat niezmienne, niespieszne, długie i przyjemne, co by cały rok tak było :p pięknie Tymek pospal!


Palin brawo dla Krysi! Hi hi zwizualizowalam sobie Mikołaja z choinka ;-) no.Kochana, zakasowalas nas wszystkie, taki pracowity poranek :-o Palin! Szacun!


Mikotkowy właśnie.wraca. Dzisiaj o 7 miał denstyste, potem.jeszcze odebrał papiery na badania z firmy, zakupy i wraca.



Kochane! Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Niech ten cudowny czas będzie czasem pełnym miłości i spokoju, zrozumienia i życzliwości! To nasze kolejne święta razem :-D dziękuję, że jesteście :-*
 
Palin ha ha :-D dziękuję! Wiesz, naszła mnie taka refleksja,że gdyby to.była.choinka wysokości m.in. 180 to Mikołaj chyba by spasowal :p i odpuścił noszenie choinki ;-)
 
Witam Wigilijnie
Przede wszystkim życzenia ! Kochane aby te święta były radosne ,bez nerwow, chorób, pośpiechu. By były czasem miłości , pojednania i szczęścia. Niech magia Świąt zagości w waszych sercach i w nich pozostanie a Narodzony Bóg niech wam błogosławi!


Moje maluchy spaly dobrze do 8. Wszystko już gotowe. Tylko przygotowanie wieczerzy i stołu. Radośnie dziś u nas od rana. Czekamy na P, w pracy mu się przedłużyło i będzie doskonale.
Madziu
Hehe faktycznie cud. Cudownego dnia
Palin
Zdrowia i szczęścia dla Krysi i niech dzieciaki dzisiaj współpracują
 
reklama
Kochane ja na szybko, bo jakos dzialac chce, tylko czekam az Nelka wstanmie zanim zabiore sie za makowiec :tak:

Nocka nawet oki, Tymus budzil sie chyba z 4 razy plus pelna pobudka w okolicach 6 :dry: Nelka od 20 spala ciagiem do 4 !!!!! ja nie wiem jak ona to robi ;-) zjadla 90 ml mleczka i spi do teraz.... co prawda zasnela ok 5 bo cos sie krecila ale i tak pieknieee

Nadrobieee pozniej
 
Do góry