reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Witam, dziewczyny trzymam kciuki za wasze wizyty. Ja rano tez czuje się kiepsko, brak tchu ale u mnie najgorszy jest kompletny brak energii, niby dziś jestem wyspana ale dziecko wysysa mi całą moc. Najgorsze jest kiedy mąż do pracy, a ja rano muszę szybko się rozruszać bo mała chce jeść, na ręce (najbardziej lubi tańczyć), jeszcze kupe zrobi. Nie mam czasu nawet zjeść, a później w głowie się kręci. W poprzedniej ciąży 2 razy straciłam przytomność, ale maż był wtedy w domu to mnie cucił. Licze4 że za 2-3 tyg. będzie lepiej. A co do jedzenia to ja tez nie bardzo mięso toleruje, ryby jeszcze jeszcze, mam dużą ochotę na mleko, świeże owoce, zwłaszcza jabłka i dużo dużo pije.
A co do prezentów to w rodzinie tylko symbolicznie ( w zeszłym roku upiekliśmy z mężem takie pierniczki w kształcie "ciastków" ze Shreka, i każdy miał takie charakterystyczne elementy obdarowanego np. jeden trzymał piwo, a inny, kobieta miał jeszcze małego ciastka w brzuchu. Tylko mojej mamie składamy się na coś ekstra, mój mąż woli jak kasę z prezentów przeznaczymy na wyjście do jakiejs lepszej restauracji, więc w tym roku zostanie nam tylko prezent dla małej, pewnie jakaś zabawka albo ciuszek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
;)))) Na wstępie dziękuję kochane za wsparcie :) Wróciłam już do domku i tak : dzidziuś ok, serduszko jak dzwon pika równiutko :D Nadrobiło moje maleństwo troszkę, bo na pierwszej wizycie różnica między USG a OM to był tydzień, a teraz już tylko 4 dni :) Nic się nie odkleja, wszystko jest ok. Te plamienia i ból podbrzusza nie wiadomo skąd, być może ze zmęczenia. Dostałam Duphaston i No-spę. No i oczywiście odpoczywać, leżeć i L4 do 20, wtedy następna wizyta. Eh wiecie co ? Ulżyło mi, a tak się denerwowałam. A z tym L4 to trochę mi głupio względem kolegów i koleżanek z pracy, bo pewnie grafik trochę skomplikowałam :/ale trudno dzidziuś i zalecenia lekarskie najważniejsze :) Hmmm tak czekałam na moją panią doktor i patrzyłam na te wszystkie kobietki z brzuszkami, które się tam przewijały, i słyszałam płaczące maleństwa i już się nie mogę czerwca doczekać :D Przypomniało mi się jak to z moją Tosieńką było, jak ją rodziłam i jak była taka maciupeńka :D a teraz baba taka hihi :p kurde ale jestem happy :p
 
anula grafik grafikiem, najważnieszy nowy obywatel ;-)
pociesz się że ja swoich zrobiłam jeszcze lepiej - środa test, czwartek L4 - i jeszcze nie dojechałam żeby zrobic przekazanie obowiązków - heh mam odpoczywać a nie jeździć 50 km ;-)
 
Ewelina mi tez czasem jakby brakowalo tchu, otwieralam sobie okno zeby wywietrzyc pomieszczenie i bylo lepiej. Ja ostatnio prawie zemdlalam tuz przed wizyta u lekarza, ale on powiedzial , ze czasem tak kobiety w ciazy maja. Zmierzyl mi cisnienie i bylo ok
 
Witam Panie :-) Kurde za Wami nadazyc to masakra :)
anula wspaniale wiadomosci!!! Gratuluje!!!

Ja to dzisiaj ledwo sie zwleklam z lozka :baffled: jestem poprostu padnieta jakbym wcale nie spala... Glowa to mnie tak rano bolala ze myslalam ze nie wytrzymam. I do tego jakies zawroty glowy i brak tchu... No masakra jakas... Aha no i zaliczylam pierwszego porannego pawika :szok: Ogolenie czuje sie jeszcze do dupy, ale juz jestem w pracy i musze sie jakos wziasc w garsc.
Co do prezentow na swieta to nie mam kompletnie pojecia co kupic rodzince :baffled: Moja siostra za trzy tygodnie rodzi drugiego synka i chyba bardziej na dzieciaczkach sie wlasnie skupie (starszy skonczy 3) Starszemu pewnie jakies lego bo tez lubi bardzo a nowemu to wlasciwie obojetnie co, bo wszystko sie przyda :) Ale pewnie jakas mate edukacyjna czy cos w ten desen. Mojemu maluchowi peweni jakis fajny ciuch (bo babcie i ciocie juz zaopatrza go dobrze w nowe zabawki). Najwiekszy problem mam z moim R bo on zawsze mowi ze nic nie chce i niczego nie potrzebuje i tym samym nie ulatwia mi sprawy. Ale moze jakis fajny film na Blue-Ray-u albo 3D (jest maniakiem s-f :-)). Rodzicom i tesciom to raczej symbolicznie. Ksiazki, plyty z muzyka itd.
Ostatnio jestesmy poprostu wypompowani z kasy :baffled:
 
A co do prezentów to w rodzinie tylko symbolicznie ( w zeszłym roku upiekliśmy z mężem takie pierniczki w kształcie "ciastków" ze Shreka, i każdy miał takie charakterystyczne elementy obdarowanego np. jeden trzymał piwo, a inny, kobieta miał jeszcze małego ciastka w brzuchu.

Świetny pomysł :) Dzięki za podpowiedź ;-)

_anula, mówiłam, że będzie dobrze. Teraz sobie odpoczywaj, leż ile się da i ciesz się każdą chwilą :happy2:
 
Zagłosowałam :-). Anula cieszę się , ze wszystko ok . Leż i odpoczywaj bez wyrzutów sumienia - dzidzia najważniejsza. Trzymam już kciuki za wizytujące jutro &&&&& .
 
reklama
Do góry