reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Wrocilysmy :-D mialam spotkanie ze sprzedawca drzwi. Jestem bardzo zadowolona, bo udalo sie kupic dwa komplety drzwi zewnetrzych z pelnym zestawem i montazem i super rabatem dla stalego klienta ;-) udalo sie tez przyspieszyc montaz, normalny czas oczekiwania 2-3 tyg a u mnie bedzie juz moze pod koniec przyszlego tygodnia :-D załatwilam tez Mamie i Siostrze rolety do domu, od dawna nosiły się z zamiarem ich kupna, także przyspieszylam sprawę. ROzmawialam tez z wykonawca ocieplenia i elewacji, termin konca czerwca jest raczej realny, hura! Zalezy mi na tym terminie, bo wtedy Moi Dziadkowie sa w domu, ciocia ma urlop, i nie bede sie stresowala ze musze jezdzic z Zosia po skladach budowlanych ;-) zostalo kupic material, musze najpierw sie zorientowac, ile rzeczy zostalo po robieniu elewacji domu. A ze mam dwa konkurencyjne punkty sprzedazy musze porownac ceny i ponegocjowac :p musimy odremontowac ten budynek gospodarczy, jest nam.niezbędny, a Straszy wyglądem :-/

Zosia usnie i lece wstawic jej zupe. Ja od dzisiaj oczyszczam sie z toksyn :p takze zakupilam kefiry, ponoc rewelacyjnie wspomagaja organizm, zobaczymy ;-)


Marys tak jak kiedyś pisałam, wielokrotnie, im więcej mam na głowie,tym lepiej się organizuje ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mikoto, przeszukaj dobrze Zosie, czy nie ma jakiegoś nadajnika, bo znów się z Mikim zgrywaja. Co prawda wstał po 5, ale jeszcze potem przyznał do prawie 8.30.
Wczoraj rozmawialiśmy, po raz kolejny zresztą, ale to jak badanie do słupa. Nawet jak go pytam o czym mówiłam, to jego pamięć ma zazwyczaj zakodowany tylko wstęp. Czas chyba na brutalniejsze środki.

Marys, on nie widzi żeby zrobił cokolwiek nie tak. To ja jestem humorzasta, wydziwiam i się fo****e. Chyba zamierza cierpliwie przeczekać. Oj to się naczeka...

Spacerek udany, nawet kupa na placu zabaw zaliczona. Listonosz przyniósł przesyłkę-pieska. Miki dosłownie sika z radości i gania szczeniaka. Co by to było, gdyby był prawdziwy... :O
 
witam

Mikoto :szok::szok::szok: jesteś dla mnie Mistrzem nie dość że domowe obowiązki wykonujesz na 6 to jeszcze takie ''męskie'' sprawy załatwiasz i to pewnie lepiej od faceta bo dołączysz swój wdzięk i urok osobisty i od razu wszystko szybciej idzie załatwić :-D:-D wiesz chyba też przydałby mi się detoks kiedys robiłam przez tydzień byłam tylko na jogurtach kefirach sokach i sałatkach warzywnych efekt był super płaski brzuch !! musze się tez chyba za to zabrać same ćwiczenia nie dadzą dużego efektu :baffled:pytałaś kto mieszka w moim domu - mój brat - czarna owca rodziny z mamą ale to długa i niezbyt przyjemna historia :-(nie idę z Daria do tego cyrku ona jest jeszcze za mała i tak po godzinie krzyków i hałasów ma dość nauczona jest żyć w spokoju i ciszy to takie duże skupiska na dłuższą metę ją męcza a jeszcze zauwazylam u niej jakieś krostki na nóżkach i nie wiem co może od truskawek bo się przemogła i wczoraj zjadła 3 i chciała jeszcze posmakowały jej mam nadzieję że to nie ospa bo ponoć gdzieś w pobliżu jest wirus :-( zdjęcie kapelusza dla Ciebie na modelce wygląda najlepiej fajny jest bo cały przewiewny na upały super no i Biały :-D;-)

Palin co za pieska macie dasz linka ?

przepraszam że tak krótko ale zaraz Dawid wróci ze szkoły i już szykuję mu obiad na talerz żeby nie czekał az wystygnie bo zawsze głodny wraca i chce jeśc już natychmiast ;-)
 

Załączniki

  • DSC01331.jpg
    DSC01331.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC01333.jpg
    DSC01333.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 25
Dzien dobry,

dzis pol dnia nie mielismy netu. Nie wiem czy to router nawala czy cos w firmie maja nie tak...jak juz wlaczyli to jedlismy truskawy, potem chwila i kladlam Tymka, pozniej nastawilam obiad i jestem. E dzis znowu szedl na 6 wiec niedlugo bedzie, zjemy razem obiad. Fajnie jak tak jest wczesniej. Mamy choc chwilke na obiad przed moja praca.

Dzis ide zaniesc potwierzenie mojej ciazy i jak dobrze policzylam to bede pracowac do 28 czerwca, potem urlop i od 1 sierpnia rok wolnosci :laugh2: zobaczymy czy sie nie pomylilam w obiczeniach.

Tymek dzis marud do potegi, ale jak sie juz czyms zajmie to ladnie sie bawil

Marys -WOW gratulacje dla Karinki, moze nad jeziorem zacznie sama juz chodzic !!! milego pakowania ;-)

Palin - od arbuza na pewno nie bedzieszwygladac jak arbuz :-D

Robaczku -
no widzisz Kochana, najlatwiej komus pogadac i jeszcze dolozyc czlowiekowi zartwien. Najwazniejsze, ze my sobie swietnie rodzimy i tylko jak Palin pisala dumne powinnysmy byc z tego :tak: Ciesze sie ze z Hubim juz dobrze

Mikotko
- Ty to jestes obrotna, ja to bym z ocieplaniem nie wiedziala kompletnie od czego zaczac. Zrzucilabym to na bark E nawet jakby go mialo nie byc ;-) podziwiam

Terii
- ja to bym chyba nie wytrzymala na takim detoksie, ale wiem, ze efekty sa super i pewnie, ze lepiej teraz gdy wszytsko swieze . Modelka z Darii pierwsza klasa.
 
Palin :-D hihi:-D zgrany się nasze Dzieciaczki :-D co masz na myśli, mówiąc btutalniejsze??? Proszę zdjęcia pieska, a najlepiej filmik,jak to Miki goni czworonoga ;-)


Teri proszę, nie zawstydzaj mnie :-* to moja działka, bo J.rzadko w domu, a poza tym on "tego" nie czuje :-/ dla niego blacha to blacha, drzwi to drzwi. Ja zanim się na coś zdecyduje to badam temat, co,jak, gdzie i dlaczego tak drogo :p ale mam naprawdę kilku super sprzedawców, którzy pamiętają o rabatach, bo dzięki moim rekomendacjom nieźle nalapali klientów. Także często jestem brana pod uwagę poza kolejnością a też sporo mogę załatwić na telefon czy meila ;-) J.w ogóle się tym nie interesuje, jak przyjeżdża zazwyczaj wszystko juz zrobione albo kupione i czeka na ekipę. Kapelusz jest super! Gdzie kupiłaś? A modelka pierwsza klasa! Chyba w każdej rodzinie znajdzie się czarna owca albo i stado :-/


Gosiak tak jak wyżej pisalam ;-) jak ocieplalismy dom i robiliśmy elewacje to.liznelam z grubsza temat, także teraz to luz. Mam listę i wystraczy zliczyć ile czego potrzeba. Smakował Tymkowi twarożek?
 
Ostatnia edycja:
Melduje sie. USG nic nie wykazalo i hmmm z jednej strony dobrze, a z drugiej hmmm no coz dalej nic nie wiem. Lolek chory, zapalenie krtani. Toska dalej robi akcje po przedszkolu, jest wrzeszczaca, ryczaca... zawsze sie chwalilam ze nie mam dziecka, ktore rzuca sie po ziemi i ktore sie nie awanturuje... to sie nachwalilam. Dzis probujac mnie zatrzymac zlapala za wozek z Lolem... zaczela sie zapierac nogami, bylismy wowczas na kamienistej drodze, ona prawie sie przewrocila i prawie przewrocila wozek, do tego darla sie jak zazynane prosie. Wiecie... ryczec mi sie juz chce, nie umiem do niej dotrzec, bo ona owszem wie ze zle robi, bo przeprasza, obiecuje poprawe, ale co z tego jak zaraz znow sie awanturuje T_T ja wysiadam juz, mam tak serio dosc :'( Do tego wszystkiego Luce poszla pompa paliwa w aucie... znow... auto do odbioru w poniedzialek... wiec nie jedziemy do Wroclawia :'( jest mi tak strasznieee zle 囧 sory za smecenie, ale nie mam sie komu wygadac :-( aaaa do tego wszystkiego Luka ma urlop dopiero od 28 lipca, a nie jak mialo byc na poczatku lipca. Ja od sierpnia zaczynam.... to sie nacieszymy soba... nie ma co :-\
 
Anula rozumiem Cię, doskonale rozumiem :-( musisz.to przetrwać. Wiele spraw się skumulowalo. Tak,niestety, Bywa :-/ jak coś się dzieje,to na całej linii :-/ jedyne co.zostaje to uśmiechać się mimo wszystko, z nerwów nic nie wynika. Trzymaj się Kochana i pisz częściej :-*


Kingusia :-*


Uvieklysmy z dworu, dosłownie. Komary nie dadzą pospacerować :banghead::mad::o jest ich masa!
 
Witam wieczornie z piweczkiem :D
No i stało się, oficjalnie wracam do pracy 5 sierpnia... aż mnie to przeraża... jeszczę muszę tylko do 4 lipca dać odpowiedź, czy wrócę na pełny etat od razu czy na część.. hmm.. no cóż trza będzie się zastanowić. Dzisiaj Karina całkiem ładny kawałek przeszła za jedną rączkę :p a póżniej przebiegła :p cwaniara mała, a skuba dalej szuka rączek żeby złapać :D no nic, poczekam może w końcu się odważy sama ;)

Mikoto a ja chyba wręcz przeciwnie, im więcej na głowie tym mniejsza organizacja :p tak w pracy miałam, zarobiona po pachy, że nawet po tyłku podrapać się nie mogłam, a bałagan na biurku i w papierach miałam, że hej.. ja muszę wszystko na spokojnie, bez pośpiechu :p wow aż tyle rzeczy załatwiłaś! Kobieto, nie ma chyba rzeczy niemożliwej dla Ciebie ;) komary oj to nie dobrze :( nad jeziorem pewnie pełno ich będzie :/ ciekawe czy jest coś na komary dla dzieci :s
Palin to widzę u Ciebie podobnie jak i u mnie :p ale Aro na pewno więcej czasu poświęca Mikołajowi, niż mój M Karinie.. pokaż piesia :D wrzuć foteczkę :)
Teri super kapelusik na pięknej modelce ;)
Gosiak toż to zaraz 28 czerwca :D jejku w końcu odetchniesz :)
Anula dobrze, że usg nic nie wykazało. Mam nadzieję, że z Tosią jednak uda Ci się dogadać i będzie grzecznie słuchała mamusi ;) trzymaj się cieplutko i życzę zdróweczka i mnóstwo cierpliwości!
 
reklama
Witam wieczornie,

Mikotku - kazdy facet powinien zazdroscic Twojemu J bo taka zona to skarb :tak: u nnas komarow kompletnie nie ma, chyba ten klimat nawet tym paskudom nie sluzy :-p
Chcialam dorzucic zdjeice Tymka jedzacego twarozek, ale cos sie nie wgrywa - sprobuje jutro ;-) smakowalo jak zawsze zreszta :-p



Kinia
- widzialam zdjecia Laury na fb - wyglada BOSKO - po naczyniaku praktycznie ani sladu, wyglada jakby sobie nosek starla !! jestem pod wilkim wrazeniem. I wogole jak sie zmienila !!!

Anulka - -tule CIe mocno, mocno....pamietaj , ze po kazdej burzy wychodzi slonce. Wyjdziecie niedlugo na prosta i z Tosia i z Lolusiem a i z Luka sie soba nacieszycie . Gorace buziaki

TO ja moge powiedziec, ze oficjalnie pracuje do 26 czerwca :-D:-D:-D jeszcze raz wszystko przelicze czy w tyg ciazy sie nie pomylilam :-p ale sie ciesze.


E ma wieczor wyjsciowy dzis i jutro, oczywscie wychodzac obudzil Tymka...ten sie tak wystraszyl, ze nikogo nie ma ze pol godzinki go usypialm znowu...bidulek moj. E zawsze go obudzi, czy wychodzi z psem czy gdzie indziej tlucze sie niemilosienie choc wiem, ze nie robi tego specjalnie. ALe niech sie nie dziwi ze cisne o cos wiekszego gdzie byle szurniecia nie bedzie slychac. Tu sciany jak z papieru :sorry2:

Lece na fb bo calyyy dzien mnie nie bylo, zdarzylam tylko po podziwiac Laure :laugh2:
 
Do góry