reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam wieczornie :)
Spacerek dzisiaj obowiazkowo zaliczony! Nawet M sie przylaczyl :p normalnie lato dzisiaj bylo a nie wiosna :D dzisiaj znowu pieklam chalke :p Mloda zasnela kolo 20 wiec mialam czas na cwiczenia i rowerek :D we wtorek minie 4 tydz odkad jezdze na rowerki i jestem z siebie dumna, ze jeszcze nie zrezygnowalam :D Karina jak stoi to robi przysiady :D smiesznie to wyglada, w szczegolnosci jak gra muzyka :p ciekawe czemu tak robi :s

Asiulka zawsze warto zlozuc papiery, nigdy nic nie zaszkodzi ;) ojejku :( zdrowka dla Wojtusia i Bartka!
Robaczku wczoraj nie byl z nami na spacerze, ale za to sprzatal w domu (oczywiscie jak wrocilysmy to mi sie dostalo, ale to juz standart - raz w miesiacu wlaczy mu sie pedancik w glowce).. grac gra dalej.. myslalm, ze moze to przeze mnie, ale twierdzi, ze jak by sie ze mna nudzil czy cos w tym stylu to by ze mna nie byl... no coz... zreszta on maniakiem komputerowym jest od kiedy wyszedl z wojska i siedzial pol roku w domu (11 lat temu), myslalam, ze jak dziecko sie pojawi to sie zmieni... no ale dorwal nowa gre (juz chyba 4 tydz) i duzo czasu przesiaduje na kompie.. co do spania Hubisia to moze samo go najdzie przesypoanie calych nocek? Karinie na poczatku staralam sie na jednym jedzonku podawac wode do picia, ale potem i tak mleko dostawala i zaczela sama z siebie przesypiac noce :szok:
Anula ciesze sie, ze Tata w domu :) wiadomo co bylo? Zdrowka dla Tosi!
Justa zdrowka dla Filipka!!! Jeszcze zdarza jej sie chodzic pozno spac, ale zazwyczaj staram sie ja pzetrzymac do 19-20 ;)
Kingusia zdrowka Wam zycze! Dobrze, ze maz w domku!
Palin no to niezle z tym kinem bylo!
Gosiak udanej wizyty znajomych ;) orientujesz sie moze ile kosztuje paczka z Anglii do Polski? Brat ma mi wyslac iphona ktorego nie uzywa, a nie ma kady narazie na kuriera, ale to to juz sama bym zaplavcila (cjocoaz tyle bo tel oddaje mi za darmo)
Bona ale mialas intensywny dzien ;)
Mikoto mam nadzieje, ze bedziecie miec spokojna nocke!
JestemEwa powodzenia w staraniach ;) i tak jak reszta juz pytala kiedy slub? ;)
Teri ake Daria daje czadu! Gratulacje dla siostry!
Dzika kciuki za prave w dalszym ciagu zacisniete!

Udalo mi sie nadrobic ;)

Spokojnych i przrspanych nocek zycze!
 
reklama
oo ja dzis pierwsza :-p

zapowiadali deszcz ale ładne słonko od rana swieci oby tak zostało dziś jedziemy do siostry męża w odwiedzinki

na obiad robię szaszłyki już mam wszystko pokorojone miesko sie marynuje wiec w sumie obiad już z głowy można świetować niedzielę
Daria dziś wstała o 6 :shocked2:w tygodniu wstaje o 7 zeszłą niedziele spała do 8,30 więc dziś liczyliśmy że pośpimy a tu zoonk pobudka o 6 :shocked2:teraz śpi ale co z tego jak ja teraz juz spać nie bede bo nie umiem spać w dzień :confused2:
skad tyle energii w dziecku żeby o 6 rano wstac i biegac spiewac grac w piłkę :eek::shocked2::sorry:

jakie zabawki są teraz u Was na topie bo u nas wszystkie sobie leża zwykle porozwalane po podłodze i tyle nie interesują jej żadne tam grające zabawki już tylko piłka i balon jest najlepszy bo chodzi i gra kopie balona po całym domu za piłką tez lubi chodzić a cała reszta sobie leży i robi za tor przeszkód :sorry:na roczek chce jej kupic taki samochodzik do odpychania siew Dawid miała taki i go uwielbiał jezdził na nim do 4 lat :sorry: już nie wiem jaka zabawka mogłaby byc teraz dla niej ciekawa :sorry:

Dzika to czekam na info o pracy ja tez wolałabym mamusie już z dziećmi niz bez bo wiadomo że prędziej czy puzniej zajdzie w ciąże :-p ale kiedyś am była taka akcja że pracodawca nie może nas pytać o to czy mamy dzieci i czy chcemy mieć itp ale jak widac mało kto sie do tego stosuje :no:

mikoto jak dziś nocka jak u was dziś pogoda jakie plany na dziś (zawaliłam Cie pytaniami :sorry:)

a to Dari w biegu :sorry:
 

Załączniki

  • SAM_9867.jpg
    SAM_9867.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 51
  • SAM_9876.jpg
    SAM_9876.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 54
No to ja druga :-D

Nie nadrobię na razie , weekend zawsze mamy zabiegany więc nie mam czasu usiąść i poczytać .

U nas szaro- buro :zawstydzona/y: a miało być tak pięknie od piątku , ale to chyba tylko na południu :crazy: Szkoda , bo zanosi się na deszcz . Zosia śpi , jak wstanie dostanie jedzonko i pewnie gdzieś wyruszymy mimo nieciekawej pogody

Wczoraj fajnie spędziliśmy dzień , długi spacer , sklepy, grill, do 19 Zosia była na dworze nie chciała wracać do domku , obeszłyśmy działkę z 50 razy na nóżkach oczywiście .

Wiecie już że nie przepadam jak Zosia nosi sukienki / spódniczki :sorry: Mam jakiś taki film , że lubię dziewczynki tak ubrane jak mają dłuższe włoski , ale chyba się przełamię na lato Zosia została zaopatrzona wczoraj w 3 piękne suknie , tak mi się strasznie podobały :tak: Fotki zrobię i Wam pokażę

Terii, Jak świetnie Daria gra w piłeczkę :-D Super!!!! Jeśli chodzi o zabawki , to u nas to samo zabawki tylko leżą i się kurzą :crazy::wściekła/y: Sama nie wiem po co je kupuję bo Zosia ma je w nosie , lepsze są psy , świnka morska , dzwonki , kwiaty, schody.... Kochana pokaż jaki samochodzik chcesz kupić Darii???

Dzika, Trzymam mocno kciuki &&&& Jak zatrudniałam się w mojej pracy, to szef też pytał czy planuję dziecko , powiedziałam że nie ( Bo nie planowałam ) a potem zaszłam w ciąże ;-) ( Bo stwierdziliśmy z S że jednak chcemy i jesteśmy gotowi na małą istotkę ) Nie był zadowolony, strasznie bałam mu się powiedzieć o ciąży ale jakoś poszło .

No nic muszę kończyć kochane , pomysłu na obiad dzisiaj nie mam ... może gdzieś po drodze coś zjemy . Miłego dnia kochane ;-)
 
przeczytłam tak powierzchownie, wybaczcie że nie odp każdej, napisze tylko co u nas.
w nocy spałam może ze 2-3h wojtkowi temp się wahała między 38,6 a 39,8 już w myślach pakowałam torbę do szpitala, ale mąż mnie powstrzymywał że jeszcze czas, rano zadzwoniłam do lekarki, pojechaliśmy i właśnie wróciliśmy, płuca i oskrzela nadal czyste :eek: a on zwraca i kaszle i ta temp, mamy skierowanie do szpitala i zastrzyki zinacef, Jeśli będzie mieć temp i nie bedzie spadać to sie nie oglądać i jechać prosto na izbę przyjęć.... :-:)-( jak to łądnie pai powiedziała " lepiej jechać 1 raz za dużo niż 1 za mało" i całą drogę robiłam D wymówki że chciałam jechać a on że nie i to jego wina bo już by Wojtek miał może po temp i się nie męczył.
tak samo w nocy, po 3 h chciałam mu dać kolejny czopek bo nie chciała spadać temp a on że po co, przecież śpi i mu to nie przeszkadza że ma temp. myślałam że go uduszę, przecież on był tak wykończony że nie miał nawet siły powiedzieć że mu źle
 
Dawno mnie tu nie bylo :-) wiec czesc wam babki :-) u nas w sumie wciaz to samo w kolko. Jestesmy w trakcie zapisywania Adasia do szkoly specjalnej. Logopeda twierdzi ze maly robi postepy ale nawet nie wie ze w domu praktycznie nie cwiczymy z braku czasu i moich sil. Antkowi wychodzi 7dmy za, dwujka dolna i pirwszy raz podczas zabkowania odstawia dantejskie sceny. Juz miesiac czasu jest koszmarnie mrudny. W tej chwili chlopcy sa zaziebieni ale to tylko katar u Antka i kaszel u Adama, bez temp wiec nie jest zle.
Wczoraj Antek zrobil swoje pierwsze 3 kroki wiec sie zaczelo chodzenie :-)
A co do zbawek... uubiona u nas to kabel. Jedyna rzecz ktora zajmie go na dluzej niz 2 sekundy. Spokojnie kabelek nie podpiety do pradu ;-) milego dnia kochane!
 
korba coś takiego
CHODZIK JEŹDZIK DELUXE MEGA CAR Auto 3w1 KP3523 (4045058799) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
to u Was to samo z zabawkami :sorry:u nas najlepsze są takie pierdoły jak magnesy na lodówkę i .. buty :sorry: uwielbia bawic się butami i je gryzie :eek::cool2: szkoda ze u Was pochmurno przesyłam troszkę słoneczka z południa :-p

kari jej witaj !!!!!!!! napisz co u Was ?? gdzie teraz mieszkasz w Polsce jesteś czy wróciłaś już do siebie ?? brawo dla Antosia jak już 3 kroczki były to lada moment zacznie śmigać Daria zaraz po 9 miesiacu zrobiła własnie kilka kroczków a jak tylko skończyła 10 to juz poszła po całości i teraz już chodzi

asiulka o jej kochana trzymajcie się i zdrówka !! tak lepiej jechac raz za duzo niż raz za mało :-(
 
Witam się niedzielnie!

Nocka lepsza, ale Zosia wstala o 5.45 :-o :-/

Po 9 byłyśmy u moich Rodzicow, Zosia była na spacerku z Dziadziusiem. Zostaniemy na obiad i kawkę, a potem jedziemy do mojego Wujostwa :-)

Teri pogoda super! A rano nie zapowiadało się na to :-S ale Daria jest cudna! Zosia przed chwila bawila sie taka sama piłką :-D przyjechał mój Brat z Zona i Synkiem do Rodziców a wraz z nim ta materiałowa piłka, Zosia nie chciała jej oddać :-) fajny dzień Wam się zapowiada!

Korbus to mieliscie intensywna sobotę, a ten grill, mniammmm :-D czekam na zdjęcia sukienek ;-)

Asiulka zdrowka dla Chłopców! Też uważam ze lepiej.Jechać.1 raz za dużo, mam nadzieję że antybiotyk szybko zadziała!

Kari dobrze, że piszesz! Widzę, że i u Was ciężki.czas, kaszel, zęby :-/ Antek juz chodzi???
 
Mikoto zaczyna chodzic :-) ewidentnie widac ze sie jeszcze troche boi ale potrafi kilka krokow zrobic. Wiec pewnie za miesiac sie przekona I bedzie chodzil.
Teri mieszkamy w uk nadal. W polsce bylo nam bardzo dobrze ale nie mam tam narazie perspektyw finansowych. Choc szczerze powiedziawszy tu tez nadal nic pewnego bo nadal nie dostalam odpowiedzi z najwazniejszego zasilku ktory otworzylby mi drzwi do doplaty do mieszkania. Jesli mi odmowia to nie wiem co zrobie. W maju przyjezdza do mnie na stale mama wiec na pewno bedzie pod kazdym wzgledem latwiej. Mi niestety pojawily sie problemy zdrowotne... 8kwietnia mam lekarza I moze cos ruszy. Boje sie jak cholera. Trzymajcie kciuki zeby bylo w miare ok :-(
 
Dzień dobry, ja tylko na momencik.

U nas pogoda tez juz nie jest tak śliczna jak była w piątek, ale psuć się juz zaczęło wczoraj.

Nocka ciezkawa. Niby tylko 3 pobudki, ale takie płaczki, ze juz nie wiedziałam co jest grane. Na szczęście rano było juz dobrze. Jedynie katar męczy, a na widok odkurzacza jest chmura gradowa.

Teri, moja synowa jest niesamowita. U nas ostatnio Mikiego interesują klocki, ale pewnie dlatego, że jeszcze nowe. No i wspinaczka wszedomeblowa. A juz drabinki to mega zabawa. Sam potrafi wejść 3 szczebelki, potem jak się troszkę pomoże to prawie pod sufit wlezie.

Kari, dobrze Cie widzieć. Zdrowia dla chłopców i dużo duzonsil dla Ciebie.

No i wołają na obiad. Do później Kochane :-*
 
reklama
Ojejku, to sie cos pogubilam, bo bylam pewna, ze co najmniej dwie biora slub :-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Mielismy date, ale w koncu odwolalismy, bo zaszlam w ciaze i od tamtej pory nie mamy, ale powiedzialam, ze koniecznie w tym roku :sorry:
Bona, Milej wizyty tesciowej :tak:
mikoto, w koncu przeszlam chyba kilometr na piechote i doszlam do przystanku, z ktorego autobus prosto pod moj dom jechal, wrocilam autobusem :-p Bo ja - osoba nienawidzaca metra - w zyciu bym nie wsiadla do pociagu, wiec musialam sie nagimnastykowac (rowniez mozgowo):zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p
marys - to wszystko zalezy jaka firma wysylasz. Naprawde, nie mam pojecia jak to dziala, ale to zalezy od wymiarow paczki. Na pewno nie mniej niz 20 funtow, ale jak spojrzalam teraz na stronie internetowej to w zaleznosci od firmy potrafi nawet dojsc do 100 :szok::zawstydzona/y::sorry::eek:
teri - twoje zdjecia mnie zabijaja :zawstydzona/y: sa za slodkie, po prostu nie moge sie przestac usmiechac! :-D:-D:tak: Co do zabawek... glosne :zawstydzona/y: glosne, glosnie, jeszcze raz glosne, uwielbia doslownie wszytko, co wydaje z siebie dzwieki. Mamy taka mala pileczke, ktora piszczy jak sie ja nacisnie - uwielbia. I ostatnio sie dorwala do lyzek to jak zaczela w nie uderzac nie mogla przestac, tak jej sie podobalo :-p
kari - trzymam kciuki za lekarza, powrotu do zdrowia! :tak:;-)
 
Do góry