reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam poranie.
Asiulka, ja już sama nie wiem od czego. Zwalam na co się da: zęby, pogoda, wrażenia po weekendzie, nawet skok. Mam tylko nadzieję, że nie choróbsko.

Kingusia jeszcze troszkę i po naczyniaku nie będzie śladu. Laurunia jest cudowna. Dobrze, ze czujecie się lepiej. &&&& żeby szybko zrobiło się już całkem dobrze.

Morena – Synek mi „dzielnie” pomaga w niespaniu nocnym

Mikotku – no Synek średnio dał pospać. Budził się średnio co 40 minut (po mleku pospał godzinkę, ale później nadrabiał). Ostatecznie wstał 5.40. Miałam nadzieję, że jeszcze zaśnie, ale czy można spać, jak się chce bardzo kupę? Nie ma szans! Teraz właśnie dosypia, ale też popłakuje przez sen.

Biedaczek, umęczy się tym katarem. Gęsty, przezroczysty. Nie można wyciągnąć aspiratorem, złązi do gardła, dobrze, że Miki łyka, a nie spływa mu to w oskrzela. W efekcie układ oddechowy wydaje się być czysty,a odbija się na brzydkich kupach.

Mnie chyba też coś bierze, bo czuję gulę w gardle,czuję się mega osłabiona i co i rusz wychodzą mi zimne poty. Ale damy radę.
 
reklama
Witam po weekendowo, strasznie sie czuje bo Was tak zaniedbuje, ale poprostu nie ma kiedy usiac przeczytac porzadnie i tak tez odpisac

Marys - ja wysylam paczki zawsze ta firma https://przesylarka.pl/ poczta pewnie wyszlo by ciut taniej (bo nie duza rzecz chcesz przeslac) ale bezpieczniej telefon kurierem.

Asiulka - duzo zdrowka dla synka

Karii - -witaj ponownie, zagladaj czesciej

Kinia - -wow efekt jest niesamowity !!!!! Wiac cos Laurze na brzuszku "siedzialo" dobrze, ze sobie ulrzyla

Wensusjanka
- -zazdroszcze bardzo bardzo tego cale zwierzynca, ze dzieci maja takie cudne warunki do dorastania. 5:05...na sile przywiazalabym Tymka do lozeczka o takiej porze :-D

Tymek po sniadaniu buszuje, kupke juz zrobil .

U nas pogoda hmmm slonko swieci ale na dworze na minusie :sorry2: pewnie znowu do maja przyjdzie nam czekac na wiosne ...

Mnie dzis glowa boli, wiec mam nadzieje , ze dziecko choc troche bedzie wspolpracowac...
 
Witam

Gosiunia, Oby głowa przestała boleć a Tymuś dzisiaj był grzeczniutki :tak:

Justa, Płytki do kuchni super , moja mama ma podobne i wyglądają bardzo ładnie . Jak Filipek się czuje ?

Palin, Współczuję nocki , i życzę Mikusiowi dużo zdrówka , oby nic z tego się nie rozwinęło i Ty się trzymaj kochana , może zjedz czosnek , cytryne, cebulę ?

Kinia Jestem pod wielkim wrażeniem naczyniak jest dużo bledszy , super bardzo się cieszę :-):tak: Może faktycznie coś na żołądku siedziało Laurze , dobrze że po wymiotach poczuła się lepiej ;-)

Mikotku,I my zawsze zaczynamy dość wcześnie dzień , zawsze ok 6 , w tygodniu ok bo i tak muszę wstać żeby Julkę do szkoły wyprawić , ale w weekend mogła by się zlitować Zosieńka i pospać dłużej ;-)

Asiulka , Czekam razem z Wami na diagnozę i szybkie leczenie , daj znać jak tylko coś będziesz wiedziała ...Zdrówka !!!!!


Kari, Fajnie , że się odezwałaś na bb :tak: Gratuluję pierwszych kroczków ;-)

Wenusjanka, Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i dołączam do Was ranne ptaszki :tak:


Proszę obiecane fotki ;-)

DSCF9208.jpgDSCF9210.jpgDSCF9211.jpg


Miłego dnia kochane , u nas tylko 5 stopni chłodno niestety :zawstydzona/y: Ja chcę słoneczko i żeby cieplutko było :tak:
 

Załączniki

  • DSCF9208.jpg
    DSCF9208.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 39
  • DSCF9210.jpg
    DSCF9210.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 50
  • DSCF9211.jpg
    DSCF9211.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 50
Korba, slicznie te sukienusie. Dziękuje, lidze, ze mi szybko przejdzie. Herbata z miodem i cytryna poszła w ruch. Czosnek tez pójdzie. Będzie dobrze ;-)
 
Witam . U nas też chorowanie . Mam nadzieję , ze obejdzie się bez antybiotyku , który jest już przepisany ale nie podany . Jasio dalej kaszle i katar ma ale bez temperatury . Zęby już prawie się przebiły . Marudzący jest bardzo i nie chce jeść :-(.
Asiulka - ojej co to za choróbska straszne Was dopadły :-:)-:)-(. Zdróweczka dla chłopaków .
Kingusia - naczyniak pięknie schodzi . Laurenka śliczna :tak:.
Kari - witaj po przerwie :tak: Brawa dla Antosia :-). Co Tobie dolega ????
Jasio juz się obudził :-(. Zdróweczka dla chorótkich dzieciaczków wszystkich . Biegnę .
 
Kinia, może jej coś na brzuszku "leżało" i jak zwróciła to lepiej się poczuła :tak:
Morenka Bartuś flegmą zwraca i to dobrze bo sie czyszczą oskrzela i nie zalega w środku, dużo pije i je normalnie więc bardziej się martwiłam o Wojtka
Korba cuda cudeńka kiecuszki :-)
no więc Wojtkowi zrobili dziś zdjęcie płuc- czyste, lekarz osłuchał- oskrzela czyste. w sumie gardło podrażnione od wymiotów i kaszel taki odrywający się. ale to ponoć dobrze że się odrywa. nic szczególnego nie znaleźli.
może to wirus jakiś z tak wysoką temp po prostu
 
Wrocilam. Kupilam nasiona, byłam w banku, na poczcie, zrobilam zakupy. Zosia zjadła i teraz śpi, a ja mam chwilkę na śniadanie ;-)

Wenusjanka 5.05 to noc :-o daj znać po wizycie u lekarza. Możesz podlinkowac te zabawki, zwłaszcza telefon ;-) świetny pomysł z tymi doszywanymi metkami!

Palin kuruj się! Biedny Mikołaj :-( katar potrafi wymeczyc :-( myślę że.inhalacje rozrzedza ten zalegający katar

Gosiak minusie??? U nas 10 ale pada Deszcz. Niech ból głowy szybko minie!

Korba śliczne sukienki! Nasze Nasze mają te same sukieneczki z H &M :-D Zosia dostała od Cioci Bony i Michasia, tyle że w paseczki :-D

MatkaEwa zdrowka dla.Jasia! Oby obylo się bez antybiotyku!
 

Załączniki

  • 1395654838437.jpg
    1395654838437.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 40
MIKOTKU zwolnij Kochana, pedzisz ze wszystkim jak szalona! :)
Kurka... wezmiesz mbie na przyuczenie radzenia sobie wysmienicie ze wszystkim tak jak Ty? Albo chociqz w polowie jak Ty...? Plissss :)

WENUSJANKA ogrodek na pewno pieknie "obrodzi" :)
Musze looknac czy u nas na wsi sa juz bociany (co roku do gniazda w jedno miejsce przylatuja).
Ja ostatnio malo co nie rozjechalam kicaka... :( hamowalam jak szalona i odbilam w ostatniej chwili... udalo sie na szczecie. Nie wyobrazam sobie przejechac zadnego zwierzecia... (choc slimak, zaba, waz pewnie sie trafily...)

PALIN zdroweczka dla Mikusia. Kochany nie choruj blagam...

GOSIAK na minusie? Uuu to nie fajnie :/

KORBA sukienusie przepiekne! :) teraz czekam na fotki wystrojonej Zosienki! :)

MATKA EWA &&&&&& mocno zacisniete, zeby obylo sie bez antybiotyku! Jasienku trzymaj sie dzielnie! :*

ASIULKA czyli dokladnie nie wiedza jeszcze co jest Wojtusiowi?

I u mnie pogoda zepsuta :/ ehhh gdzie lato??? No gdzie sie pytam???
 
Witam :)
Wczoraj poczytalam ale juz nie mialam sily odpisac :( z soboty na niedziele z 15 razy wstawalam do Kariny :( nie wiem co jej sie stalo :( dzisiejsza nocka jiz lepsza przed polnoca przebudzila sie na mleczko i o 6, pospala do 8. Wczoraj powoedziala TATA :D hehe nareszcie :D wczesnie jak mowilam do niek ta-ta-ta to w odpowoedzi bylo 'jezyk wystawiony i plrr' :D pogoda dzisiaj nie za ciekawa choc rano bylo sloneczko :( ehh... kolejny dzien w domu :(

JestemEwa w internecie szukalam kurierskich firm i podawalo mi cene od 120 zl w zwyz :szok: strasznie drogo :(
Palin oby Miki sie nie rozchorowal! Zdrowka Wam zycze!
Asiulka zdroweczka! Oby szybko stwierdzili co sie dzieje!
Kingusia zxrowka dla Laury! Wow ten naczyniak jiz prawie zniknal z tej slicznej buzki! Super!
Kari witaj! Zycze zdrowka i duuzo sil! Super, ze Antos stawia jiz pierwsze kroczki!
Mikoto Karina jak tylko zobaczy cos blyszczacego to od razu za to lapie i nie ma sily, zeby ja odciagnac :D musialam zdjac lancuszek, a kolczykow w ogole nie zakladam teraz :p juz tyle zrobilas od rana! Wow kobieto gdzie Ty chowasz tyle energii?! :s kolejna sloczna sukieneczka :D
Wenusjanka kciuki za jitrzrjsza wizyte! A zabawki super ma Izunia :D same hand made :D
Gosiak oby bol glowy minal!
Korba sukienki sa przesliczne!
MatkaEwa zdrowka dla Jasia!
 
reklama
Morenko, Marys właśnie pisałam do Bony,.Ze.dzisiaj pogoda nie nastraja do niczego :-/ jestem bez sił, czekam na słońce z utęsknieniem. Czeka mnie skopanie ogrodka, rozsadzenie juk, posadzenie hostów i posianie trawy.

Morenko Ty masz tak dobre serce, że muchy byś nie skrzywdziła :-*

Marys może zęby? Skok?
 
Do góry