reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Smile - ciesze się z poprawy u Franusia :tak:. Pięknie , ze się obyło bez antybiotyku - tak trzymać !!! :tak:.

Weekend już od rana na BB - mało wpisów . Korzystaja wszyscy ze słoneczka . Też jestem ciekawa czy rzeczywiście pogoda się zmieni - oby nie ...
czas dołaczyć do śpiących dzieciaczków :tak:. Dobranoc
 
reklama
No i film przespany. Obudzilam się na napisy końcowe. Jeszcze Aro miał ubaw, bo gadalam przez sen. Masakra :-\
Ale przestanie się śmiać, jak mu przyjdzie wstawać w nocy do syna. Przez weekend jego dyżur :-D
 
Witam nocna pora juz z lozeczka

Wszytskim cwiczacym skladam wyrazy szacunku ja to zapalu nie mam a raczej slomiany. No ale moze dzieki syniowi bede fit do konca ciazy hihihi :D ale po to na pewno sie wezme za sibie bo jal ostatnio zobaczylam zdjecia z wkladania sukni slubnej to sie za glpwe zlapalam :what:

Palin - jaki film ogladaliscie ? My ostatnio 12 lat niewolnikiem bardzo fajny polecam

Smile - sliczn waga Frania. Dba chlopak o linie iciesze sie ze juz zdrowiejecie.

Asiulka - to czekamy na fotki ze spacerku . Ale by bylo z pitami :eek:

Zazdroszcze Wam pogody u nas caly tydzisn byl ladny a wiadomo weekend i klops. Dzis juz nez slonka z wiatrem i jutro juz calkiem ma byc wietrznie ... Brrrr i 11 st tylko.

Buziaki - musialm choc na szybko naskrobac bo dzien best posta dniem straconym.
 
Gosia, fit jak fit, ale dzięki ciąży na pewno jesteś hit!!! :-D

Ogladalismy, a konkretniej Aro obejrzał Thora, tego nowego. Może skusimy się na ten polecany film, choć juz słyszę Ara: ja juz tez jak niewolnik. No i polujemy na Kamerdynera - ponoć dobry film.
 
Ale dzis leje...

podczytuje Was dziewczyny regularnie ale na odpisywanie naprawdę nie starcza mi juz czasu :( za miesiąc musimy sie wyprowadzić, codziennie jestem w nowym domu, jeżdzę po sklepach itp itd. A jeszcze tyle do zrobienia..

może któraś z Was mi doradzi.. W nowym domu jest studnia glebinowa, nie ma jeszcze wodociągu, woda jest z poziomu 20 m. Jest fatalna, poziom żelaza przekroczony o 20 razu, manganu o 4.. Wodociąg ma być tylko na przestrzeni roku :S jak ja mam funkcjonować z taka woda w tym czasie. Może macie jakieś wypróbowane pomysły co może pomoc, czy odzelaziacz to dobra sprawa, czy może pogłębienie studni może cos dać? Jestem zdesperowana, muszę coś zrobić..
 
no i się pogoda popsuła wieje tak ze aż wszystko fruwa w powietrzu i takie ciemno no nic trzeba przeczekać w domowym zaciszu i czekać na ta wiosne w sumie to za tydzień juz kalendarzowa sie zaczyna więc damy radę ;-)
mówili w pogodzie ze bedzie ciężka pogoda dla meteopatów czyli mnie niskie cisnienie pogoda senna i tak jest zero checi do działania i brak humoru :dry:

Daria też chyba meteopatka bo coś pomarudziła od rana zanim zasneła coś sie budzi w nocy i popłakuje od paru dni może to zabki kolejne :dry:

boże ale mnie wkurzaja sąsiedzi kuzwa co oni robia to nie wiem ale co dziennie czyms wala o balkon az cały blok sie trzęsie i czymś po podłodze szuraja słychac jakby cegły spadały i tak codziennie rano jak daria akurat spi ach jak ja nienawidzę bloków :baffled:

anusia nie pomogę niestety nie znam sie na tym fajne że piszesz mimo braku czasu :tak:

Palin hha to ciekawy film był co nie :-D też tak miałam kilka razy że chciałam cos obejrzeć a budziłam sie na napisy końcowe :baffled:
jej ale wichura u was tez tak wieje ?

miłego weekendu szkoda że bez słoneczka :dry:
 
Palin -hihihhi podoba mi sie to :-D

Anusia - -zazdroszcze przeprowadzki i urzadzania , juz nie moge sie doczekac zdjec :tak: CO do wody ni pomoge nigdy nie mialam takiego problemu a jak juz u dziadkow byla studnia to woda cudooo . Jak Sebus ???

Terii - -moge jedynie przeporosic za pogode, bo podobno to nadciagnelo od nas...dla pocieszenia u nas tez wieje, na szczescie nie pada ;-)

Chlopaki pojechali na basen, a ja wlasnie zagniotlam ciasto na chalke ( Marys oby wyszla, bo slinotoku juz dostaje na sama mysl), dorzuce do nij kruszonke bo na chalce to obowiazek dla mnie :-p

Nocka u nas oki, na dzis tylko sklep w planach, bo oczywiscie nad morzem pewnie glowe urywa :baffled:
 
Teri, nadrobilam film nad ranem. Nawet nawet. Ja tak często mam, że na filmie zasypiam. Od dawien dawna. Jak się z Arem zaczynalismy spotykać i wlaczalismy film to było tak samo - budzilam się, żeby pożegnać wychodzącego chłopaka :p

W nocy wialo strasznie. Teraz się trochę uspokoiło, ale dalej pogoda kiepsciutka. Miki najwyraźniej tez reaguje, bo od rana Smęt, juz się pokłada na 2 drzemke. No chyba, że znów żeby ruszyły, bo i jeść nie chce i leje się z buzinjak z kranu.
 
Hej!

I ja się witam po dłuższej nieobecności. W tym tygodniu miałam wolne ze względu na awarię systemu w firmie, jeszcze nie wiem, co z przyszłym tygodniem, ale nie bardzo mi pasuje iść do pracy, bo mąż od wtorku do czwartku ma targi i nie będzie go całymi dniami, a rodzice pracują. Ehh...

U nas sprawy stoją w miejscu, ani do przodu ani do tyłu, co mnie trochę frustruje, bo od kilku ładnych miesięcy nic się nie układa :-(

Smile- dobrze, że z Franiem już lepiej!!! udanej imprezki :-)

Natis- spóźnione życzenia dla Lenki z okazji wkroczenia w 11 miesiąc!!! A jutro świętuje Daria i Zosia Korby ;-)

Matka Ewa- super, że trwasz w ćwiczeniach! Ja też się trzymam fitnessu dwa razy w tygodniu i są efekty! Wczoraj widziałam się z koleżankami ze studiów (ostatni raz widziałyśmy się 6 grudnia) i Dziewczyny od razu zauważyły różnicę, co jeszcze bardziej motywuje mnie do działania :tak:

Anusia- ja też niestety nie pomogę, bo kompletnie nie znam tematu :baffled:

Teri- ale masz kłopotliwych sąsiadów! Przecież wiedzą, że u Was jest małe dziecko, to by sobie dali na wstrzymanie, cokolwiek tam robią :wściekła/y:

Asiulka- gratulacje ząbka!!! :-)

Mikotku- wiem, że masz masę zajęć, ale jak będziesz miała chwilę, to napisz coś na bb ;-)

Kingusia- jak Laura po tym ostatnim zabiegu?

Dwa prania zrobione, zupa pieczarkowa wstawiona, łazienka umyta, kwiaty podlane, parapety czyste, kurze pościerane, wczoraj wieczorem odkurzyłam, więc zostaje mycie podłóg, czyli coś, czego szczerze nienawidzę :wściekła/y: Generalnie lubię sprzątać i dbać o nasze gniazdko, ale podłogi to taki mój mały koszmarek...

W środę kupiliśmy nową ławę do salonu, bo poprzednia była ostro zakończona i bałam się, że Misio rozetnie sobie głowę przy ewentualnym upadku
Ława Leon 4/D - ceny produktów w sklepach na KreoCEN.pl
Taka, tylko kolor wenge

To chyba tyle... Michaś nadal wspina się po wszystkim i wszystkich, jest cudny i kochany, tylko budzi się po 5 :-( Im później go kładziemy spać, tym wcześniej wstaje :baffled:

Strasznie leje u nas, więc nici ze spaceru, a już się przyzwyczaiłam, że te 3 godzinki w dwóch turach spacerowych spędzamy na dworze...

Udanego dnia!!!
 
reklama
Dziewczyny przez własna głupotę własnie skasowałam swojego posta którego pisałam od....wczoraj od 16:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Na szybko napisze ze jak byłam w czwartek u lekarza to było ok. ale kazali mi isc jeszcze w piątek a w piątek inna lekarka powiedziała że Nina ma zapalenie oskrzeli.

Noc jak u dziecka które kaszlem próbuje wyrzucić płuca i do tego katar. Przez spadek ciśnienia łep mi pęka.

Miłego weekendu Kochane, ja uciekam do dziewczynek i pobojowiska które po sobie zostawiają
 
Do góry