reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam

Mikoto znowu nie cwiczyłam a;le mam usprawideliwienie :-p otóż okres nabrał na sile i od wczoraj mnie dosłownie zalewa :szok:pierwszy raz tak mam jak wyszłam wczoraj na zakupy to w pewnym momencie mne tak brzuch zabolała że myslałam że nie dojdę :baffled: i czułam jak mnie zalewa :dry:maskara dziś wieczorem juz delikatnie pocwiczę obiecuje :-p:zawstydzona/y:

madzia hmmm ja strasznie nie ufam opiekunkom chyba po tych akcjach jakie kiedys tam pokazywali w tv coś czuje że wychodzi na spacer tak z 30 minut przed Twoim powrotem żeby potem powiedzieć że była na dłuuuugim spacerze :baffled:musisz to koniecznie wyjaśnić a co do tego że nie może nic zrobić hmm przecież tak jak piszesz ona jest w pracy to ma pracować a nie sprzatac w tym czasie płacisz jej za opieke nad Tymkiem a nie za sprzątanie :baffled:

u nas dalej paskudnie wczoraj sie rozpadało i dziś tez pada słońca brak :baffled:

kurcze wczoraj napisałam że daria juz nie robi kup tak zaraz nadrobiła i poszły 3 kurcze nie wiem juz czy to na zęby od 3 dni robi duzo kup i takie są hmmm bardzo śmierdzące sorki za opis :-pchyba ez wdrożę delikol

aa zawsze zapominam się pochwalic że w tym roku przyjdą na swiat u nas 2 nowe dzidziusie i oba u moje siostry ma 2 synów i najpierw u jednego juz na dniach bo 21 marca a potem u drugiego w lipcu ;-)wiem ze moja siorka zawsze chciała córkę a ma 2 synów to mówiła zawsze że bedzie miała wnusię a tu znów mają być 2 chłopaki :-pmoże się kiedyś doczeka płci żeńskiej :sorry2: w zeszłym roku urodziło się 3 dzieci licząc już moją Darią co roku ta rodzinka się nam tak powiększa że hoho :-D ale wszystko teraz już w wieku produkcyjnym jest :-p:-)

kurcze znów dzień w domku ja chce juz ta wiosnę co ma juz zaraz być podobno ja chce juz nie lubie czekać :sorry2:

miłego dnia kochane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marys u mnie w domu nie ma śmietany, same jogurty więc luz:)))) a gołąbki z ryżem to nie skromnie! dla mnie to strasznie pracochłonne dlatego prawdziwe gołąbki robiłam tylko 1 raz i całe dłonie poparzyłam kapustą:p

Kurde Teri też musiałabym odstawić zupełnie sól i wegetę bo Franek je wszystko to co my, ale jakoś nie potrafię bo uwielbiam:D oczywiście wszystko w bardzo małych ilościach ale musi być:)
Zaszalej na zakupach w sobotę i koniecznie się pochwal:)
Super, że w rodzince tyle dzieciaczków! Nigdy nie będziecie sie nudzić:)

Justa jutro już piątek a więc prawie weekend!

Madzia olej je. Jakbym wróciła do siebie do pracy wyglądałoby to podobnie niestety :/ A teks opiekunki faktycznie dziwny... nie płacisz jej przecież za sprzątanie mieszkania... no chyba, że Twojego :p
Tymuś chciał dzisiaj więcej czasu z mamą spędzić:p

Skalbka to zdrówka... ja to mówię, że krótka jelitówka nie jest zła... zawsze parę kg mniej;)

Kingusia spóźnione urodzinowe buziaki dla Laury! Każde dziecko jest inne, a z naszego forum żadne chyba jeszcze samo nie chodzi... a poza tym Laura będzie miała 9 miesięcy jeszcze przez miesiąc także nigdy nic nie wiadomo ;)

Robaczku u nas jest tak samo jeśli chodzi o aktywności i wspinaczki - zero spokoju :p
Odstawienie od cyca jest trudniejsze dla Ciebie niż dla dziecka.... powodzenia!

Korba zdrówka dla Julci! I kciuki za Zosię żeby katarek szybko minął!

U nas kolejna fatalna nocka... właściwie najgorsza jak do tej pory. Młody obudził się o 23 z 38,4 :/ Dostał Nurofen i szalał i wiercił się chyba do 3... wstał i znowu ani kataru ani kaszlu ani temperatury. MatkaEwa już wieczorem wyłączyłam całe ogrzewanie ale to nic nie dało:/ A zęboli nadal nie widać, nie wiem co jest grane:/ Teri u nas kupy zawsze śmierdzące:p właśnie czuję, że Franek ma dla mnie niespodziankę:p

Ja już po kawce i śniadaniu (pomidorek, cynamon, 2 łyżki chudego serka wiejskiego i wędzona pierś z kuraka). Na obiad resztka kremu z pomidorów i naleśniki (Dukana czyli bez mąki) ze szpinakiem i kurczakiem. To moje menu bo dla Franka i Pięknego gotuję coś innego... w sumie 3 różne menu ostatnio mamy :)
Mikoto wczoraj omlet z tuńczykiem czyli 2x jajko, łyżka chudego mleka i pół puszki tuńczyka w wodzie :)

Ok zmykam przebrać śmierdziuszka :)
 
Witam . Druga kawa już dziś :zawstydzona/y:. Coś taka osłabiona jestem więc muszę się wzmocnić jakoś :sorry2:. Z dobrych wieści - temperaturka dziś spadła gwałtownie i mocno - to znak , że mnie jutro krew zaleje :-p:-):-D. Niestety z tej okazji basen nam wypadnie w tym tygodniu :-(. Chyba rower w zamian będzie :tak:.
Teri - ale urodzaj w rodzinie macie !!!! Gratulacje :tak:
Kingusia - kciukaski za wyjazd i laserek . Laurenka piękna , sama słodycz . No i rośnie a naczyniak maleje i blednie pięknie :tak:
Madzia - mam nadzieję , że atmosfera w pracy się zmieni na lepsze . Ciężko zostawiać Tymusia pewnie . A opiekunka ma swoje dzieci ???? Jakieś doświadczenie z dziećmi ??? Bo jak oczekiwala , że opiekując się Tymusiem mieszkanie posprząta to chyba nie :sorry2:.
Koniec drzemki :sorry2: Syrena wyje

Robaczku
- 9 miesięcy karmienia to dużo . Ja właściwie tyle planowałam i powoli też będę odstawiać .
Smile - no dziwne te objawy u Franusia :-:)-(. Nie mam pojęcia co to ???? Chyba zębole ..... może lepiej z lekarzem pogadać ???/
 
Ostatnia edycja:
Witam,

druga nocka z rzedu gdzie Tymek budzi sie po 4 dopiero na jedzonko. Ja od rana zmeczona, czekam na nastepny tydzien aby ustalic z szefem krotkie przerwy w pracy. Musze cos ok 18 zjesc bo robie sie mega gloda a przez to ze nie jem robi mi sie niedobrze :sorry2: mam nadzieje, ze nie bedzie mial nic przeciw

Korbus
- -dziekuje, ze pytasz ale wlasnie czuje sie troszke do bani tylko przez zmeczenie, wiem, ze za pare tygodni ta sennosc minie..

Terii- jej takie dorosle dzieci ma Twoja siostra...moze nastena trafi sie wnuczka ;-)

Podziwiam Was bo ja nie umiem jakos ugotowac tak aby i Tymek zjadl ...:dry:

Smile - -oby nocki szybko wrocily do normu u Was a jesli to zabki aby wyszly
 
Witam się z kawą!

Noc fatalna. Zosia od 23 do 2 plakala i marudzila, non stop ja nosilam, zasnela po 2, a ja przed 3. Od rana znów marudzenie. Nie chce też spać.

Palin dziękuję za nocne pogaduchy!

Teri jesteś usprawiedliwiona! U nas w Rodzinach tez kolejne 2 Maluszki w drodze, a w sumie mamy 10 takich brzdacow ;-) imprezy mogą człowieka wykończyć. Właśnie zamówiłam kolejny Urodzinowy prezent na roczek. Chodzimy tylko na roczki, zresztą Zosia tez będzie miała tylko roczek dla Gości, potem, że tylko dla dziadków i chrzestnych, jeżeli.będą pamiętali. Najbliższa.Rodzina, ale czyli.nasze.rodzeństwo.to w.sumie 10 rodzin z Dziećmi, jeżeli grubo ponad 30 osób :-/

Kingusia trzymam kciuki za Jutrzejszy laser! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Laury!!!

Robaczku lada.chwila Hubi ruszy na.dwóch nozkach! Mam.nadzieje, że problem z kupkami szybko się skończy! Ależ cudna noc za Wami!

Korbus udanego wyjazdu! A katarek niech szybko mija!

Marys ach kiedy ja ostatnio pilam cappuccino? :-S u Was tez piękna noc!

Smile jeszcze raz się powtórzę, ale podziwiam Twój zapał! Współczuję nocy! :-( może to zęby? Jak dziasla?

MatkaEwa i.ja zaraz biegnę po druga kawę, jedna to stanowczo za mało :-/
 
Uff, po spacerze, zakupach i pogaduszkach z sąsiadem. Miki juz z nim na ryby chciał iść :p

Robaczek, jak ja dietę wielkiego postu zaczęła to ty na ciacho wołasz? Zawsze kurcze źle z dietami terafiam, he he

Mikoto, miło się z Tobą plotkuje nocą, ale zdecydowanie wole, abyście z Zosia noce przesypialy.
 
Cześć Kochane

nie pisałam ostatnio bo byłam z dziećmi u siostry w Krakowie i nie chciałam u niej na komputerze siedzieć.
Panny miały badanie słuchu i o ile u Ewki wszystko w normie diagnoza zakończona, naklejka w książeczce zdrowia zmieniona o tyle u Niny wyszło bardzo zle, jest szansa ze to przez jej infekcje taki wynik, oby tak było:-(, następne badanie za 3 mc.

Nina ma 8 zębów, dogoniła Michała :-D
Ewka paskudnie oparzyła sie u siostry, ma bąble na 2 palcach które pękły - straszne rany.
dziś miałam bilans z Ewka i wyszło to co wiedziałam od dawna ma niedowagę, masa poniżej 3 centyle, wzrost na 25. Mamy badania krwi i moczu ale nie sadze zęby cos wyszło. Poza tym bardzo samodzielna jest, sika od dawna do nocnika, ładnie mówi i jest bardzo sprawna manualnie.

Teraz tylko o sobie, nie wiem co sie dzieje jak naciskam ALT to wynalazcza sie komputer.
 
Ostatnia edycja:
Palin tez bym tak wolała ;-) a pogaduchy rano, przy kawie.

DzikaBez dobrze ze piszesz! Oby ten wynik.był zanurzony przez infekcje! A jak Nina! Zdrowa? Ależ pogonila chłopaków! 8 zębów! Gratulacje! Trzymam kciuki za wyniki Ewy!

My juz po Obiedzie. Zosia Pospala z 40 min, a akurat zdążyłam zrobić ryż z warzywami i odbyć telekonferencje z Morenka ;-) kliknąć kilka razy na czacie i tyle.
 
Dzika - mam nadzieje, zew zle wyniki to tylko ta infekcja i na nastepnym badaniu wyjdzie juz wszystko dobrze.

Ja dzis mialam chwile zwatpienia nawet poryczalam sie Emilowi przez tel, ze gdybym tylko wiedziala, ze on zdecyduje sie na drugiego maluszka i uda nam sie tak szybko nie wracalabym do pracy tylko wykorzystala jeszcze te 2 bezplatne miesiace. Wrocilabym w 15 tygodniu i jakos dociagnela do 28 ale trudno juz teraz tego nie cofne...

Doszla dzis kurtecvzka dla Tymka - udalo mi sie wylicytowac za male pieniazki i zakochalam sie jest taka jaka chcialam !!!! rozpinana z boczku , kapturek odpinany no poprostu bpska !!! niech sie teraz tylko cieplo robi !!!!
 
reklama
Gosiak :-( a nie.możesz iść teraz na bezpłatny? Najważniejsze jest zdrowie Twoje i Malenstwa. Pochwal się kurteczka ;-)
 
Do góry