reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej dziewczyny:)
meldujemy się już z domku :) Wyjazd udał się super mimo, że nie było śniegu... Niestety wróciiśmy chore NAtalka katar, którego nie możemy się pozbyć... a ja zatoki zawalone na całego. Wczoraj jeszcze przypałętała się jelitówka i mnie i męża wzieła NAtalce odpuściła dzięki Bogu :)
Dzisiaj podisywaliśmy akt własności mieszkania i zamiast 2 tysi zapłaciliśmy 2,5 i niestety moje oszczędności szlag trafił...niestety z tego powodu nie będzie nas 12 kwietnia ;(
Dziewczynki na razie tyle i podejrzewam, że do końca tygodnia nie będę zaglądać zbyt często, bo mężulka mam w domu a on jest bardziej wymagający od NAtalki :p
JAk będę miała chwilkę to nadrobię Was:*
 
reklama
Teri menu Darii bardzo fajnie urozmaicone :) ja jej gitoje warzywka i kurczaka, albo rybke i narazie troche jeszcze blenduje bo niezbyt chce gryzc ;) co do rolek to i mnie nie usmiecha sie samej jezdzic ale stwierdzilam, ze jak kupie to sluchawki w uszy i w droge :)
JestemEwa nigdy tak nie miala zeby az tyle dni byly luzne kupki, dlatego na razie samo mleko dostaje bo myslalam, ze te moje obiadki jej zaszkodzily i dlatego odstawilam.. a putam o dentinox bo kolega z pracy mi mowil, ze jego syn tak mial, ze od niego mial luzne kupki.. nie jest tych kupek strasznue duzo na dzien bo jedna albo dwie dlatego nie polecialam od razu do lekarza, ale jak jutro znowu taka luzniejsza zrobi to do lekarza juz pojde.. zrobie tez tak jak Palin radzi, dam jakis probiotyk moze pomoze.
Justa dobrze, ze z Filipkiem ciut lepiej! Zuch chlopak!
Madzia przykro mi, ze masz taka atmosfere w pracy :( ale moze bedzie lepiej? Moze porozmawiaj z opiekunka? Nie czepiasz sie, bez przesady. Zdrowka zycze! Mam nadzieje, ze w pracy sie polepszy!

Karina coraz dluzsze pzerwy w spaniu sobie robi :szok: pierwsza drzemke miala od 11 z kawalkiem do 13:30 i spac poszla dopiero o 21 i to z jakim placzem! Nie wiem co sie z nia dzieje :szok:

Spokojnych nocek zycze!
 
Madziu poszło na priv na fb :-) W pracy rób swoje, z czasem wszystko się ułoży.

Justa dobrze, że piszesz! Inhalujcie się, zdrówka dla Filipka! A Ty pewnie umęczona jesteś :-(

Skalbka
proszę zdjęcia z wyjazdu i z mieszkania! Zdrówka dla Was!
 
MatkaEwa - i tak wlasnie mysle, wiem, ze brzmi okropnie selekcja naturalna ale cos w tym jest. Dlatego tez tutaj pierwsze trzy miesiace pozostawiaja kobiete w spokoju. Brutalne ale taka jest natura niestety

Justa
- a to Filipek ma niezly spuscik , skoro tyle w nocy wypija plus jesszcze w dzien...

Madziu -
jak Mateusz zauwazy tak jeszcze z pare razy ja bym zwrocila uwage...bo co to za spacer...ja rozmuiem moj Tymek tez 40 minut w spokoju wytrzyma potem jes krzk, ale nie mowilabym, ze ma dluuuugie spacery

Skalbka
- zdrowka :*
 
Mikoto, ja tez ostatnio się przestawiła na świeże ryby. Chodze u nas na rynek i jest stoisko gdzie codziennie jest dostawa i kupuje, co prawda nasze jeziorne, ale świeże ryby.
Mnie słodycze raczej nie przeszkadzają i aż tak nie ciągną, może czasem przy dłuższej przerwie. Właściwie są w domu cały czas, bo Aro to straszny słodkoś i dzień bez słodkiego ciężko mu przeżyć. Moją zmorą są chipsy, ciężko przejść obok szafki gdy w niej leżą,zwłaszcza wieczorem,gdy zasiadały do filmu. Wiec zamierzam nie kupować przez cały post. Czego oczy nie widzą, tyle w pupie lżej :p

Justa, suiper, ze choroba powoli odchodzi. Tez czekam juz weekendu, oby szybko nadszedł.

Madzia, współczucie atmosfery w pracy, ale może się jeszcze poukłada. A z opiekunka pogadaj, moze ustalcie konkretnie jak Ty to widzisz. A może był to jej gorszy dzień,każdemu się zdarza.

Skalbka, gratulacje złożenia podpisu. Zdrowia dla was. Oj chłop w domu to czasu na cokolwiek brak, jak ja to znam...


Marys, Miki tez dziś cos miał ze spaniem. Do południa tylko tyle co od reklam do reklam na odcinku zbuntowanego aniola, a potem dopiero o 17 zasnął na 20 minut. Przez to tez był taki nie do życia.

Mikoto - dziękuje za pogaduchy. Młotek miej zawsze w pobliżu ;-)
 
Dzień dobry.
U nas wszystko ok. Nocki w miarę dobre. Laura wczoraj skończyła 9 miesięcy. Ja w wieku 9 miesięcy sama chodziłam :sorry2: jakoś nie wyobrażam sobie żeby Laura już sama chodziła... na razie to jeszcze moje malutkie "dzidzi" jak sama mówi :-p

Jutro jedziemy do Łodzi. Mam nadzieję ze Laura dzielnie zniesie laser i wrócimy bez żadnych przygód.

Palin Ty nocny Marku :-p ja też mam problem z chipsami :dry: jak leżą to nie mogę się oprzeć. A słodycze to najbardziej przed okresem ale ogólnie też bardzo lubie :-p
Madzia, Gosiak ma rację, ja tez bym zwróciła jej uwagę. W końcu jej płacisz a jak Tymek nie chce dłużej sisedzieć w wózku na spacerze to niech nie ściemnia że była z nim na długim spacerze.
Skalbka super że wyjazd Wam się udał! Niech choróbska Wam już odpuszczają :* dobrze że już załatwiliście wszystkie formalności z mieszkaniem.
Justa niezły apetyt ma Filipek :tak: świetnie że zdrowieje chłopak!
Mikotku ja też mam ochotę wypróbować Twój przepis na makaron ze szpinakiem :-) bo wstyd się przyznać ale nie robiłam nigdy :zawstydzona/y: Może dziś?

Miłego dnia kochane :*
 
Hej babeczki!
Znów tylko luknęłam jednym okiem :( Doba jest dla mnie za krótka albo moje dziecię zbyt absorbujące. Do komputera to nawet popracować w ciągu dnia mi się nie daje. Co usiądę to Stworek Potworek już przy mnie. Bawi się jak ja się z nim bawię....chyba wkroczył w najtrudniejszy z mojego punktu widzenia wiek :) Jak gotuje, prasuje to usiądzie na 30 sek i potem staje przy mojej nodze wspinając się niemalże jak po drabinie :)
Z nowych umiejętności to uczy się samodzielnego stania - czasem się puszcza i stoi przez 10 sek :)

Kupolki bez zmian. Kupiłam mleczka bez laktozowe i przymierzam się do odstawienia od cyca :( :( :(

Nocka dziś u nas śliczna. o 23 cyc i potem o 4 :) przespała mleczko o 2 - chyba wyczul że będzie butla i wolał spać :D

Palin,dawaj na to ciacho bezowe - CZEKAM !

Lecę do szkoły szykować
 
Witam się i ja z rana :tak:

Robaczku, ale Hubciu ładnie spał :tak: Trzymam kciuki dzisiaj za Ciebie , oby Pan Piotr był delikatny i miły jak zawsze :-D Jestem z Tobą myślami !!!!

Madzia, Klimaty w pracy nie są zawsze takie jak sobie wymarzymy , trzymam kciuki aby się poprawiły bo nie pracuje się dobrze w takiej atmosferze . Jeśli chodzi o opiekunkę , to aż się uśmiechnęłam :tak: Dziwne ma wymagania co do swojej pracy , wiadomo że przy takim dziecku dużo się nie sprzątnie a ona chyba ma się Tymkiem zająć ;-)

Kinia , Cieszę się , że nocki macie lepsze , Laura zawsze na zdjęciach wygląda na taką dużą dziewczynką :tak: Trzymam kciuki za laser i za podróż

My też jutro jedziemy do S rodziny , po pierwsze mamy do załatwienia sprawę a poza tym S chce się zobaczyć z rodziną

U nas dzisiaj jak na razie bez słonka , mam nadzieję , że się rozpogodzi , muszę jechać przerejstrować samochód , i sprzątnąć chociaż trochę w domu, ponieważ pod naszą nieobecność zostają nasi znajomi ( trzeba się zaopiekować naszymi zwierzątkami )

Zosia ma lekki katarek, mam nadzieję , że się nie rozwinie bardziej :sorry2: Julka też kaszle już 3 tydzień ( osłuchowo czysto) 3 syropy wypite a nadal pokasłuje i chrypi :baffled:

Palin, Kochana podziwiam Cię za Twoje nocne posty :tak: Może wypij mleczko z miodem --lepiej się śpi . Dla mnie czekolady mogą nie istnieć , ale pączuszek, drożdżówka , ciasto bezowe, serniczek --zawsze chętnie zjem :-D

Gosiunia Jak się czujesz ?

Zajrzę jeszcze jak będę jadła śniadanko :tak: Miłego dnia
 
reklama
Witam o poranku :)
Karina obudzila sie o 2 na mleczko, pospala do 8 :) teraz lezy i stuka nozkami i sie wydziera :p chyba zabki probuja sie przebic :)
Nie mam mleka wiec pije cappucino :p dzisiaj musze isc do sklepu, mam tylko nadzieje, ze nie bedzie padac, poki co swieci slonko i mam nadzieje, ze tak zostanie :)

Skalbka fajnie, ze wyjazd sie udal :) gratulacje podposania aktu notarialnego :D myvrok temu podpisywalismy i tez cos kolo tej sumy musielismy zaplacic. Zdrowka Wam zycze!
Palin Karina ma takze spaniem od poniedzialku, nie wiem czemu tak? :szok:
Kingusia najlepszego dla Laury! Kciuki za laser i podroz!
Robaczku super nocka :) oby juz takie mu zostaly! Przykro mi, ze Hubis ma znowu problenmy z kupolkami :( trzymaj sie dzielnie!
Korba udanego wyjazdu :) zdrowka dla Zosi i Julki!
 
Do góry