reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Sara- to cudo moze byc migoczaca hula kula ale jest z FP :p

Jeny - -wspolczuje bardzo nocki u nas takie wrzeszcace tez sie zdarzyly teraz mamy krecace - niespiace od tygodnia :( zebow nie widac tak ze staram sie myslec, z kazda nastepna nocka wropci moje dziecko, ktore jedlo raz i zasypialo od razu po tym

Madzia - daj spokoj z ta waga, przeciez tragedii nie ma :) wszytsko sie unormuje :-)
 
reklama
Jeny , Współczuję nocek ,mam nadzieję , że dzisiaj pośpicie

My kręcące nocki miewamy , wczesne wstawania też , ale płaczących jeszcze nie było i oby tak zostało

Madzia, Kochana pindolisz głupoty , dobrze wyglądasz , a z czasem wymarzona waga wróci !!!!:tak: Też na nią czekam i przyjmę z otwartymi ramionami

Mikotku, Szczena mężowi opadła ???:-D Pięknie wyglądasz

Sara , Cudnie wyglądasz kochana :tak: Zazdroszczę Wam tych fryzjerów , ja muszę iśc do kosmetyczki brwi zrobić

Palin, Dobrze zrozumiałam ?Mikołaj chce dołączyć do grona czerwcówek :confused::happy2::-D


Mój dziad jedzie od 15.30 i dojechać nie może !!!! :wściekła/y::no::dry:

Dobrych nocek kochane:tak:
 
Witam kochane
Nocka nawet dobra i dzień również, nie miało być chwalenia dziecka ale muszę napisać, że apetyt dziś dopisywał i nawet były trzy drzemki po prawie godzinkę, byłam bardzo zdziwiona.

Mikoto ja się ciągle zastanawiam ile Zosia drzemie skoro Ty aż tyle zdążysz zawsze zrobić. I mam 2 opcje... albo Zosia śpi pół dnia albo Ty masz motorek w... no wiadomo gdzie:p

Ja też się codziennie zastanawiam nad tym, dlaczego jestem takim leniem i dlaczego mnie się nie udaje tyle zrobić co Mikoto

Smile4u
Ty jesteś uzależniona od kropli do nosa a moja bratowa od suszarki, ale nie tyle żeby suszyć a chodzi o dźwięk, musiała codziennie włączać, He He

asiulka918 też ostatnio kupiłam jogurt nestle i dostawał trzy dni pod rząd po jedym i dzisiaj zauważyłam że dostał takie „szorstkie” policzki, chyba odstawie na jakiś czas te jogurty i kaszki i zobaczę czy zejdzie

anusiakanusia jak tam był lekarz? Jak się czujecie ?

Korba3
2 jak tam dzionek z samymi dziewczynami, dały w kość? Mmm frytki miałaś – też bardzo lubię, a S nie lubi? Nie martw się na pewno S dojedzie do domku szczęśliwie.

madzia128 tulę, jeśli chodzi o jedzenie to też gniotę widelcem bo papek nie chce jeść

gosiak_85 ja nic nie podgrzewam oprócz mleczka, podgrzanego nawet obiadku nie zje, a jak tylko stoi w temp. pokojowej to jest zjedzone, świetnie, że Tymek ruszył z raczkowaniem, u nas na razie jest bujanie w miejsc ale myślę, że też lada chwila ruszy, bo czasami nózki podsunie tylko nie wie co z rączkami ma zrobić

anilek77 ale fajnie, też wypróbuję, powiem małemu, że mama śpi i zobaczę co on na to

_anula
oby udało się kupić w fajne autko w rozsądnej cenie, jeśli chodzi o książeczki i gazetki to u nas też się nie czyta tylko się nimi synek zajada

Gosiak znalazłam tego misia ze świecącymi wnętrznościami :-p:-D Mówisz, że Tymciu zachwycony :confused::-)
co za misiek dziewczyny, bo chyba nie jestem w temacie?

emka01
też czekam na ten dzień kiedy wyjdziemy na spacer, mam nadzieje, że już w ten weekend bo nie byliśmy już jakiś czas, najpierw temperatura małego i katar a potem siarczyste mrozy i wietrzysko. Ja z kolei w ciąży nie mogłam dużo spać, o 7.00 już byłam wyspana a i teraz synek się budzi o tej godzinie, a niestety na zaś nie można się wyspać

Palindromea oby po nowym antybiotyku wróciło zdrówko, widzę że Miki czuwa co się dzieje na FB :D

mikoto
widziałam na fb, świetne włosy masz, dobrze, że m zjedzie to trochę się zajmie Zośka

jeny79 biedna Lenka co za zębiska, oby szybko wyszło, mój tez ostatnio ryczy po kapaniu a czasami w trakcie zaczyna, chyba jak jest zmęczony, takim przeraźliwym płaczem i łzy jak grochy, życzę cierpliwości

Mam do Was pytanie bo czeka mnie odnowa kuchni (w jakim terminie jeszcze nie wiem) czy preferujecie do kuchni kafelki czy panele podłogowe? Ja najpierw chciałam kafelki, ale jak są mokre to jest ślisko i potem zastanawiałam się nad panelami ze strukturą antypoślizgową ale nie jestem przekonana do końca.
Wczoraj powiedziałam mężowi, że chciałabym aby do synka urodzin zrobił salon (czeka go położenie paneli i wyrównanie podłogi, dokończenie ściany z kamienia dekoracyjnego, zrobienie oświetlenia) więc tak się tym przejął, że zabrał się dziś za obrobienie okna, które uwaga było wstawiane dwa lata temu ;-)
 
No to ja wpadam wieczorową porą . Wizyta udana :tak:. Chłopy z dzieciakami na nartach byli. My na spacerku , upiekłysmy ciastka i pogadałyśmy . Wieczorkiem jeszcze posiedziliśmy wszyscy razem , dzieci jak zwykle rozniosły dom , wpadła jeszcze kuzynka z córeczką :tak:. Zmęczona jestem .
Korba - koleżanka ma termin na poczatek kwietnia czyli koniec 7 miesiąca . Ale ona zgrabniutka szczuplutka , brzuszek też zgrabniutki - stworzona do bycia w ciązy :tak:
Madzia - jak się zaczyna ćwiczyć to waga może w górę pójść co niekoniecznie świadczy o tyciu a o zwiększeniu tkanki mieśniowej . Poza tym jak Ty piszesz , ze jesteś gruba to mi ręce opadają . Ładna , zgrabna , młoda mamusia jesteś :tak:
Gosiak - mi też się oczy wilgotne staly po reklamie coli :sorry2:

Pięknie wyglądacie po wizytach u fryzjera kochane :tak: widziałam na FB :-p

Dobranoc .
 
Justa, Aż zazdroszczę zmian , lubię jak się coś odnowi w domku : jest wtedy taka satysfakcja :tak: My musimy w końcu tą naszą jadalnie odmalować , ale ciągle coś :wściekła/y: Mój S dość lubi frytki , ale musi być do nich mięcho ;-) A ja lubię same fryteczki :tak: Cieszę się , że Filipek taki grzeczniutki :-D

MatkaEwa, To prawda , że niektóre kobiety pięknie w ciąży wyglądają ::tak: Fajnie , że dzień się udał :tak:


S nadal nie ma a do tego wszystkiego nie pisze , nie dzwoni :wściekła/y:Chyba chce mnie wykończyć :sorry2::tak:

Buziaki
 
Korba32 ja tez lubie same fryty nawet bez ketchupu, jeśli chodzi o zmiany w mieszkaniu to też lubie, ale już samego remontu nie no i to sprzątanie. Kupiliśmy mieszkanie wymagające zmian, więc powoli sobie robimy to nasze m4 :-)
 
Witam się wieczornie!

Mój już w domu :-)

Justa
super czytać takie wieści! Brawo Filipku! :tak: Chwal się zdjęciami :tak: ja tak, jak Korba, uwielbiam zmiany - już zaplanowałam odmalować jadalnię :-D Uwielbiam remontować, najlepiej sama - malować, szpachlować, tynkować, taki mój misiu fisiu Mój zazwyczaj wraca akurat na sprzątanie i to już jego działka, chociaż jak kiedyś kładłam tynk japoński, wszedł i zobaczył ten burdello bum bum to stanął w progu i zastanawiał się czy się rozpakować czy wyjechać :-D U nas w kuchni płytki, moja siostra ma panele i nie narzeka :tak: Ostanio widziałam płytki podłużne, stylizowane na panele podłogowe ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Chodzi o tego misia VTECH INTERAKTYWNY ŚPIEWAJĄCY MIŚ ALFI 60177 (3896425461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. I leniem na pewno nie jesteś! Mąż zawsze wstaje w nocy, jak jest w domu, także od dzisiaj śpię :-D

Jeny
to pewnie ząbki i skok nałożyły się na siebie, może podaj na noc paracetamol?

Korbus mniammmmm frytki :-D Mojemu szczęka opadła, ale najpierw z głodu :-D Zrobiłam piersi z kurczaka z warzywami, wszystko zapiekane w piekarniku w folii, zjadł i padł :-D Bo zdążyl jeszcze zrobić pompki ze mną na plecach :szok: Ot, takie wieczorne zabawy :-D:-D:-D:-D

MatkaEwa
miałaś naprawdę udany dzień! Super! Jakie ciasteczka piekłyście? Proszę przepis :tak:

Madzia normlanie na kolano i będę lać ile wlezie! jesteś piękną, zgrabną kobietą!!!! Nie wiem skąd te kompleksy! :wściekła/y: Ale taki spec od odsysania przydałby się moim dolnym partiom ciała:no: Mąż pomagał Ci dzisiaj?

Smile jak minął dzień?

Sara udanego imprezowania!
 
Korba - a ja wstyd sie przyznac nigdy u kosmetyczki nie byla ...no przed slubem na pazurki i make-up i tyle :confused: ale marzy mi sie mirodermabrazja... moze te nieszczesne zakroniki by wreszcie sie zmniejszyly.

Justa - po piewsze chcialam napisac, ze ciesz sie barrdzo, ze mimo pracy i pewnie masy obowiazkow codziennie wieczor znajdujesz chwulke, aby do nas napisac ! A Tymek tez mial takie poczatki ze nie wiedzial co zlapkami robic :) teraz idzie poki sie nie rozjedzie :D Ach Ci panowie !! ale najwazniejsze ze tak ochoczo wzil sie do pracy a czasu jeszcze troche ma ;-)

Tez dzis u Tymka zauwazylam troche wieksza sucha plamke na policzku ma moze 5 mm srednicy....nie wiem co to ale jest jedna wiec poki co sie nie martwie . Smaruje oby zeszlo. Tez zjedlismy dzis pierwszy jogurci az chcial wiecej tak smakowalo :confused2:

MatkaEwa - -czyli ze mna wszystko oki :eek: skoro nie tylko ja ta zareagowalam :-)
 
witam się wieczorną porą, chociaż nie wiem ile dam radę napisać bo jestem już po 2 kieliszkach wina i trochę ciężko mi to idzie:p

Zanim zacznę pisać pozabijam moich po****nych sąsiadów którzy tak trzaskają drzwiami, że już 2 razy Młodego obudzili. Nie wiem gdzie oni ciągle wychodzą :/

Anula właśnie o taką różnice wieku mi chodzi:) opisałaś dokładnie to co bym chciała:) ucałuj Tosiny paluszek od ciotki:*

Nika mój Piękny to samo, wczoraj zasnął jak ja usypiałam Młodego czyli o 20:00 i spał już do rana :/ Udanego wyjazdu!

Madzia ja też dzisiaj nie zrobiłam NIC... znaczy prócz pracy, wydziału komunikacji i ubezpieczenia samochodu:p w domu nic nie zrobiłam, jest dramat! a Franek dzisiaj w klubie z Tymkiem (2x 15 min drzemka). Zazdroszczę spacerku bo my do poniedziałku uziemieni z powodu choroby.
Jak to nie jedziesz na spotkanie? why ...? i jak gruba? zwariowałaś? wg Ciebie 58kg to dużo? dla mnie nieosiągalne jak na ta chwilę! wyglądasz świetnie!!! W przyszłym tyg się widzimy, jak nie przyjedziesz to my z Frankiem przyjeżdżamy zaraz po mojej pracy (może ok 14:30 już się uda!) i dostaniesz po dupie!

Emka też mam takie dni kiedy jestem niezorganizowana i w ogóle... ale drugie dziecko i tak chcę:) to tak jak w tym filmiku MatkiEwy:)

Gosiak u mnie też lodówa w mieszkaniu. A wszędzie kaloryfer na full. Niby okna szczelne, ale jakieś to mieszkanie zimne... albo my tacy przemarznięci:p Gratki dla Tymcia, za niedługo nie będzie 5-6 kroczków tylko całe mieszkanie:)

Kingusia to oby ząbek wyszedł i Laura była spokojniejsza:)

Korbaaaa nie pisz mi tu o frytkach jak ja na diecie!!! a też <3 frytki:) już nie wspomnę, że najlepsze są w McDonalds, a teraz znowu są fajne promocje... chyba się w tym tygodniu w końcu wybiorę:)
Mam nadzieję, że S już za chwilę do Was dojedzie i nie będziesz się już stresować! daj znać!

Palin
za co to za piosenka? nie znam... Link?:)
poza tym pozdrowienia dla nowego uczestnika forum :) jak zawsze aktywny Miki:)

Mikoto dobrze, że u lekarza OK. Ten motorek to by się każdej przydał... ale byłam pewna że Ty już go masz:) u nas odwrotnie, jak leżę przy Franku to potrafi spać nawet 2h, a jak tylko się oddalam to od razu się budzi :/
Super, że mężuś już w domciu:)

Jeny mam nadzieję, że Lenka dzisiaj dobrze pośpi... musi dać mamie wypocząć :)

Sa_raa baw się dobrze na imprezce:)

hahaha Justa to mnie rozbawiłaś:)))) dźwięk suszarki... fajne uzależnienie:D
co do Mikoto to się nie dołuj... chyba żadna z nas nie jest taką SuperGirl jak ona i nie jesteśmy w stanie aż tyle dziennie ogarnąć:p

MaktaEwa to fajny dzień miałaś:)) a co za ciastka piekłaś hmmm...?

ok to teraz o sobie :p
To, że mam lekką banię już wiecie, bo pisałam, że po 2 kieliszkach wina jestem:D
Dzisiaj załatwiłam w końcu wydział komunikacji (twardy dowód rejestracyjny do odbioru za miesiąc), ubezpieczenie i pracę...
Ludziki w firmie całkiem całkiem... znaczy przystojniak Wojtek (z którym nawiążę bliższą współpracę:p) i Ania i jeszcze jakaś Pani. W i A w moim wieku więc luz... mam nadzieje, że zleceń będzie sporo (na 3 h roboty), a przynajmniej tyle co miał mój tata (ok 150 w miesiącu). Jeśli to wypali... to .. nie będę wracać na razie do mojej stałej pracy. Gdyby to mi wypaliło to idę na wychowawczy i dzięki temu spędzam prawie cały dzień z Frankiem... za miesiąc wszystko to sobie przeliczę i zobaczymy! także... proszę o kciuki:)

Francesco niestety nadal zakatarzony... i kaszle:( mam wrażenie, że jest coraz gorzej:( dzisiaj dzień w domu, w weekend też nigdzie nie będziemy wychodzić także mam nadzieje, że będzie lepiej! W poniedziałek na 16:45 mamy kontrolę i MUSI być już OK.

Widziałam już pofryzjerowe foty Sa_raa i Mikoto (ależ Wy jesteście piękne i SZCZUPŁE!!! ) a reszta co? Robaczku miałaś wrzucić dubla? przegapiłam? Ja do fryzjera wybieram się również... może ten albo przyszły tydzień. Ale fotek nie będzie bo... włosów nie farbuję już od 01.06 (w końcu mam mój naturalny kolor- prócz końcówek), a do fryzjera idę tylko obciąć końcówki, bo tak zapuszczam już od dawna:D

ok chyba napisałam wszystko co chciałam i pewnie dużo tego wyszło:p
idę szydełkować...

Dobranoc:*
 
reklama
Do góry