reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Byliśmy z Mikim u lekarza. Mały dostał antybiotyk. Na razie zapalenie na poziomie gardła, ale z nim nie wiadomo nigdy. Najgorzej z tą temp. co 6 godzin lek przestaje działać i rośnie :(
 
reklama
Hej!

Ja dopiero teraz, bo Maruda nie pozwala na chwilę wytchnienia. W dodatku przerzuca się na jedną drzemkę w ciągu dnia :szok:

Mikotku- super, że Zosia robi takie postępy!!! :-D My, pomimo tego, że drogi nie odśnieżone, byliśmy dziś wózkiem na spacerku. Wyprawa karkołomna zwłaszcza dla mnie, bo wróciłam cała spocona od pchania wózka :baffled: A kaszę manną podaję na razie co drugi dzień, jak jutro będzie wszystko ok, to będę dodawała codziennie :tak: Widzę, że Zonia ma coraz bogatsze menu :-D

Palin- biedny Miki :-( Zdróweczka dla Waszej trójki!!!

Sara-
i dla Was dużo zdrówka!!!

Robaczku- i Hubiś takie postępy robi!!!

Teri- u nas też biało, szkoda, że sanek brak :wściekła/y:

Kingusia- trzymam kciuki za Laurkę! My jesteśmy w nieco gorszej sytuacji, bo Michaś we wtorek skończy 8 miesięcy, a posadzony między moimi nogami siedzi prosto, ale chwieje się na boki. Zdaniem pediatry motorycznie rozwija się prawidłowo (usłyszałam: co pani chce od tego dziecka?), ale nie ukrywam, że martwię się brakiem postępów. Widzę co prawda próby raczkowania, lubi też stać i sprężynować, ale z siedzeniem kiepsko :-(

Mój Syn znów wstał przed 5.00, ale na szczęście dziś była kolej Marcina na wstawanie. Co prawda, Maruda nie pozwolił o sobie zapomnieć, więc mój sen był przerywany :-( W dodatku tylko jedna drzemka 2,5 godzinna i czekamy do 19.00 na spanie...

Miłego wieczorku!!!
 
Marys - najlepszego dla Karinki :* Pieknie sie trzyma na czworaka :-D

Sara - -zdrowka dla Feliksa, oby odeszlo wszystko tak szybko jak przyszlo..niestety mam podobne - -nie zasne w dzien...musialabym byc naprawde wykonczona

Mikotku - -a gdzie zdejcie siedzacej Zosi ?? my tez dzis zjemy jogurcik z borzoskiwnka ze slioczka, oby nic nie bylo !

Palin - -zdrowka dla MIkolaja :* tak od razu antybiotyk dali ?

Bona
- u nas tez wczesne pobudki. Co prawda o 6 i na szczescie do tej 7 poczolga, pokreci sie troche z nami w lozku i jakos sie zwlekam wtedy. O 5 to chyba zasnelabym na siedzaco
 
Palin to jednak antybiotyk:-( My jutro bedziemy dzwonic do lekarza ale czy bedzie miejsce to nie wiem.
Duzo tych naszych bobasow choruje:-(
U mnie niedziela leniwa. Zrobilam jedynie obiad i leczo dla taty. Juz pod koniec dnia moje corki sa nie do zniesienia:-( aby do 19;-)
 
Cześć dziewczyny. Widzę,ze kolejne smyki chore:((( W cholere z tymi wirusami:((( Ja już byłam 3 razy na osłuchaniu z małą-ciągle mówia,ze czysto w oskrzelach choc charczy i kaszle az wszystko jej w klatce gra:(
Zdrówka dla wszystkich!!!!!!
 
Hej:)

Melduję się tylko, że żyjemy!!! w weekend zazwyczaj tyle się dzieje, że nie mam czasu na net :/ ale basenik dzisiaj zaliczony i 5 km spacerek też... jakby nie było tak zimno to byłoby i 10 km, bo pogoda była piękna!

Zdrówka dla wszystkich chorych dzieciaczków... buuuuziak od ciotki :***

idę podczytać, odezwę się jutro ;*
 
melduję się, że żyjemy. póki co zdrowi :tak:

wczoraj zaliczyliśmy dzień babci i dziadka - załapaliśmy się na obiad u teściów. wieczorem starszak poszedł na noc do kolegi, a my pojechaliśmy do znajomych. do tych znajomych, którzy nas kiedyś olali. mieliśmy nie jechać, ale zapraszali wszystkich, więc trochę nam było szkoda, a innych planów nie mieliśmy. zmyliśmy się przed 22, bo Tymcio nie chciał tam spać i wcale nie żałowaliśmy, bo było dziwnie.. dobrze, że były dzieci - Tymcio i dwójka dwulatków, bo było o czym gadać.. aha i jedna w 22tyg ciąży a i tak były chwile niezręcznej ciszy mimo 10 osób :baffled:
dzisiaj moja mama była na obiedzie z okazji dnia babci, więc dzień pod hasłem ogarnięcia mieszkania i przy garach. standardowo napięta atmosfera, bo dziad ma na wszystko czas :wściekła/y: ale jak poszłam z Tymciem na spacer, to powycierał podłogi i nafaszerował, wcześniej przygotowanym farszem, papryki. ja dziś zaliczyłam tylko 5km i odkryłam, że można w mrozie spacerować, ale.. nie wolno wchodzić do sklepów, bo człowiek się lekko zagrzeje i powrót do domu to tragedia :zawstydzona/y: dziad ma zapowiedziane, że teraz po pracy zakupy będzie robił ;-)

nie nadrobię.. czytałam na raty, co u Was i nie pamiętam :zawstydzona/y:
zdrówka dla chorutkich :tak:
 
Paulus, gosiak - dostalismy antybiotyk, z kilku powodów.
1 juz jest po przejściach (zapalenie płuc)
2 krtan jeszcze nie do końca się rozwinęła (zdarza mu się charczec)
3 jest duże prawdopodobieństwo, ze pójdzie dalej (bo taka pora roku)

Najgorzej, ze jest problem z podaniem leku. Albo u enchce wziąć (bo chydne) a jak juz to zwraca. Mam nadzieje, ze w końcu znajdziemy patent na podanie leku i szybko wrocibdo normy
 
Witam się wieczornie!

To był ciężki dzień :-( kolejny :dry:NIech te zęby już się przebiją :-(

Palin
zdrówka Wam życzę! Biedny Mikołaj! :-( Ja wszystkie leki podaję strzykawką, po policzku, może tak spróbuj ?:confused:

Sara jak Feliks? oby ta noc była spokojniejsza :tak:

Smile wpieknie pospacerowaliście!

Madziu to niezbyt przyjemna atmosfera była :baffled:


DzikaBez czy mogę Cię jeszcze raz prosić o podlinkowanie Twoich sanek, tzn, sanek dziewczynek :-D Kochane Czerwcówki, a czy Wy macie sanki dla Waszych Maluszków? Jeżeli tak, to jakie? Ja jestem pewna tylko dwóch rzeczy:
1. na te pogodę sanki są koniecznie
2.obowiazkowy pchacz
I tu pojawia się szereg pytań odnośnie śpiworka, gdyż śpiworek mamy z wózka, ale te śpiworki przy samkach mają wyższe oparcie :dry: Raz widziałąm sanki z pasami bezpieczeństwa, ale nie mogę ich teraz odszukać :crazy::crazy:
 
reklama
Witam
U mnie po katarze ani śladu, od razu człowiek lepiej się czuje i ma ochotę coś porobić. Mimo niedzieli wstawiłam pranie i poskładałam suche, a to wszystko przez wczorajszy wyjazd, pojechaliśmy do mojej siostry i nie było nas cały dzień w domku. Nie wiem co się dzieje z moim synkiem, ale od dwóch dni jest straszny ryk jak ubieram go po kąpaniu, zawsze marudził a teraz jest chyba kumulacja, na pewno sąsiedzi go słyszą. Szkoda, ze taki duży mroz, bo śniegu pod dostatkiem i możnaby wyjść na sanki.

Palindromea
gratki zębolka, mój m jeszcze jutro jest w domu z małym ale jak trochę mróz odpuści to też idzie do pracy, a też się przyzwyczaiłam, że jest w domu, zdrówka życzę a jak Ty się czujesz i Aro, kręci Was? Najgorsze, że jest problem z podaniem leku, ja ostatnio też małemu podałam paracetamol do mleka to nie wypił,ale na szczęście miałam jeszcze czopki, więc to nas uratowało.

sa_raa
u mnie to samo nawet gorzej, nie mam ochoty na przytulanie, buziaki a poza tym ciągle marudzę, że m ostatnio się na mnie zdenerwował i miał rację, zdrówka dla Feliksa

Kingusia91 a skąd ta woda? Cudny buziaczek od córeczki, dobrze, że z napięciem Laury wszystko w porządku, u nas też leniuszek, jak widzi jak m przynosi wanienkę do kapieli to się wyrywa a tak mu się nie chce


Minnie1 gratki pierwszego zębolka i synek zaczął siadać, brawo, u nas jest na odwrót z siadu przekręca się do pozycji do raczkowania ale nie raczkuje


_Marys_
myślałam, ze tylko Filip tak się kołysze na czworaka a jednak Karinka też tak robi, pewnie nie długo ruszą do przodu


ankaka pisz częściej, też zdrabniam synka imię i mówię Fifi

gosiak_85 fajnie, że spotkanie udane

RobaczekII ale Hubi pędzi teraz z coraz to nowymi umiejętnościami


mikoto śliczna maruda, jak tam dzisiaj lepiej się czujesz? Ja kupiłam ostatnio te puzle piankowe i położyłam na panele, sama lubię na nich siedzieć He He
My mamy takie saneczki… DSC03292.jpg
 

Załączniki

  • DSC03292.jpg
    DSC03292.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 44
Do góry