reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Paulinka a gdzie robisz badania prenatalne ??? Też u Kubackiego ??? Wiem , że w Rudzie Śląskiej jest taki specjalistyczny gabinet.
Emilia Witam i gratuluję trzeciej ciąży. Ja jestem w ciąży po raz piąty i przeżywam niestety bardziej lękowo niż poprzednie. Też siedzę i czytam w kółko :). Mężowie inaczej to przeżywają, chociaż to chyba dobrze. Gdyby mój W. tak panikował jak ja to by było nie do przeżycia :)
Natis gdzie jesteś ??? Daj znać jak wizyta.
 
Ostatnia edycja:
reklama
MatkaEwa- oj tak, faceci zupełnie inaczej przeżywają to wszystko- mój mąż był w szoku jak mu powiedziałam, że chyba zeświruję do kolejnej wizyty (też mam małe schizy).

Natis- trzymam kciuki, żeby lekarz rozwiał wszystkie Twoje obawy

Ania23- bardzo mi przykro, trzymaj się
 
Ja ciągle mam dylemat co do tego czy chodzic prywatnie do lekarza czy pastwowo?
dwie do tej pory ciąze chodziłam państwtowo i nie było najgorzej. ale teraz się zastanawiam czy może po prywatnych wizytach będe maiała lepszą opieke potem w szpitalu. sama nie wiem co zrobic. mąż mówi żebym sama podjeła decyzje. dla mnie jest ona ciężka. wogóle wydaje mi się że cała ciąża będzie nie lekka ponieważ musze przez ia przejśc sama bo mąż w większości jest za granica. ale obiecał że jak malenstwo sie urodzi to zmiei prace i będzie cały czas na miejscu z nami :-)
 
Ania23 - BARDZO współczuję :-(
Natis - jak wizyta??

Faceci i ciąża :-D mojemu K. najbardziej z tego stanu jak na razie podobają się moje piersi :rofl2: które przed ciążą wcale małe nie były 70F ale teraz są takie........okrągłe i pełne - jak sylikony :-p

Mnie też bolą plecy i do tego głowa już drugi dzień a może tydzień z rzędu :confused2:

Witaj Emilia! Spokojnej ciąży życzę.
 
Witaj sa_rra. widze że jesteś z bełchatowa. ja jestem z okolic bełchatowa. powiec mi czy znasz jakieś opinie o obecnym oddziale położniczym w szoitalu w bełchatowie?
bo ja dotej pory rodziłam w wieluniu bo przy pierwsej ciązy zraziłam sie co do bełchatowa bo przez tamtejszego ordynatora w 2007 r bym poroniła
 
Ania23 - BARDZO współczuję :-(
Natis - jak wizyta??

Faceci i ciąża :-D mojemu K. najbardziej z tego stanu jak na razie podobają się moje piersi :rofl2: które przed ciążą wcale małe nie były 70F ale teraz są takie........okrągłe i pełne - jak sylikony :-p

Mnie też bolą plecy i do tego głowa już drugi dzień a może tydzień z rzędu :confused2:

Witaj Emilia! Spokojnej ciąży życzę.


Oooo kurcze ale masz BALONY :-):-):-) Ja miałam 80 B ale teraz też urosły.

Natis daj koniecznie znać !!!!

Witam nowe mamusie , życzę spokojnej ciąży :-D
 
Nie wiem nic o Bełchatowie a właściwie wiem tyle ile zauważyłam podczas ostatniej wizyty (2 tyg temu). Coś tam wyremontowali. Personel był niemiły. Mam nadzieję, że nie wrócę tam już więcej.

Mam zamiar rodzić tak jak w pierwszej ciąży w Łodzi w Madurowiczu.

Skąd dokładnie jesteś?
 
ja jestem z okolic pajeczna ale mam meza z wioski koło kluk.i wcześniej miałam lekarza z pajeczna ale pracuje w wieluńskim lszpitalu. a teraz wybrałam lekarza z bełchatowa tym razem nie z pajeczna. chodzę do dr R. Szumigaja a ty do kogo chodzisz?do kogoś z bełchatowa?
 
Hej dziewczyny,

Po wizycie, wiem, że jest osobny wątek, ale napiszę szybciutko...


Z dzidziuśkiem wszystko w porządku, rośnie, serduszko BIJE!!! Słyszałam i widziałam.
Niestety krwiak się nie wchłania. Mam zakaz chodzenia, najbliższe 2 tyg. mam przeleżeć plackiem, wstawać mogę tylko do WC.
Jest to ciężkie do zrobienia, mój M. wychodzi z domu o 6.45 i wraca ok. 18-20. Córka do szkoły... ale jakoś sobie wszystko poukładamy i będzie dobrze.

Za tydzień pobranie krwi do badania prenatalnego, a za 2tyg. USG prenatalne.
Dzidziuś miał dziś dokładnie 10tyg. i 4 dni i mierzył 36mm.

A teraz czytam Was i zaraz pewnie coś dopiszę.


Bardzo bardzo bardzo Wam dziewczyny dziękuję za wsparcie. To naprawdę pomaga :).
 
reklama
robaczek ja byłam na badaniach prenatalnych w 1 ciaży i teraz też juz jestem umówiona na 28.11. Dla mnie to było oczywiste że na nie pojedziemy tylko teraz jest lepiej bo mamy je za darmo. Ja chcę wiedzieć czy dziecko jest zdrowe, dobrze się rozwija no i w późniejszym czasie chcę mieć w 200% pewnosć jaka jest płeć dzieciątka.

Fajnie sie masz ze za darmo jeśli to nie tajemnica to moze powiedz dla czego?bo masz 25 lat więc to nie wiek... ja tez bym chciała na prenatalne (będzesz miała wszystkie 3 badania prenatalne czy tylko te połówkowe?) bo prenatalne to tez 12tgc i koło 34tgc i kurcze drogo troche tym bardziej ze nas okazuje sie na wiosne czeka generalny remont bo okna dachowe mamy zle osadzone przez co trzeba to zmienić ,czyli okna plus kawałek dachu wokół plus płyty wewnątrz czyli cały salon bo gdześ pod okno się wilgoć dostaje;( wiec myśle czy by się nie dało jakoś na nfz ich zrobić defakto ja adoptowana rodziny biol nie znam wiec nie wiadomo co tam za bagaż gen mam:crazy:

Poza tym ostatnio znajomej synek sie urodził bez przegrody w serduszku miał 3 operacje a potem zmarł:-( więc się boję
 
Do góry