reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Smile, Smacznego Wam życzę :tak: Ja też ją robię na Noc Sylwestrową ;-)

Dziękuję dziewczynki za życzenia i Wam życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU , Zdrówka, szczęścia , miłości , kasy , aby nasze dzieciaczki chowały się w zdrowiu i szczęściu :tak:

Dziś wielki dzień pierwszy taki wyjątkowy SYLWESTER :tak::tak::tak::-):-):-) Oby tylko Zosia pospała chwilkę ;-)

Bawcie się dobrze kochane kobietki :-)

Jak któraś będzie na fb to na pewno się odezwiemy :-D
 
reklama
Witam, nadal w dresie ale z zamiarem pomalowania chocby paznokci choc pewnie zaczne to robic jak polozymy Tymka spac.


Smile - dokladnie jak piszesz, wim, ze we wlasnym domu bedzie mu sie lepiej spalo

Dziaka- oby sen sie spelnil szczegolnie co do wygranej :-D

Palin - -krzeselko super !

Madzia - -super, ze operacja nie bedzie potrzebna !

Korba, RObaczku, Anula, Fioletowa, Justa - -BAWCIE SIE SZAMPANSKO !!!!


DZIEKUJE WAM ZA TEN ROK !!!!! SZCZESLIWEGO NOWEGO 2014 !!!



Bylismy dzis w ikei wreszcie kupic nowy materac, wiec teraz trzeba porzadnie testowac :p

Po wyjsciu ze sklpeu zobaczyalm, ze malemy przeciekl pampers (nie wiem jak to zrobil bo nie bylo nasiusiane duzo, a ja jak na zlosc wyjelam przed wyjscie zapasowe spodnki z torby , ale podsuszylam je w suszarce do rak. Potem w domnu strzelil kupolka, wiec umoczyl w nim skarpetke zani zdjela. przewijaajac zasiusial cala kolderke,a potem jeszcze ula...wiec dzis z przygodami
 
Ostatnia edycja:
Kochane Czerwcóweczki!
Życzę Wam aby rok 2014 przyniósł Wam samych szczęśliwych chwil, samego zdrowia, pękających w szwach portfeli, spełnienia wszystkich marzeń!!! Szampańskiej zabawy do białego rana i Szczęśliwego Nowego Roku 2014!



Gosiu - śliczną masz nową fryzurkę :)
Smile - gratuluję zaręczyn!
Jeny - gratuluję kolejnego maleństwa!

Mnie to już nawet na czarnej liście nie ma :p Postaram się w Nowym Roku min jednego posta dziennie pisać, mam nadzieję, że nie będziecie mieć nic przeciwko mojemu pisaniu ;)

Buziaki i do siego roku! :*
 
Kochane Moje!

Niech Nowy Rok przyniesie same dobre dni! Cudowne, szczęśliwe chwile pełne miłości, bliskości, uśmiechów, pierwszych słów i kroczków naszych dzieciaczków!



Sylwestra spędzamy w domu, oglądamy tv, fejsbukuje, popijam likier i robię małe podsumowanie 2013 roku :tak:Jedno jest pewne, po dniu 20 czerwca stał się on jeszcze wspanialszy! Postanowień oczywiście wór - tak wielki, jak ten z prezentami od Mikołaja:
1. doceniać każdą chwilę i cieszyć się tym, co przyniesie dzień
2. być lepszym człowiekiem i nie marudzić
3. zrzucić świąteczny balast
4. więcej ruchu- nie tylko spacery i jazda z mopem :-D
5. zdrowiej się odżywiać
6.nauczyć się robić takie pierogi, jak moja mama :zawstydzona/y:

Chyba tyle... reszta pewnie wyjdzie w praniu....

Robaczkowa impreza pewnie nabiera obrotów! Bawcie się dobrze Kochane!
 
hEJJJJJJ
jeszcze i ja życze WAM SZCZĘŚLIWEGO OWEGO ROKU !!!!!!!!!
bo co tu duzo życzyć ten rok był dla Nas wyjątkowy i na zawsze odmienił Nasze zycie czego chcieć więcej :sorry2:

mikoto ale super postanowienia pieknie napisane i ja się do nich dołączam ;-)Sylwestra spędzamy tak samo jak Wy
Daria poszalała juz wytańcowała sie z tatusiem przy TVN ;-)i padła jak kawka tatuś tez :baffled: tylko Dawid dotrzymuje mi towarzystwa ale zaraz budzimy tatę niech nie mysli że prześpi Nowy Rok jeszcze petardy ma wystrzelić
ale walą za oknem ciekawe czy daria sie wybudzi o północy oby nie

madzia no to miałas przygody z Tymciem :-Dmy tez w domku tez małej nie zabrałbym do znajomych na sylwestra po pierwsze ona by nie zasneła w takim hałasie a po drugie to najlepiej czuje sie we własnym łóżeczku ja każde dziecko może za rok podrzuci się małą do dziadków .. zobaczymy :-p

Maryś witaj i pisz pisz jak najwięcej wogule co u Was ?

cały czas mysle o dziewczynach i o Robaczkowie jak musi tam byc wesoło ... ach jak ja zazdroszczę :sorry2:

ooo tata wstał hihhi za godzinke witamy Nowy Rok

bawcie sie kochane !!!!!!!!
to do zobaczenia za rok :-D
 
Zanim się jeszcze położę, naskrobię pierwszego w tym roku posta. A co! :-)

Nasza domówka nam się udała. Pizza wyszła super, potem lody, winko, film. Miki ładnie zasnął (choć się na to nie zapowiadało), obudził się dopiero o północy (tradycyjnie na "małe białe co nie co") i obejrzał z nami pokaz sztucznych ogni przez okno. Ale mu się podobało, patrzył się jak zaczarowany, prawie oczkami nie mrugał. Wcale się nie bał (ale fakt nie było aż takiego strasznego huku). Potem z nami złożył życzenia dziadkom, zjadł swoją porcyjkę mleka i poszedł spać. Aro też już śpi (smutny, ze już dziś musi do szpitala). I ja też się już kładę.

Dziewczyny, ta "13-stka" była dla nas wyjątkowa. Życzę nam wszystkim najbliższych 365 szczęśliwych dni (jeszcze bardziej wyjątkowych), 52 cudownych weekendów (w gronie tych, których kochamy), 12 wspaniałych miesięcy, 4 kolorowych pór roku (magicznych, niezapomnianych).
 
Witam się noworocznie!

Zosia dala nam pospać do 8. Obudziła się przed północą. By przywitać Nowy Rok;-) jeszcze lezymy w łóżku ale pora wstać, na 10 mamy jechać do kościoła.

Miłego dnia!
 
I my się witamy w nowym roku :-). Sylwester spokojny , domowy Jasio przespał całą imprezkę ;-). Ja zostałam obudzona w odpowiednim czasie przez małżonka :tak:. wszyscy śpią jeszcze a my z Jasiem kawkujemy ;-). Miłego dnia .
 
reklama
My też na nogach już od 08:00, a spać poszłam po 3 więc padam :dry:

Tak w ogóle to witam się w Nowym Roku!!! Nie wiem czy będzie lepszy bo 2013 uważam, że był super.. głównie za sprawą Franusia ale cóż :-)

Impreza wczorajsza bardzo kameralna się okazała, bo wszyscy się wypieli na znajomych i byliśmy we 4... ale dzięki temu już po 1 szliśmy do domu:D Nowy Rok zaczął się średnio ..... Piękny mocno się ściorał i ledwo na nogach stał. Byliśmy pod domem i wyciągałam rzeczy z bagażnika i... przytrzasnęłam mu rękę:no: już myślałam, że ma po palcach :-( Oczywiście nie chciał pokazać tej ręki, ale krew się nie lała, więc aż tak źle nie ma... nie wiem tylko czy jej nie złamał, okaże się jak wstanie, także PROSZĘ O KCIUKI żeby było OK! Na dodatek zamknął ostatnio działalność żeby zaoszczędzić na ZUSie i kumpel ma go zatrudnić na pól etatu żeby był ubezpieczony, ale nadal tego nie zrobił, w związku z czym, Piękny jest nieubezpieczony! Kompletna nieodpowiedzialność!

Prócz tego po 24:00 przyjaciółka mi napisała, że wyniki bety są jednoznaczne: nie jest w ciąży :-( okres jej się spóźnia już 2 tyg i liczyłam na dobre wieści a tu nic... szkoda mi jej, bo wiem jakby chciała już dziecko...

No i dzisiaj rano jak zmieniałam Młodemu pieluszkę to pociągnął makarony w swoim pokoju i ... zerwał mi całą świeżą łodygę z pąkami z pięknej orchidei :-( ehhh...

Idę na drzemkę, a jak wstanę to mam nadzieję, że będzie mi lepiej... bo jak narazie nie lubię tego roku!
 
Do góry