reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Czarna lista
kaffeetrinker_2.gif
obowiązuje mimo przedświątecznej gorączki:
julgran.gif
animal1066.gif
mikolaj2.gif


Morena
Natis
Bisous04.gif

Bony
Bisous04.gif

Sara
Smile
Nika
Martam&m
Bisous04.gif

Wenusjanka
Animlardis
anilek
Bisous04.gif

anula
Bisous04.gif

Dmuchawiec
Bisous04.gif

Robaczek
Bisous04.gif

Paulunia
DzikaBez
Bisous04.gif

Isis
MamaTrójki
Julixx
Kari
Paulus
Kingusia
Bisous04.gif

MamaWikusi
Katka
Korba
Mama2013
Ona to ma
Marcysiowa
Marcelinoowa


W nocy przypomniałam sobie o Anisiaj i Jej Zosi - Kochana, jeżeli nas podczytujesz, napisz koniecznie co u Was!







Bona

Mikotku- zdjęcia z sesji wrzucę na początku tygodnia, bo Marcin musi je obrobić, zanim trafią do obiegu publicznego
happy.gif.pagespeed.ce.LIkchqCFGu.gif
Piękny klimat stworzyłaś u siebie tymi świecami i innymi dekoracjami! Jest tak prawdziwie świątecznie, ciepło i przytulnie - pięknie
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif

laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif

Dziękuję Ci Kochana za tak miłe słowa!
flircik.gif
A zdjęcia Michasia są i bez obróbki piękne! Czekam na nie z nieskrywaną niecierpliwością!


Natis nareszcie!!! Powtórzę za Boną - Kobieto jesteś niesamowita
0038.gif
Ogarniasz WSZYSTKO! Najważniejsze, że Lenka je i nie ma żadnej alergii, widocznie takie jedzenie wychodzi jej na dobre. Także rób to, co dyktuje Ci serce matki! Kochana, już Cię "odhaczam" z czarnej listy
boing.gif


Kingusia odezwij się!

Gosiak
pewnie już nie raz pisałaś, ale mogłabyś podać recepturę "konserwowania" zupek, które gotujesz dla Tymka, będę niezmiernie wdzięczna
worship.gif


Wisieńko
czekam na Twoje świąteczne menu, by móc zamknąć swoją listę zakupów. Jutro mam zamiar wszystko kupić. Wtedy będę miała z głowy zakupy, zostanie zagnieść ciasto na pierniki (wiem, że późno, ale najważniejsze, że będą), uprać firanki, przetrzeć raz jeszcze okna (to w ostatnich dniach), ubrać choinkę, wypastować podłogi, zamarynować mięsa. Kochana, powiedz mi jeszcze, proszę, czym dekorowałaś pierniki? jakiś specjalistyczny sprzęt? Ostatnio jak robiłam, zrobiłam lukier, ale chyba konsystencja nie była odpowiednia bo nieźle się umęczyłam, by udekorować pierniki
wallbash.gif


Zosia zasypia, a ja raczę się herbatą z miodem i cytryną...
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
u nas dzien spokojny, nawet rano udało sie pospać, bo po pobudce o 6 jakoś jeszcze usnął i wstaliśmy przed 9 ;-)
kończę sweterek [oprócz rękawów] i poczytam co u was :-D
 
Mikotku obiadek mieliśmy o 12.30 :-D i jeszcze kiermasz świąteczny zaliczyłam z mężem, bez dzieci bo bym musiała debet brać :-p

właśnie wróciliśmy do domu od moich rodzicó i Bartek jak spojrzy na teściową to nie płacze a ryczy w niebogłosy, nie wiemy co się stało, przecież babcia nic mu nie zrobiła....
 
Fioletowa podziwiam Cię, jestes niezmordowana z drutami! I takie skomplikowane wzory do tego!

Asiulka :-D koniecznie pochwal sie co kupiliscie!:-D biedny Bartuś :(
 
I już samotny wieczorek :( Chlopcy śpią a ja czekam na tel od S z info, że jest na miejscu. Jak S wyjeżdzał to Sewerek płakał :( Nie wyobrażam sobie jakby mial tak zawsze jeździć. Mikotko jak Ty to znosisz ? i reszta kobietek, te rozstania ?

Choineczki fotki nie mam - kręciliśmy film jak szukamy i wycianamy :) A ubierać będziemy w wigilie - tak tradycyjnie :) I dopiero w tedy pochwalę się fotką :)

Mikotko kochana mobilizujesz nie tylko w sprzątaniu :) Niestety jak udzielam się na bb to mało mnie na fb i odwrotnie :(

Jeny gratulację serduszka - teraz w napięciu razem z Tobą będziemy oczekiwać kolejnych wizyt, ruchów, czkawek :)

Natis, Ty perszingu ! Cieszę się, że Lenka zaczęła jeść! Widać sama wybrała co najlpesze - kuchnia mamusi a nie jakieś słoiczki - wie co dobre. Zdrówka życzę Tobie ! Zawstydziłaś mnie, że masz posprzątany cały domek, mi jutro przychodzą dwie babeczki :zawstydzona/y:

Wisienka j
ak po goścince ? Cośczytałam, że szafy nie było ? Ja czekam na meble, w Vox-ie mam zniżki, jeszcze nie wiem ile , czekam na maila z info. Mam nadzieję, że przed świętami dojdą - Sewerynowi kupuję w końcu.

Teri ta Twoja Daria do przodowniczka totalna w rozwoju ! Raczkuj , kosi kosi , Jestem zachwycona ! A tym, że płacze , Hubi też zaczyna płakac na widok obcych. Seweryn to mi aż spazm dostawal , przez długi długi czas. Nikt nie mógł na niego spojrzeć. Co do udkładania do łóżeczka to ja w nocy karmię w fotelu i po karmieniu odkładam i śpi dalej. Aczkolwiek ma takie momenty, że się przebudzi i nie chce jesć tylko poprzytulać się i wówczas biorę Go do siebie.

Na fb wrzucę filmik z przemieszczającym się Hubisiem :) Też już gna do przodu, i coraz bliżej jest raczkowania. Tak się martwiłam, że jest leniuszkiem w rozwoju a już nadgonił. Jest żywy i ruchliwy i mega uparty ! Toczymy zawsze bitwę przy ubieraniu pampersa - ja go na plecy on na brzuch, czasem to maxymalnie zużywa moją cierpliwość przy tym :D:D:D
 
Witam
U nas nocka nie najlepsze, pobudki standardowo trzy ale miałam jeszcze jednego lokatora w łóżku, bratanicę. Koniecznie chciała być u nas na nockę, więc w nocy nasłuchiwałam raz synka raz ją. Najpierw miała problem z zaśnięciem a potem byli wyspani już przed 7, więc ja nie należę dziś do tych wyspanych. Może tej nocy trochę dłużej pośpię, chociaż rano muszę zadzwonić do przychodni aby się umówić do lekarza, na osłuchanie. Jutro m ma wolne, więc pewnie zajrzę dopiero wieczorkiem.
Dzięki czarnej liście Mikoto jest co czytać, bo tak w weekendy pustawo.

Wisieńka gratki dla Antosia, już sam siada, u nas maluszek się podniesie do siadu ale z poduszki a nie z leżenia płaskiego, ale masz fajnie, że mąż pomógł w sprzątaniu kuchni

dmuchawiec
fajnie, że jesteś na bb, wrzuc fotkę Waszego kalendarza adwentowego również

martam&m
ja daje chrupki kukurydziane, a najczęściej pałeczki kukurydziane, czyli takie długie, potrafi z 3-4 zjeść.

Kingusia91 co się dzieje?

mikoto
pochwal się jak już wybierzecie fotelik, bo tez po nowym roku będziemy kupować, chyba taki od 9 do 25kg, my na Wigilie chyba pójdziemy do brata, czyli z drugiego pietra na parter i przygotowuje rybkę po grecku i krokiety z kapustą i grzybami no i jeszcze zamierzam zrobić sernik z Twojego przepisu, chciałabym jeszcze jakieś ciasto ale nie mam pomysłu. Jeśli chodzi o zakupy to tylko ryba jest zamrożona a poza tym nawet nie mam jeszcze listy zakupów.

Bona87
my w ciągu dnia lulamy na rękach a potem wkładam do wózka i ewentualnie jeszcze trochę pobujam jak nie śpi, na noc sam zasypia w łóżeczku, nie umiem go nauczyć aby w dzień też tam sam zasypiał, my też się inhalujemy już kilka dni, najlepszą zabawą jest zatykanie paluszkiem tej rurki.

jeny79 super wiadomość, bije serduszko małej fasolce, razem z Tobą będziemy przeżywać te wspaniałe miesiące

natis a to cwana Lenka, nie chce dziecięcych papek tylko porządne obiady dla dorosłych, najważniejsze że nie ma żadnej alergii i jej smakuje


RobaczekII ale fajnie, masz już choineczkę, my też stroimy choinkę w Wigilię, a dokładnie w tym roku zrobią to moi mężczyźni a ja będę działać w kuchni.

Spokojnej i długiej nocki :-)
 
cymbałki dla mojego chrześniaka i Kartki świąteczne, pierwszy raz byłam na takim kiermaszu i wszystko drogie :szok::szok: ceny to ja nie wiem skąd oni brali :no:
 
Robaczku

I już samotny wieczorek :( Chlopcy śpią a ja czekam na tel od S z info, że jest na miejscu. Jak S wyjeżdzał to Sewerek płakał :( Nie wyobrażam sobie jakby mial tak zawsze jeździć. Mikotko jak Ty to znosisz ? i reszta kobietek, te rozstania ?

Choineczki fotki nie mam - kręciliśmy film jak szukamy i wycianamy :) A ubierać będziemy w wigilie - tak tradycyjnie :) I dopiero w tedy pochwalę się fotką :)

Mikotko kochana mobilizujesz nie tylko w sprzątaniu :) Niestety jak udzielam się na bb to mało mnie na fb i odwrotnie :(

Kochana, znoszę, ale nie chce mi się nawet pisać, jak nam czasami ciężko, zwłaszcza teraz jak jest Zosia. Te dwa tygodnie, czasami tydzień szybko lecą. I tym się pocieszam. Jejku, prawdziwa choinka! u Gosiaczka też już prawdziwa Rodzinna, przystrojona! U nas będzie sztuczna, ale myślę ze nie umniejszy to atrakcyjności świąt, ważne że jest nasza i razem ją ubierzemy. Robaczku, ciesz się, że możesz sobie pozwolić na Panie, które pomogą Ci ogarnąć dom. Jednego dnia będziesz miała zrobione to, na co musiałabyś przeznaczyć kilka dni - jaka oszczędność czasu? Ja, jak przeczytałam, ile Natis już ogarnęła, to wstyd mi się zrobiło! Od jutra koniec z lenistwem
mmmmh-naaaaan.gif
Czekam na filmik z Hubisiem
popcorn.gif



Justa

mikoto pochwal się jak już wybierzecie fotelik, bo tez po nowym roku będziemy kupować, chyba taki od 9 do 25kg, my na Wigilie chyba pójdziemy do brata, czyli z drugiego pietra na parter i przygotowuje rybkę po grecku i krokiety z kapustą i grzybami no i jeszcze zamierzam zrobić sernik z Twojego przepisu, chciałabym jeszcze jakieś ciasto ale nie mam pomysłu. Jeśli chodzi o zakupy to tylko ryba jest zamrożona a poza tym nawet nie mam jeszcze listy zakupów.

Na pewno dam znać, jak już kupimy. Podoba mi się ten, który zalinkowała Anula. Biorę też pod uwagę Recaro, Maxi Cosi Tobi, Cybex - ale jak dziewczyny słusznie radzą, musimy je przymierzyć do auta, a nie wiem jak będzie z ich dostępnością w naszych sklepach. Recaro jest na pewno. Przed świętami chcemy kupić krzesełko do karmienia. Alez pyszności się szykują! Ja jutro planuję obgotować kapustę do krokietów, potem zamrożę i będzie jak znalazł. Rybę po grecku uwielbiamy
sliniak_2.gif



asiulka jeśli rękodzieło to ceny wysokie, jeżeli jakaś masówka to obliczone na czysty zysk przedświątecznej gorączki! ach, jak ja bym się wybrała na taki kiermasz!
 
witam jeszcze na chwilkę

choinka ubrana w tym roku miałam już dwóch pomocników :-D foty jutro ;-) wiem że w wigilię nie miałabym czasu na ubieranie choinki a w tygodniu odpada bo maż musiał mocno trzymac Darię bo sie tak wyrywała do pomocy przy wieszaniu bombek ;-)
Daria śpi jeszcze na łóżku ale jak bede szła spac to mam zamiar ja przełozyc do łóżeczka zobaczymy ...

natis wow jak Lenka ładnie je :tak: super !! i fajnie poszła do przodu teraz to chwila i bedzie czworakować jak torpeda :tak:
ale masz napięty grafik wow duzo siły i zdrówka obys po nowym roku mogła zwolic tempo :shocked2:

robaczek brawo dla Hubinka juz niedługo i On bedzie na czworaczkach ''biegał''

tak Daria to moja iskiereczka kochana tulinka i mam wrażenie że rozumie wszystko co do niej mówie zawsze rano przylatuja wrony pod nasz balkon i Daria jak wstanie to zawsze na nie patrzy i jak ją potem zapytam gdzie sa ptaszki to patrzy w okno :szok: a kosi kosi robi tak od 2 dni ale to tak słodko wygląda bo nie zawsze trafi sobie żeby klasnąć i składa rączki jak do modlitwy :-D

lece kochane spać jutro bedę miała w domku Dawid abo cos miał stan podgorączkowy i słaby był i spał w południe na wszelki wypadek niech zostanie w domu coby się nic nie wykluło

przespanych nocek
 
reklama
Mikotko, podsunęłaś mi pomysł na jutrzejszy obiad ! :*:* Zrobię kapuśniak ze świeżej kapusty ( o ile dam radę gdzieś kupić ) Własńie tak mi się jej zachcialo :)

Teri
foteczki, foteczki choineczki !!!!
 
Do góry