reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Marys - zazdroszcze, choc sama narzekac nie moge. Pewnie bym sie denerwowola jakby mi tyle spal i stala nad lozeczkiem :-p Tymke nawet po wypiciu 140 ml na raz spi max 4 godziny w nocy ;-)

Anielku - oj biedny Adasko z tym wrzodem...mam nadzieje, ze wkrotce to sie skonczy.

A czy ktoras z Was wie po ile ten termometr microliafe jest w superpharm?? Ktoras pisala, ze jest w promocji?? i do kiedy ta promocja ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
kingusia dobrze,ze trafiłyście na konkretnego specjaliste,pobyt w szpitalu to nic fajnego,tym bardziej dla mamy jeśli są takie warunki -krzesło,brak słów na to,ale takie sa nasze realia. Najważniejsze,że leczenie niedługo się rozpocznie.
gosiak Tymek łądnie potrafi już wypić,moja nadal góra 100ml co 2,5 lub 3 godz. Taką ilość wypija juz od około 3 tyg i ani grama więcej nie chce,a mam nadzieję,ze się to zmieni i zacznie dłużej spać w nocy.
anilek weź się za tych lekarzy,jak długo mały może mieć tego wrzoda?!Co do kropelek dla dzieci to czyste złodziejstwo-5 ml biogaji czy Dicofloru kosztuje w granicach 38-42zł!!!A co to jest 5 ml??? Mi właśnie skończył się Sab Simplex,ktoś obiecał mi go przywieźć z Niemiec i nawalił,więc szybko musiałam kupić Polski odpowiednik-Bobotic,chociaż tutaj już normalniejsza cena bo 17zł. Wkurzają mnie ceny niektórych specyfików dla dzieci,np.głupie Oilatum do kąpieli...o cenach mleka sztucznego nie wspomne. A co ja tu wymieniam-i ciuchy,zabawki,wszystko ma kosmiczne ceny,a my kochające mamy chciałybyśmy,zeby nasze pociechy miały wszystko:)))No i skąd na to brać?! Małej zrobiliśmy skarbonke;) Jak mamy jakieś 5zł,2 zł to wrzucamy,do tego jak mąż coś dodatkowo zarobi to też wrzuca;) Wczoraj kupiłam jej mate edukacyjną myślę,że tanią bo 80zł i lada dzień zabieram się za wykończenie jej pokoju...A kasa płynie,oj płynie...

Dziewczyny a wiecie co u Natis i Lenki?
Anisiaj
co u Was?

Pozdrawiam wszystkie:)
 
emka - oj potrafi wypic, ale zeby to przechodzilo jeszcze na dluzsze spanie :D 100ml tez czasem wypije nie powiem :tak: Kochana ceny sa takie , bo tak czy inaczej MUSIMY dana rzecz kupic, wiec wydasz ile musisz dla dobra dziecka :tak:
 
Skalbka też myślę, że Natalce jest poprostu gorąco. Także poczekaj, aż upał zelrzeje i znów spróbuj. Ja jeszcze się zastanawiam, jak zorganizować się na to wesele.

Gosiak Zosi rzadko kiedy uda się przespac 4 godz.

Emka, Anilek Gosiak ma rację-nie jest ważne co ile kosztuje, skoro jest to niezbedne i trzeba kupić. Warto polować na promocje czy wyprzedaże.

Natis urlopuje się z rodzinką:-)

Korba, Katka, Morena, Marcelinowa, Aska - gdzie się podziewacie?
 
Jestem juz. Wróciłysmy z zakupów.
Wczoraj myłam azienkę i stłukłam dwie szklane półki, wiec musiałam jeszcze do szklarza skoczyc:tak:
Zaraz wstawiam rosołek i sprzatam.
Ale najpierw kawa:-) bo rano nie piłam.

Skalbka- upały to nie najlepszy czas na noszwnie w chuście. U nas dziś jest chłodniej, ale mnie i tak gorąco...:baffled: uff...
 
anilku mam nadzieję że ktoś w końcu pomoże Adasiowi i rozprawicie się z tym paskudnym wrzodem :tak:
gosiak masz racje. Niestety firmy zarabiają na tym że rodzic zrobi dla zdrowia swojego dziecka wszystko, niezależnie od ceny...
Dmuchawcu widzę że przygotowania do chrzcin pełną parą ;-)

Ja dzisiaj jestem jakaś śpiąca :sorry: ale w sumie ostatnie 2 noce nie spałam za wiele bo ciągle latałam do małej żeby sprawdzić jak temperatura... teraz na szczęście spadła. Utrzymuje się stan podgorączkowy 37,2-37,5.

A dzisiaj Laura była ważona i w 3 tygodnie przybrała pół kilograma ;-) waży 4400g :-)
 
Dziewczyny, my juz w Norwegii :) rodzina rozpieszcza SebastiankA na rękach a ja moge odpoczac ;) podróż samolotem bez problemu, chyba my sie nawet podobalo, ze cała rodzinka scisnieta w jednym miejscu :D
 
Dziewczyny nie pozwalajcie jeździć szczęśliwym ojcom po sklepach z akcesoriami dziecięcymi:-DMój dzisiaj pojechał tylko po drobiazg a wrócił z konkretnym bujaczkiem,a raczej hustawka...Ojcowie to dopiero łatwy łup dla wprawionych sprzedawczyń:-DMała wygląda w niej jak cukiereczek,ale za tą cenę mama by poszalała z kilkoma rzeczami a nie jedna:baffled:A dopiero co pisałam jak sklepy na nas zarabiają...
 
Kingusia - super ze Laura tak slicznie przybiera.I tak jak napisala Anim to raczej ta temp jest normlana, powyzej 38 mozna sie zaczac martwic, a jakiekolwiek leki podawac jak podrosnie do 38,5 tak mi powiedziano :tak:
Anusia - ciesze sie , ze lot minal Wam spokojnie, bo ja sie jutra boje, oby bylo tak jak u Was. A nie zatykaly sie Sebastiankowi uszka??

Anim - tez ruszam na podboj kuchni, aby jako taka ja zostawic w ladzie.

Tymek znowu poszedl spac wiec lece ogarniac dalej wszystko :)

Buziaki
 
reklama
Anim, gosiak macie rację z tą temperaturą ale jeszcze dzisiaj rano Laura miała 38,8 dlatego trzeba było interweniować.
anusia udanego wypoczynku w Norwegii.
emka pokaż co tam tatuś kupił:tak: mój wczoraj wpadł do h&m i uparł się że kupujemy dla Laury ten komplecik z napisem "mum+dad=me" :-p mi się podobał jeszcze ten z jelonkiem no ale nie miałam nic do gadania :-p
 
Do góry