reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Bona - oo matulko 6 godzin!!!! chyba bym sie denerwowoala , ze cos nie tak. U nas upalow nie ma, ale jak ma ochote spac niech spi :tak:super, ze zakupy udane ;-) ja az sie boje isc i szukac jakiejs sukienki na chrzciny

mama - myslisz, ze to od wczoraj jeszcze??fakt i wczoraj i dzis byl pod wieczor marudny i po tych godzinkach sania, zasnal znowu...moze...goraczki nie ma wiec chyba nie mam sie czym martwic. Tak ja dzis wyszlam na spacerek, nic nie mowily aby unikac


martam - jesli bedziesz sie czula lepiej z wanienka to bierz smialo. U tesciowej kapalismy Malego w wannie.

Kingusia
- cudownie, ze lekarz taki dobry. Obyscie jak najszybciej trafily do szpitala. Trzymam kciuki za leczenie !

Spokojnej i chlodnej nocy Wam zycze
 
reklama
Ja już wykąpana i siedzę na bieliźnie i nadrabiam co naskrobałyście...
Dzis upał nieziemski i mam nadzieję że jutro będzie chłodniej, mały dziś był grzeczny i nawet dużo w dzień sobie pospał. Ja zdążyłam w tym czasie ogarnąć kuchnie, a jak już leżał w łóżeczku to ogarnęłąm jeden pokój i łazienkę. Na jutro zostanie mi drugi pokój i przedpokój. A w sobotę będę działąć od rana w kuchni.
Od rana jestem na siebie wściekła bo ubierając się spadły mi okulary i oczywiścię pekły, akurat teraz przed chrzcinami a bez nich ani rusz :( no i dostałam okres a na chrzciny mam spódniczkę i chciałam do niej ubrac stringi :(

RobaczekII jak będę się wybierała do Trójmiasta to dam znać :D

Smile4u fajny strój masz dla Franka na chrzest

Xez dzieci Ci rosna na pociechę

sa_raa specjalnie wybrałam taki pojemnik 240ml, więc trochę mleczka się tam zmieści a miarkę też zabieram ze sobą jak co

dmuchawiec świetny kapelusik dla pszczółki

Palindromea mój mały podobnie jak Mikołaj nosi rozmiary 62/68 i również myślę o zmianie pieluch już na 3, nasz synuś też uwielbia ogladać obrazy a my jak na złość nic nie mamy na ścianach w mieszkaniu
 
Hej :-)
Karina dzisiaj spala od 23:30 do 6:30
:eek: normalnie szok :eek: zjadła 120 ml i dalej idzie spać. Wczoraj na wizycie u dr okazało się, że przytyla tyle ile chciałam 0,5 kg :-D

KINGUSIA super ze trafiliście ma takiego lekarza, kciuki za szybkie miejsce w szpitalu i wyleczenie :-)

Idę ściągać mleko i potem dalej w kimę ;-) trzeba się kiedyś wkoncu wyspać ;-)
 
Hej Laseczki!

Ja to dzisiaj wiele ne naskrobię. Przyjeżdża dziś moja siostr az rodziną i mam całą masę roboty. Właśnie śniadanko jem, szybka kawa i ubieram pszczoły na zakupy.Potem wstawię rosołek i sprzątanko będzie.

Kingusia- cieszę, się, że wizyta udana:tak:

Justa- współczuję stłuczenia okularków. Też noszę, więc wiem co czujesz:-(.

Dobrze, że dziś juz nie jest tak gorąco. Wczoraj było strasznie!!!!!
 
Hej!

Bona super, ze zakupy sie udaly! Koniecznie pochwal sie sukienka!:-) ja tez musze wyruszyc w miasto i kupic cos eleganckiego, bo we wrzesniu mamy 2 imprezy, w tym wesele. A sukienki sa za duze, takze bedzie okazja kupic cos nowego:-) Michas ma spanie! Ciekawa jestem kiedy Zosia zacznie tak sypiac

Kingusia to teraz trzymam kciuki, aby miejsce w szpitalu znalazlo sie jak najszybciej! Super, ze trafiliscie na takiego lekarza!

Justa szkoda okularow. Nie da sie juz ich uratowac?

Marys Karinka tez pospala! Pięknie przybiera na wadze!

Dmuchawcu Ty od rana na pełnych obrotach! My juz od 7.30 jestesmy wyszykowane i czekamy na ciocie, bo dzisiaj znow wybywamy do rodzicow.

Mam nadzieję, że dzisiaj będzie chłodniej, bo zaplanowałam wyjazd do lekarza. A nie chcę żebyśmy się prażyły. Lecę podlać kwiatki poki Maleńka śpi.
 
Gorączka niestety nie spadła i byłyśmy z rana w przychodni.
Poza tą temp. to nic małej nie jest. Pani doktor mówi że to raczej z przegrzania bo płuca i gardło ma czyste.
Dostałyśmy paracetamol w kroplach i w ciągu doby temperatura powinna spaść.

W Łodzi dalej miejsca dla nas brak :dry: mam dzwonić w poniedziałek.
Przeraża mnie to że będę przez te kilka dni siedzieć przy łóżeczku Laury i nawet nie będę miała jak wyjść po coś do jedzenia...
 
Hej dziewczyny :) Nareszcie jest czym odychać ufff. Przed wczoraj dostałam w prezencie chustę, którą bardzo chciałam i znalazłam super wiązanie:) Niestety Natalka raz w niej usneła, a wczoraj nie chciała za nic w świecie w niej siedzieć nie wiem dlaczego... i tak się zastanawiam może jej było gorąco. Czy wasze maluchy też nie chcą siedzieć w chuście w takie upały?
Wczoraj była u nas położna po raz ostatni i stwierdziła, że mała ma uczulenie na nabiał... a ja myślałam, że to potówki...
Kingusia- super, że udała się wizyta:)
Anim- ja dopajam małą herbatką koperkową i jest ok.
Justa- szkoda okularków...
Dmuchawcu- powodzenia z gośćmi:)
Mikoto- my też we wrześniu na wesele z noclegiem jedziemy i bierzemy małą ze sobą :) Chciałam mieć ją w chuście ale zastanawiam się czy będzie chciała..
 
Hej.
Witam się z kawką. Mały płakał rano. Wrzód mu napęczniał od ropy, ale nic z tym nie robię, bo dziś na 13.15 idę do tego chirurga dziecięcego. Nich nam w końcu ktoś pomoże... Dziecko się męczy z biegunkami i wrzodem/ropniem... :-( Trochę mu samo zaczęło się sączyć, więc zdezynfekowałam i czekamy do wizyty.

justa: oj okulary teraz to wydatek jak cholera. Ja bym chciała też nowe, ale szkoda mi kasy... :eek: Ale w tych kiepskawo widzę czasem. Trza by jeszcze do okulisty iść-znów wydatek... Oj... :no:

Któraś z Was pytała o kąpiel dziecka na wyjeździe. Też się zastanawiam jak rozwiązać ten problem... Może jakiś dmuchany pontonik zabrać i w tym maleństwo wykąpać... Jakie macie pomysły?

Aha! Kupiłam wczoraj termometr microlife. Poświęciłam trochę czasu i obleciałam pobliskie apteki. Wiecie jaka jest różnica w cenie? 97-154zł. Szok!!!! A dicoflor różnica w cenie 5zł. 34-39zł. Na internecie widziałam za 20 zł, ale nie wyobrażam sobie transportu tego leku w tych upałach, jak na ulotce jest napisane, że przechowywać do 20stopni. :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Marys - jak Wy to robiie...szok tyle spac !!! :-D

Kingusia
- na pewno jakas zyczliwa mama lub pielegniarka posiedzi chwilke z Laura i bedziesz mogla spokojnie wyjsc. Wiem, jak moj brat byl malutki i leza w szpitalu, zawsze ktos sie znalazl kto przypilnowal..mamy sobie pomagaja

Skalbka - moglo tak byc , ze bylo Natalce za goraco, gdzies mi mignelo aby w takie upaly nie nosic dzieciaczkow :tak: A i Malutka musi sie przyzywczaic bo to dla niej cos nowego.

My jak zwykle po takiej samej nocce 2 budzenia i jest ok.
W planach dzis sprzatanie i pakowanie i pewnie dzien szybko zleci. Mysle, ze wiecej zrobie po powrocie Pieknego z pracy, ale zobaczymy jak Synus pozwoli.
Super, ze macie chlodniej wreszcie. U mnie cala noc lalo, teraz slonko troche wyglada:tak:
 
reklama
MIKOTKU mam nadzieję, że teraz będzie tak przybierać. Zobaczymy we wtorek no amamu szczepienie.
GOSIAK nie wiem jak ona to robi, była wczoraj pod wieczór strasznie marudna, przed snem zjadła 80 ml mleczka (godzinę wcześniej 50 ml) położyłam, przykrylam dałam smoka i zasnela i tyle :p

Idę cos zjeść i kawusie zrobić :-)
 
Do góry